IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st December 2007, 00:28
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Диета с основен принцип - РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ

Какво ще кажете за този вид диета ? Разделното хранене най-добре ми действа и реших да пусна тема за момичета, който са с мойто положение. Може да обсъдим менюта и да почнем една такава диета, да обменяме информация, съвети и резултати надявам се
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st December 2007, 02:05
shrink shrink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране Разделно хранене

Няма научни доказателства, че разделното хранене води до намаляване на телесното тегло. Все пак от всички диети, тази може би е най-безопасна за здравето.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st December 2007, 09:53
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Давай!Попаднала си на подходящото място.Ние сме твоите хора с диетите.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st December 2007, 12:01
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Здравей Engel,

темичката е прекрасна и с удоволствие се присъединявам
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st December 2007, 12:11
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Много се чудя защо у нас е популярно толкова разделното хранене. Някой хора отслабват малко, защото не смесват примерно месо с картофи на едно хранене (давам най-прост пример). Вместо на обяд и на вечеря да ядат пиле с картофи, на обяд ядат картофи, на вечеря пиле. Така намаляват въглехидратите на половина и постепенно могат да намалят малко тегло. Но с това не се постигат резултати, към които много хора от този форум се стремят- релеф, върхова форма на тялото, достатъчен мускулен тонус. С този режим никога не бих си изкарала плочките на корема. И нормално, блъскай хляб и краставици и какво като е разделно. Доста пълнички хора, споделят, че са отслабнали доста, въпреки че аз не намирам задоволителни резултати във техния външен вид.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st December 2007, 12:12
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране Re: Разделно хранене

Цитирай:
Първоначално написано от shrink
Няма научни доказателства, че разделното хранене води до намаляване на телесното тегло. Все пак от всички диети, тази може би е най-безопасна за здравето.


Това е така.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st December 2007, 12:12
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Re: Разделно хранене

Цитирай:
Първоначално написано от shrink
Няма научни доказателства, че разделното хранене води до намаляване на телесното тегло. Все пак от всички диети, тази може би е най-безопасна за здравето.
shrink, научно незнам дали е доказано , но е факт при мен , че макар и бавно намалявам теглото си и със сигурност ми лични Когато се храня разделно, чувствам , че се храня здравословно!

loony, kukli4ka винаги готови! ЕВАЛА!
Давайте да я почваме тогава Аз спирам алкохола до Нова Година и натуралните сокчета. Ще си позволявам само вода, кафе, чай и чисто прясно мляко. Днес съм стартирала с едно дълго кафенце с мъничко мляко без захар и други подсладители. След малко ще си измия 2 жълтички ябълки. За Обяд имам пилешко бяло месо с някоя друга маслинка и за вечерта не съм го измислила. Кажете и вашите менюта и да направим равносметка на храните Успех на всички
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st December 2007, 12:25
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Много се чудя защо у нас е популярно толкова разделното хранене. Някой хора отслабват малко, защото не смесват примерно месо с картофи на едно хранене (давам най-прост пример). Вместо на обяд и на вечеря да ядат пиле с картофи, на обяд ядат картофи, на вечеря пиле. Така намаляват въглехидратите на половина и постепенно могат да намалят малко тегло. Но с това не се постигат резултати, към които много хора от този форум се стремят- релеф, върхова форма на тялото, достатъчен мускулен тонус. С този режим никога не бих си изкарала плочките на корема. И нормално, блъскай хляб и краставици и какво като е разделно. Доста пълнички хора, споделят, че са отслабнали доста, въпреки че аз не намирам задоволителни резултати във техния външен вид.
Liana, за другите незнам ама аз мога да се престраша да се снимам и да покажа снимки от сега и от лятото преди да спра хляба и тестените и поне малко да се старая да се храня разделно. Ако имаш желание. Значи аз не тренирам. Тренирах миналата година и спрях. Сега залагам на многото движение по конкурси и състезания по моята професия и на самата ми работа и чат пат като почувствам, че имам много енергия.. я изгарям на велоаргометър, който имам в къщи
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st December 2007, 12:53
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Знчи аз съм на разделно хранене от средата на лятото някъде.

Горе долу спазвам заръките в книгата "Сила за живот", понеже имам алергия към разни там белтъци: съм по скоро на "лакто вегетарианско" хранене- т.е не ям месо и яйца.

Принципно всеки петък си правя "млечен ден" и карам основно на прясно мляко през деня (че ми е най лесно за работата) а вечер си правя печено сирене в гювече (обожавам го)

Кафето гледам да го избягвам, спряла съм всякакви продукти в които се съдържат всякакви там Е-та и разни думички дето не мога да ги произнеса

Чуствам се перфектно за момента

П.С единственото което не знам дали е добев или зле, е че от вегетарианка по принуда, почвам да ставам вегетарианка по убеждение...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st December 2007, 12:58
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Някакви мерки да дадеш и цел ) Все пак всички си имаме цел ! Аз искам още 5-6 кг. да стана близо 57-58кг./ 168см
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетаосновенпринципРАЗДЕЛНОХРАНЕНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.