IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th December 2007, 10:59
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Здравейте и от мене

Тази година удържах на думата си и хапвах само 1/3 от порцията си и никакви сладки работи Така че издънки нямаше. Само снощи ме изкушиха с една баклава... , ама както и да е поне не прекалих (обикновенно не спирам с първото пърче )

Днеска смятам, да карам малко по-полека все пак, чай и плодове
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th December 2007, 11:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Бравооо loony Спокойно! Едно парче нищо не е.. щом не са 5-6-7 И аз се издъних.. изпих 3 малки джина и 1 редбул (+ едно парче баница с тиква ) Кофтито е , че празниците минаха ама баниците, баклавите и тортите остават
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th December 2007, 20:22
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

За мен Бъдни вечер и Коледа бяха големи издънки, но за сметка на това сега съм отвратена от храна и не мисля, че по Нова година и именните дни мога да се изкуша толкова. Днес съм хапнала малко ориз със зеленчуци, 3 мандаринки и 1 круша, а сладките работи и другите неща не ми правят впечатление, даже ме отвращават, което е добре... засега.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th December 2007, 20:52
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Мен само тази проклета баница с тиква ме изкушава незнам защо така Ще я преживея спокойно за 3 дена съм изяла само 3 парчета Ще се оправим няма да се плашите !!! Целувкиииии
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th December 2007, 12:34
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Дали има някакъв проблем за разделното хранене , ако пия кафето си с прясно мляко или със суха сметана и ям в същото време плод (мандаринка) ?
Храни:
Масло, сметана

Съвместими храни: Хляб, тестени, скорбялни зеленчуци, картофи, кисели плодове, оцет, горчица, туршии, домати, кисело мляко, безскорбялни зеленчуци, гъби

Частично съвместими храни: Сладки плодове, прясно мляко
(извадка от сайт.. май не съм от най-разделните днес )
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th December 2007, 12:57
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Е то мандаринката си е кисел плод... Не се притеснявай толкова. :P

*Малко off topic* Да те питам никът ти от песента ли идва?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th December 2007, 13:15
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Оффф олекна ми .. аз малко бъркам някой плодове за сладки
Иначе ника ми е от песента на RAMMSTEIN
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th December 2007, 13:22
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Да, за нея питах. :P
Еми аз си мисля, че са си от киселите, но ти мен не ме слушай, защото не съм много в час с разделното хранене и по собствена преценка си ги разделям в повечето случаи.
При мен двата дни след празниците са добре, спазвам поведение и хапвам много малко и то главно плодове. Дано да задържа това темпо, че като си спомня какво ядене беше на 24 и 25 чак лошо ми става...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th December 2007, 13:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз пък точно на 24 се въздържах и 25ти почти и вчера се омазах доволно с едни фастъци (~ 100гр.) + парче баница с тиква. То добре , че само това беше , защото миналата година ядях по 3 вафли, 1 шоколад и едни като десертчета големички и много мазнички. Просто вече немога да поема това количество и се радвам
Отговори с цитат
  #40  
Стар 29th December 2007, 10:20
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Здравейте пак и от мен

нещо тези дни само се размотавах насам натам и нямам време да седна пред компютъра

Та резултата за тези дни е без много издънки, основно през деня си хапвах плодове а вечер нещо готвено със зеленчуци

Снощи яко се издъних 2 шоколада ((((( Lindt, уф не мога да му устоя значи сега много ме е яд

На всичкото отгоре се и разболях и се влача като працал на сам натам, ама не се тревожете за мен апетита ми така се е засилил, че просто нямам думи

Успокоявам се с факта, че по празниците без издънки не може и съм се зарекла от 1-ви януари (щастливо стечение на събитията че не познавам именници ) да се стегна поне за една седмица да изкарам малко на плодове и зеленчуци само, малко като пречистване след празниците ама ще видим дали ще успея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетаосновенпринципРАЗДЕЛНОХРАНЕНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:40.