IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 3rd January 2008, 23:43
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Честита Ви Нова 2008! Нека да е успешна и изобилна за всички ни!
Отговори с цитат
  #302  
Стар 16th January 2008, 11:28
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Шевовете не съм мазала с нищо (по съвет на доцентката), и са ми много добре - тънки са като косъм, бели на цвят....
Отговори с цитат
  #303  
Стар 23rd January 2008, 09:39
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Ако Ви кажа как ме боли гърба сутрин когато ставам, все спя по гръб. Ходя на масажи всеки ден и ми ги прави момичето в седнало положение.
Ами няма да ги мажа белезите, ще изпълнявам стриктно указанията.
Доцентката ми каза да изпълнявам едно упражнение по 30мин на ден. То е елементарно, но аз не го правя - това фатално ли е?
Отговори с цитат
  #304  
Стар 23rd January 2008, 09:45
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Прави упражнението (аз се измързиливих и ги правих само по 5-6 минути дневно). Чак година по-късно, когато по-интензивно ми се масажираха циците, и вследствие на това омекнаха (станаха много по-истински ), разбрах, че е трябвало да съм по-упорита в упражненията и масажите, които докторицата ми беше препоръчала...
Отговори с цитат
  #305  
Стар 23rd January 2008, 16:58
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Какво упражнение ви е казала да правите?
Отговори с цитат
  #306  
Стар 29th January 2008, 16:51
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Упражнинието е следното: притискаш си силно двете длани една в друга на нивото на гърдите и пред тях, лактите са хоризонтално спрямо пода, дано ме разбираш и на тласъци, притискаш и отпускаш. Ако си гола пред огледалото ще забележиш как самите мускули на гърдите се повдигат. Сега вече и аз забелязвам промяна, вече не са толкова вдигнати нагоре и така напрегнати, не се пазя най-много, правя това което ми трябва и мога без да се преуморявам и водеща е болката. Ако изпитам болка веднага спирам. Имам впредвид за нещата които ти се налагат ежедневно.
Интересното е, че и на мен ми се струват малки мойте 290сс. Бях го чувала преди и недоумявах, но сега ... Чак си помислих дали доцентката не ми е сложила нещо по - малко кокто искаше преди, а на мен да ми е казала, че са тези, за да съм спокойна. В такъв момент разчиташ на морала на другите.
Отговори с цитат
  #307  
Стар 29th January 2008, 23:59
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Благодаря ти за отговора! Само това упражнение ли ти каза да правиш? Защото при мен / аз съм оперирана от Тонев/ упражненията са други.
Отговори с цитат
  #308  
Стар 30th January 2008, 03:24
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

SweetShark , май не си била мързелива . Просто масажите след 1год.наистина правят ефекта , за който говориш. И аз моите тогава си ги омекотих , въпреки че бях системна в първите месеци . / масажа на д-р Тонев /
Отговори с цитат
  #309  
Стар 6th February 2008, 11:15
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Днес хич не се чувствам добре. Преди една - две вечери гледах телевизия и може да съм била в лоша поза но се чувствах поусукана и от тогава изпитвам едно напрежение в лявата гърда долу в дясната част. Тогава не забелязах нали бях захласната да следя предаването, ама после като почна, та чак до сега. Взех да се притеснявам сериозно. И сега се обвинявам, че не съм се пазила достатъчно, ама след дъжд качулка.

Да, мила само това упражнение ми показаха.
Искам да ти кажа, че изобщо не се старая да го правя, защото като ходя на работа и като вдигна една голяма папка или класьор се напрягам достатъчно, а пък и живея сама и трябва да пазарувам и няма кой да ми мъкне торбите. За съжаление съм все сама е със сина ми де.
Отговори с цитат
  #310  
Стар 6th February 2008, 11:42
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Hi Enira,

Обади се по телефона на докторката. Може да не е нещо сериозно, ама по-добре е тя да те чуе и да си каже мнението.

Моите си бяха и болезнени, и много чувствителни поне два месеца след операцията, а съвсем свикнах с тях (т.е. престанах да ги чувствам като нещо чуждо) чак 6 месеца пред операцията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.