IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th January 2008, 02:58
DeSiRe DeSiRe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ!!!!!Аз ли4но съм пила ANACAPS и съм много доволна.Цената им е около 30лв. но мисля 4е са специално за коса а не за нокти..не съм много сигурна де.....
__________________
Takava sum-ne sum idealna,takava sam-emocionalna..Takava sam - ne se promenqm za druga nikoga ne se zamenqm .....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th January 2008, 03:05
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

DESIRE, нови витамини ли са това
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th January 2008, 17:18
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

аз съм пила Ревалид,но не ми подейства затова пък съм много доволна от Пантогар...много ми помогна за косопада
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th May 2008, 19:24
Аватара на fa7al_error
fa7al_error fa7al_error не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 13
По подразбиране

миналата есен започна страшно да ми пада косата и изкарах 2 месеца с Мерц и поспря.Тогава не напълнях..даже свалих няколко килограма. Преди месец и нещо косата ми отново почна да пада и изтъня доста и изкарах още един курс с Мерц,онзи ден го свърших,но резултат няма. А пък и качих няколко килограма за мой ужас!!Вчера си взех Ревалид и днес го започнах,пък майка ми подхвърли нещо за напълняване и сега се съмнявам жестоко,нооо по-добре с 3-4 кг повече и с коса, отколкото плешива и слаба!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th May 2008, 19:33
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

нито от мерц ното от ревалид , нито от гинко=нещо си където анелия ги рекламира нямах ефект ,но от едни груцки имах уникален ефект ,обаче ми свърши и хвърлих шишенцето ,ще се сетя и ше ви пиша
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th May 2008, 23:44
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Против косопад помага много Ревалид .На Мерц дражетата са по слаби.Не съм напълнявала нито от едните нито от другите Сега съм си поръчала едни нови таблетки които ги няма в БГ като ми ги донесат ще ви пиша за ефекта от тях.А иначе за мен най-доброто лекарство против косопад си остава Регаин 2% то е лосион втрива се в кожата на главата .Хубаво е когато се бориш с косопад да третираш вътрешно и външно.И да си въоражен с много търпение
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th May 2008, 09:03
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Направих опит да го пия и резултата беше единствено силно и постоянно гадене.Не можах да разбера каква е причината,сигурно някоя от съставките.Сега пия бирена мая и съм много доволна от резултата.Това с повишаването на апетита е само в началото
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th May 2008, 11:12
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз пия Мрец второ шишенце. Не съм напълняла или поне не забелязвам. Ама и ефект особен май няма... ще видим по-натам, по лекарско предписание го взимам за укрепване на организма. Казаха ми обаче, че при подобен род силни витамини трябва да се прави почивка - месец пиеш, месец не пиеш, нещо такова. Вие знаете ли нещо по въпроса?
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th May 2008, 21:50
monica_bellucci monica_bellucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 34
По подразбиране

За косопад и чупещи се нокти ми препоръчаха Биотин.Вземам ги от 2 дни дано да има резултат и при мен.Не са скъпи 4.60 лв., доста хора ми го похвалиха.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th May 2008, 14:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ревалид съм пила преди много време и нямаше кой знае какйв ефект....
Сега пия BIOSCALIN -Една приятелка ми го донесе от Италия и незнам какъв е ефекта...След време ще видя
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: някоипиллиrevalid
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.