IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th January 2008, 00:48
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

ми моето топче се вижда и то доста.колкото повече ми спада носът толкова повече се вижда.честно да ви кажа вече незнам кво да мисля,то че си има некдърници има ,но не е само до докторът май самите операции не са си толкова простички.просто искам да ми се оправи тва че да забравя вече за тоя смотан нос.желая на всеки мн късмет
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th January 2008, 10:22
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Айде и аз да се оплача.....също съм оперирана от Евстатиев преди 2 месеца и половина. На външен вид мисля че носът ми е добре, е можеше и още по добре, но носната ми преграда пак се изкриви.Дишам си пак предимно с едната ноздра, а другата е през повечето време запушена.През нощта ми се събират секрети и сутрин се будя със запушен нос.Не знам кого да обвинявам, 1 месец след операцията май че всичко беше ок.но за съжаление си ударих 2 пъти носа в сънно състояние, не много силно, но май че от тогава възникнаха проблемите. Ходих при доцента след случилото се , той ми разтваря ноздрите с един инструмент и каза че нямало изкривяване, но за съжаление изкривяване има. Едва ли ще се подложа на повторна операция, а ако го направя то задължително ще е при УНГ хирург.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th January 2008, 11:46
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Ами и аз да се отчета....то не че има кои знае какво да се каже по тази тема вече.Явно има много некомпетентни лекари.И все пак като не ми се отдава да готвя,не съм станала главен готвач в Шератон,готвя си в нас,за удоволствие.така че щом неможеш да свършиш нещо,просто не се захващаи!Още повече ако се отнася за здравето на човек.Всичко това е направо безумие! Дано някои се "пробуди"в тая държава.Чета и направо се пукам от яд!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th January 2008, 12:13
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Ама за удоволствие никой не ти плаща . А при тях три сполучливи операции може да покриват и един фал .
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th January 2008, 12:26
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Ама за удоволствие никой не ти плаща . А при тях три сполучливи операции може да покриват и един фал .
Така е, но май в последно време фаловете наделяват над сполучливите
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th January 2008, 19:44
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Аира ако си се ударила леко не е в теб причината за изместената носна преграда.Четох че някои хора са с по-мек хрущял и това често се случва.на мен доцента ми каза че пак се е изместила ,а на теб може наистина да не се е,а лигавицата да ти е подута и затова да не можеш да дишаш,тя спада бавно , а и при всеки си е индивидуално.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th January 2008, 00:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране гг

Момичета, това с изместените прегради си е грешка на лекарите. Просто не го правят, както трябва. И мен се опитваха да ме убедят, че носната преграда се е "върнала" в предишното си състояние. Но специалистите по УНГ са на друго мнение по въпроса.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th January 2008, 12:24
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

добре кажете ми УНГ хирург каква корекция може да направи.може ли да намести преградата.аз като се гледам май само там където ми е остатъка от гърбицата ми е останала изкривена преградата.защото гледах че първо се изрязва гърбицата,изпилва се и накрая се чупи и се намества преградата.значи като се изреже гърбицата остава като цепнатина и чрез стискане тя се събира а на мен като не ми е изрязана това не е станало и за това към върхът и изкривена
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th January 2008, 15:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране dd

Цитирай:
добре кажете ми УНГ хирург каква корекция може да направи
elizma, УНГ точно преградата може да ти намести и то по-сполучливо от пластиците, защото на УНГ това им е специалността. Гърбицата също за тях не е проблем. Пластиците би трябвало да са специалисти по формата като цяло, върха на носа и така нататък, но като гледам как от симетрични и еднакви ноздри ми направиха две напълно различни ноздри и крив нос, не знам какво да кажа. А преградата както ми беше крива, така си и остана, даже май повече.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th January 2008, 20:15
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elizma
добре кажете ми УНГ хирург каква корекция може да направи.може ли да намести преградата.
Не само, че може, ами това е и специалността.Напоследък в специалноста им влезна и корекции на пластични операции.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страничниефектиследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:19.