IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th March 2008, 23:00
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Чудя се защо никой не обръща внимание на въпросите ми
Не знам защо някой от компетентните не се изказва, но до колкото знам Л-карнитина изисква сериозно физическо натоварване. Освен това е добре в комбинация с хранителен режим за да има вдни резултати.

Аз все още не съм се решила да започна да го пия единствено, защото тренирам сутрин, след ставане и няма как да го пия два часа преди това. Не съм много наясно с употребата му.
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th March 2008, 23:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета изядохте се!
Allegra: Каква марка точно е Л-карнитина ти?


Описание
L-Carnitin е аминокиселина, чиято основна функция е да пренася мастните киселини до митохондриите, където те се използват като източник на енергия. По тази причина неговият недостиг води до обща слабост и отпадналост. L-Carnitin се явява като протектор за мускулите и клетъчната стена, като блокира вредните отпадни вещества. По време на физическо натоварване на тялото е необхдим повече L-Carnitin, отколкото може да произведе само. Тази нужда се увеличава значително, когато тренировката е аеробна (кардио-тренировка). С най-висока концентрация на L-Carnitin са скелетната мускулатура и миокарда. Течната форма на L-Carnitin е най-добрата, най-вече заради скоростта на усвояване. При капсулна и таблетна форма времето за разграждане се увеличава значително. Постоянният прием води до повишаване на издържливостта, притока на кислород, подобряване на сърдечната дейност и гарантирано изгаряне на излишните мазнини. L-Carnitin Liquid Burner на MLO е хранителна добавка за хора, занимаващи се със спорт за издържливост, практикуващи аеробни занимания и за всички, целящи намаляване на излишните килограми. Приемайки L-Carnitin Liquid Burner преди тренировка получавате 1 грам чист L-Carnitin за максималното изгаряне на излишните мазнини.
Начин на употреба
Приемайте 1 ампула от 25 мл. сутрин на гладно и/или 1 ампула 30-40 минути преди тренировка.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th March 2008, 23:06
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Чудя се защо никой не обръща внимание на въпросите ми
може би защото в подфорум Хранителни добавки има поне 10 теми за L-Carnitine и ако те интересува, можеш да ги прочетеш първо и чак тогава да питаш там...

Ще настане голяма каша във форума ако всеки си пита за квото му душа иска където се сети, без да следи темите...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th March 2008, 06:41
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

L-Carnitin-а е на Swanson, таблетки по 500мл.
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th March 2008, 11:02
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Нямаш ли опътване?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th March 2008, 11:23
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svinski_slon
Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
в един момент се питам ми на къде вече
Разбира се, че само напред!

Какво е положението в момента? Как се храниш? Спортуваш ли?
еми спортувам,ходя на фитнес но тези дни не съм ходила нещо изобщо не ми се занимава с него много ми омръзна.също тичам на ванка ама неска времето е лошо и не мога.пак за храненето се боря още,имам дни в които пак се храня безраборно но май започват да уредяват.още се мача да започна да си ям нормало
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th March 2008, 22:15
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Не ми понесе диетата на Пиер Дюкан, особено в съчетание с тренировките Ставаше ми лошо а и не съм от най- големите любители на месото...
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th March 2008, 22:34
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Като си на Дюкан как трябва да се тренира...че аз с тези тренировки по 2 4аса (кардио + тежести) незнам дали ще издържа мн дълго..
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th March 2008, 11:10
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
При високо белтъчно, ниско мазнинно, ниско въглехидратно хранене, тренировките трябва да бъдат кратки (20-30 мин.), с ниска степен на натоварване и по-голяма честота (пет до седем дни в седмицата). В противен случай спортуващият е заплашен от претрениране и загуба на мускулна маса.
Източник: http://www.bb-team.org/articles/1548/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коядиетаневипонесезащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:45.