IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th December 2007, 23:07
{Adrenalinka} {Adrenalinka} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 36
По подразбиране Проблем с фитнеса :((

Знам че вече има много постове с диети и упражнения но моят случай е малко по различен. От доста време,можеби година започнах с диетите и лятото ми беше ок бях 52-53 кг(166 съм висока за инфо) освен диета и бягах,но предположих че зимата няма да мога да я карам само на плодове и зеленчуци и затова октомври месец започнах да ходя на фитнес.До тук всичко ок,бяха ми казали че ще кача 3-4 кг отначало и след това(до 2 месеца) ще ги сваля.Но уви.... още не съм ги свалила а вече станаха 2 месеца и нещо :crybaby: Какво да правя...да спирам ли фитнеса исках да си поддържам теглото,а то ко стана качих....и другото което е имам чувството че краката ми са станали по дебели confused Моля помогнете....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th December 2007, 09:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Остави килограмите, като обеми как си? Когато тренираш активно, храната се усвоява по-пълно, а и се задържа вода в мускулите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th December 2007, 11:15
{Adrenalinka} {Adrenalinka} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 36
По подразбиране

Еми определено мисля че преди краката ми бяха по-слаби наскоро ми казаха че от колелото се разширявяли краката ии аз го изключих от тренировката си...сега я започвам и завършвам с 30 мин или понякога повече(в края) на крос тренажора.Не знам какво да правя вече
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th December 2007, 10:55
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Аз в дните когато тренирам наблягам на въглехидратите (плодове до обяд, картофки, ориз, или сандвич за обед), след тренировката гледам да хапвам нещо леко кисело мляко с плодове пак, а ако съм умряла от глад, хапвам сандвич или пак нещо с картофи.

Иначе тренировката си я разделям така: 30мин крос тренажор, 30 мин пътечка, 40мин 1час по уредите (малки серии с леки тежести), 30 мин -1 час крос тренажор

Сега да си дойдем на думата

При мене този режим не доведе до качване на кг, не доведе и до сваляне на кг, но обиколките ми видимо намаляха и дрехите ми станаха по широчки.


Не знам до колко това е правилен начин за трениране, но при мене резулати имаше, а и се чуствам много добре при този режим, свежа и изпълнена с енергия
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th December 2007, 16:49
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

loony Тренировките ти продължават 2- 3 часа така ли ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th December 2007, 17:06
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Celine,

Определено зависи от моментното ми състояние, но-най често са около 2 часа. Има случай когато след 1-вия крос тренажор от 30 мин не продължавам, защото усещам, че нямам желание да продължа с тренировката, но има и случай когато направо се отнасям като започна ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th December 2007, 21:14
{Adrenalinka} {Adrenalinka} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 36
По подразбиране

Охх ами не знам ще изчакам до края на третия месец и ако няма промяна ще спра да ходя на фитнес и ще започна нещо друго като тае-бо или аеробика.....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th December 2007, 21:21
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

loony инструктора ми казва 1 час .. не повече , заради това се учудих - не претренираш ли ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th December 2007, 09:32
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Ми да ти кажа честно не знам

Когато тренирам основното правило което спазвам е да се чуствам добре, ако усетя че не съм в кондиция спирам тренировката. Пък и гледам да не се пресилвам особено. Тренирам с много леки тежести, на пътечката и на крос тренажора също карам на по-леки степенни...

Това което четох за кардиото, че мазнинките почват да се топят след 20-тата мин, та практически реших че няма смисъл да се мъча за по малко от 30 мин , а и когато съм питала инструкторите във фитнеса те са ми казвали, че най - добре в началото и края на тренировката по 30 мин. на кардио уредите

После на силовите уреди тренирам, за по една група само примерно: един ден крака, един ден ръце, един ден гръб.

Но пак казвам, че гледам да се чуствам добре и най-важното е в края на тренировката да съм заредена с положителни емоции, да не се чуствам умаломощена по това съдя, че тренировката ми не е била прекалено голяма
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th December 2007, 09:50
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

loony,мисля че си описала моя тренировка.На мен също ми казаха,че ефекта от кардиото е след 20 минута и ако искам да свалям или за релеф,трябва с по-малки тежести и повече повторения.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемфитнеса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:44.