IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 12th February 2008, 23:40
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

За Евросиликон , поставен 2006 - няма екстри .
Отговори с цитат
  #452  
Стар 13th February 2008, 18:48
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Момичета, доктор Тонев ли ви казва, че високияпрофил на ПИП отговаря на среден при другите марки?Защото аз като го питах вчера и ми каза, че се слагали(в повечето случаи) среден профил при всички марки и не ми каза, че висок при ПИП е= на среден при другите Хем изрично го попитах за това... Тоест ако трябваше да си слагам, щеше да ми препоръча среден на ПИП. Каза, че имало висок, среден и нисък(което го знаех и преди това). Не каза, че ПИП имат и ултра висок, което е= на висок при другите. На вас, които сте с ПИП при него, какво ви е казвал за профила на имплантите?

Ако някой не знае цените са променени, но не са много повишени при него. Кръгли ПИП са 5300, а асиметрични на ПИП са 5700 лв вече.
Отговори с цитат
  #453  
Стар 14th February 2008, 15:22
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

когато ходих на консултация,Тонев ми каза че високия профил на PIP отговаря на среден при другите марки импланти.
Отговори с цитат
  #454  
Стар 14th February 2008, 15:25
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Да и аз така знам, но на мен не ми каза нищо такова
Отговори с цитат
  #455  
Стар 14th February 2008, 19:29
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

При PIP профилите са среден, висок и ултра висок., а при останалите нисък, среден и висок. т.е. разликата е във наименованието - средния отговаря на нисък и т.н.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #456  
Стар 15th February 2008, 14:09
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз акто ги гледах имплантите на ПИП преди няколко дена при Тонев и средния ПИП не беше все пак като ниския на други марки, които съм виждала. Другите ниски са съвсем плоски и широки, а този си беше точно среден... Съвсем се обърках вече.

Всички, които сте при Тонев ли сте с ПИП?
Отговори с цитат
  #457  
Стар 15th February 2008, 14:14
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Може да сравните размерите на различните импланти по таблици, има ги в сайтовете на производителите.
Отговори с цитат
  #458  
Стар 15th February 2008, 15:28
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

да,май всички сме с ПИП,но на мен Тонев ми каза,че ако държа на друга марка,може да поръча от тях.
Отговори с цитат
  #459  
Стар 15th February 2008, 19:48
арабела арабела не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 39
По подразбиране

а разликата в цената между пип и мак ган ние ли си я доплащтаме ?момичета на 18 имам консултация но искам да се оперирам същата седмица при тонев тази поръчка на имплантанти колко се чака защтото съм на 300 км и не ми се бие път ощте един път аааа и иследванията каде се правят и колко струват знаете ли???
Отговори с цитат
  #460  
Стар 16th February 2008, 12:58
susi susi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 38
По подразбиране ,

Дано да успееш същата седмица Имаш ли уговорена дата за операция предварително? Моите впечатления бяха, че за поне две седмици напред няма свободни дати. И аз бях много нетърпелива и го питах по мейла още преди да отида на консултацията, дали може да ми запази дата, а на консултацията да я капарирам. /Даже после не ми взе депозита/
Изследвания могат да ти направят и там. Не знам в Каспела какви са цените. Аз бях от последните оперирани в Медикус Алфа и там ми казаха, че излизат около 100 лв. Но на мен ми беше по-удобно да не пътувам 200 км за едни изследвания и си ги направих в моя град-около 50 лв.
__________________
СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:34.