IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th January 2008, 19:25
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

момичета ,прочетох 4е на някоя двата профила са различни,и при мен е така.и аз имам едно топче по средата на нослето уж е останало от гърбицата и май е повече от едната страна за това ли са ми различни профилите.

и моята е при Евстатиев.и жтората незнам кога 6те ми кайе че ще бъде.колко жреме след това ви беше жтората и карали ви пак да с плащате

и след втората оправиха ли се нещата.свърши ли си работата доцента
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th January 2008, 20:29
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Той доцентът си свърши работата още преди първата операция като ми каза ,че съм малка още за тази процедура и трябва да поизчакам Но след втората имам само малки оплаквания.Пак същото топче се появни , но по-мъничко
И не , за втората не съм плащала
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th January 2008, 21:34
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Това значи ли ,че ако си над 25 няма да се получи това калциране или
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th January 2008, 22:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране dd

KEIS, за калцирането мисля, че възрастта няма значение. За съжаление никой не е застрахован. И при мен има такова нещо, а съм доооста над 25.

Искам да попитам тези, които са си правили вече втора ринопластика, колко време след първата я направиха. Много ме притеснява, че ми предлагат да ми направят втората три месеца след първата Малко ми се струва. Не че на мен не ми се иска да си реша проблема максимално бързо, но имам и някакъв здрав разум. Та затова ще съм благодарна на всички, които отговорят.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th January 2008, 22:21
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Ами колкото по-скоро ,толкова по-добре.Нали до една година след операцията се дооформя носа .Но ако има забежележима и наложителна нужда от корекция , по-добре да се направи преди нослето съвсем да е заздравяло.
Ако наивно си чаках да се получи подобрение преди да си направя втората операция ама уви ... Първата ми беше през септември 2006 , а втората юли 2007 ,значи някъде 10 месеца разстояние е имало между двете. С времето обаче топчето се увеличаваше и положението ставаше все по - грозно ,така че даже съжалявам ,че не прибегнах към втората още по-рано .
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th January 2008, 22:33
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране ее

Е, при мен втората операция е неизбежна, но се притеснявам, че след като все още има оток, та макар и малък, това ще повлияе върху резултата. Понеже така не е ясно точно къде трябва да се пипне и какво ще се получи след пълното спадане на отока. Поне така си мисля.

Не знам на кой месец спират драстичните промени на носа, защото моят сега (втори месец) е поне наполовина по-малък от това, което беше преди един месец. Ама пак си е крив и ужасен.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th January 2008, 03:27
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране Re: ее

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Е, при мен втората операция е неизбежна, но се притеснявам, че след като все още има оток, та макар и малък, това ще повлияе върху резултата. Понеже така не е ясно точно къде трябва да се пипне и какво ще се получи след пълното спадане на отока. Поне така си мисля.
И правилно мислиш.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th January 2008, 09:56
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Emmalfy,ако искаш ми прати снимки на нослето ти да видя как изглежда, мейла ми го има назад в темата и аз ще пратя да видиш и моето топче
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th January 2008, 12:52
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

ама на вас от какво ви каза че се е появло това топче ,защото на мен ми каза че е останала част от гърбицата,не я е изрязал напълно.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th January 2008, 22:21
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70342
парола: 2607

elizma, ето това ми е нослето , прати ми снимчиците на flammeimmortelle@abv.bg
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повторнаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:02.