IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th June 2006, 10:41
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

http://img235.imageshack.us/img235/2131/image0388mv.jpg

благодаря за помоща
това са моите глезени, не полагам никакви усилия за да ги подържам слаби. Единственото нещо което правя е да ходя на високи токове което се вижда от снимката, но вие сте прави, може би найстина всичко е ген
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th June 2006, 10:42
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

По-лесно е в www.snimka.bg а и скороста на всички нас в България ще е по-добра
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th June 2006, 10:42
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

__________________
...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th June 2006, 10:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам,аз също ходя на високи токчета повече от 10 години,но не съм се замисляла дали това може да има връзка с тънките глезени,Leidi_77,ще разбудиш фантазиите на мъжете във форума с тая снимка
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th June 2006, 11:08
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми няма само цици да гледаме я браво наборе, хубави крака
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th June 2006, 11:26
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

благодаря за комплиментите и аз като всяка жена обичам да ми правят
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th June 2006, 11:35
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Цитирай:
Първоначално написано от leidi_77
моите глезени са тънки и изваяни, мисля че това се дължи на дългогодишното ходене на висока обувка. Казвам дългогодишно, което ще рече - 11 год. Токът наистина е висок 8-12 см.
Ходенето на висока обувка, прави кракът да изглежда по-дълаг а също така издължава и глезена.
п.п. лично мнение
Това според мен няма нищо общо с ходенето на висок ток, въпрос на структура е, а и високия ток скъсява мускула на прасеца

Има едно упражнение за прасци, лесно и ефикасно, застава се на стълба като петата виси във въздуха и бавно се движите нагоре и надолу докъдето можете. 3 серии по 15-20 повторения
Аз съм съгласна с leidi_77; ортопедите препоръчват да не се носят само ниски обувки, защото се получвали малформации на стъпалото(ама това няма връзка с темата Иначе, че високите обувки правят крака да изглежда по-дълъг и фин е вярно и наистина допринася за извайването малко или много на глезена
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th June 2006, 13:50
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Оптималния вариант е ток на 3-4 см, нито повече, нито по-малко. Много съм чела на тази тема та затова знам. Аз обичам много високи токчета също, но те допринасят за оптично увеличаване и изтъняване /ако така мога да го кажа/ на краката... няма как от носене на токчета да придобиеш тънък глезен ако по рождение е дебел.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th June 2006, 14:55
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от leidi_77
http://img235.imageshack.us/img235/2131/image0388mv.jpg

благодаря за помоща
това са моите глезени, не полагам никакви усилия за да ги подържам слаби. Единственото нещо което правя е да ходя на високи токове което се вижда от снимката, но вие сте прави, може би найстина всичко е ген
Страшна мацка си,leidi_77 И не ти правя комплимент,а казвам истината
Иначе по темата и аз смятам,че си е до ген,даденост.Твърдо съм против тези упражнения за прасците като цяло,защото това може да ги развие до такава степен,че да наподобят на мъжки.Една позната,която направо стана маниачка на тема фитнес започна да ги натоварва и сега честно казано гледката не е много приятна
А доколкото до високите токчета...смятам,че би спомогнало за оптична измама,стига глезените да не са омутани във връзки,които може биха ги подчертали
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th June 2006, 16:14
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
Цитирай:
Първоначално написано от leidi_77
http://img235.imageshack.us/img235/2131/image0388mv.jpg

благодаря за помоща
това са моите глезени, не полагам никакви усилия за да ги подържам слаби. Единственото нещо което правя е да ходя на високи токове което се вижда от снимката, но вие сте прави, може би найстина всичко е ген
Страшна мацка си,leidi_77 И не ти правя комплимент,а казвам истината
Иначе по темата и аз смятам,че си е до ген,даденост.Твърдо съм против тези упражнения за прасците като цяло,защото това може да ги развие до такава степен,че да наподобят на мъжки.Една позната,която направо стана маниачка на тема фитнес започна да ги натоварва и сега честно казано гледката не е много приятна
А доколкото до високите токчета...смятам,че би спомогнало за оптична измама,стига глезените да не са омутани във връзки,които може биха ги подчертали
Това че женските прасци могат да станат като мъжки са си пълни глупости. Нито един женски мускул неможе да се уголеми чак толкова по естествен път. Ако упражнението се изпълнява добре и правилно с голям брой повторения без тежест (та дори и се тежест) се получава изтъняване на женския прасец и глезани.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: съветзатънкикрасивиглезени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.