IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd June 2006, 09:04
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Каквото и да казваме според мен почти всички, да не кажа всички, фолкопевици са красавици. Те затова са фолк певици. Да сте забелязали че това е музика за очите?! Не знам за вас но аз мога да изброя много малко певици и певци които да могат да искарат повече от един фалшив тон - Азис Глория Деси Слава Ивана (при нея е повече емоцията).... защо ли не ми хрумват други?! А що се отнася до грима светлосенките и т.н.... Ами хора просто сме свикнали да ги виждаме толкова идеални по телевизията - без една бръчица и кожа гладка като станиол, без нито една дупка от целулит или излишна сланинка... Реалността обаче си остава реалност, те са хора, а не кукли.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 23rd June 2006, 09:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

чак пък всички да са красавици... аз пък съм на мнение, че почти всяка жена, с екип гримьори, фризьори, с хубави дрехи и най-вече добър фотограф и после малко фотошоп ще изглежда по същия начин! като гледам мацките тук, които са си постнали снимките - еми не отстъпвате по нищо
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23rd June 2006, 10:11
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Съгласна съм с bimbi...Всичко е грим,снимки и фотошоп разбира се..Почти всички съм ги виждала на живо..Не може да се каже,че са грозни,но не са ултра красавиците от телевизията..Аз работя в тази сфера и ми е напълно ясно как стоят всъщност нещата..А миналото лято видях Ивана,разхождаше се по центъра на Пловдив..Еми казвам ви трябваше да я гледам няколко минути ,за да позная,че е тя..Аз много я харесвам като изпълнител,като поведение,но това което видях никак не ми хареса..Не беше положила никакви грижи за себе си точно в този ден..Лицето е много състарено..Но това рабира се,не ми повлия и продължавам да си я харесвам...Но все пак важното е,че по телевизията изглеждат безупречно-там им е мястото да са красиви,и напоследък определено започнаха да изместват манекенките.Хората предпочитат фолк певиците пред моделите-и за реклами и изобщо за всичко-този факт говори сам по себе си...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 23rd June 2006, 12:29
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Astela
Но все пак важното е,че по телевизията изглеждат безупречно-там им е мястото да са красиви,и напоследък определено започнаха да изместват манекенките.Хората предпочитат фолк певиците пред моделите-и за реклами и изобщо за всичко-този факт говори сам по себе си...
напълно съм съгласна с твоето мнение
Отговори с цитат
  #75  
Стар 23rd June 2006, 12:42
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Нито ги гледам,нито ги слушам,нито ги харесвам.Но е факт,че ако всеки ден полагаш тежък,сценичен грим,пееш до късно в опушени заведения и си гориш косата постоянно,няма как да не се състариш преждевременно.Видях снимката на Камелия-освен това сценичен грим в едър план веднага те сродява с баба Яга.Вчера по ТВ видях една друга Камелия-Тодорова.Гледала съм нейни снимки и филми преди,много ми харесваше с черна коса и този дрезгав глас,но сега не ме кефи особено.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 23rd June 2006, 12:50
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exxe
Преди съм я виждала снимката и незнам дали е истинска, но каквото и да говорим е отврат!
Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
....Но е факт,че ако всеки ден полагаш тежък,сценичен грим,пееш до късно в опушени заведения и си гориш косата постоянно,няма как да не се състариш преждевременно....
Права си, но кой ги кара да злоупотребяват толкова с грим? За снимка разбирам ,но иначе на мен са ми противни по участия с 3 пласта грим....много по-красиви и естествени биха били със съвсем малко,колкото да подчертаят чертите си....Но не ме интересуват особено...това са си избрали сами...да са живи и здрави да ни радват със все по-хубави песни
Отговори с цитат
  #77  
Стар 23rd June 2006, 18:03
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
.много по-красиви и естествени биха били със съвсем малко,колкото да подчертаят чертите си....Но не ме интересуват особено...това са си избрали сами...да са живи и здрави да ни радват със все по-хубави песни
Със семпъл грим няма да ги познаеш,дори на улицата да се сблъскаш с тях Абе карай-всички да сме живи и здрави!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 24th June 2006, 00:19
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exxe
Какъв е този грим не мога да разбера...според мен това е най-плашещото - направо се стреснах като отворих снимката...а за червилото думи нямам, този цвят е уникално гаден...
Отговори с цитат
  #79  
Стар 24th June 2006, 07:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

един от датата твърди, че тая снимка била обработена с фотошоп, бил виждал и оригинала, не била чак толкоз зле. ама я нямаше да я даде за съжаление
Отговори с цитат
  #80  
Стар 24th June 2006, 11:46
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
един от датата твърди, че тая снимка била обработена с фотошоп, бил виждал и оригинала, не била чак толкоз зле. ама я нямаше да я даде за съжаление
Жалко щеше да е интересно да направим сравнение все пак
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕвалакакоКамелия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.