IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th July 2006, 09:51
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране Доц. Байкова

Здравейте,


Искам да се запиша на консултация при доц. Байкова но немога да и намера координатите в нито един сайт.

Ако някои ги има или е ходил при нея и има какво да сподели за диетите които прави тя нека да пи6е. :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th July 2006, 11:27
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

в дир.бг в диети има дискусия за байкова и разни мацки споделят, 4е не са мн доволни от гледна то4ка на отношение.
не мога да коментирам, но ако искаш се поразрови там
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th July 2006, 19:17
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Здравей!
Ходих при доцент Байкова преди няколко месеца.
Останах впечателна от информацията, която получих за човешкият организъм и начина, по който възприема храната. Също така, бях доста въодушевена да следвам диетите, които в крайна сметка ми се изплъзнаха, не за нещо друго, а защото ние слабеещите вечно искаме всичко да стане "сега и веднага" и нямаме търпението да чакаме и да бъдем постоянни и търпеливи.
Едно обчае запомних - ядене 5 пъти на ден, на еднообразна храна. Т.е. идеята е следната - ако решиш да имаш "млечна седмица" това означава в 12 на обяд и в 18 вечерта да ядеш едно и също нещо, например сирене, което може да е направено по различен начин, за да ти е вкусно (сирене под капак, сирене в пергамент, с домат, с подправки, на фурна, на тиган-както ти работи въображението), а в останалите часове 8, 10 и 16 някакъв плод или 1 филия Бонус с лютеница например. Това беше основното.
Малко се раздразних от комерсиализма на доцентката - започна да ме вика през 2 седмици, което беше безмислено, само за да ме изтегли, и така през две седмици, през две седмици, по 30 лв, по 30 лв, накрая взех да се дразня от цялата работа, спрях да ходя. Идеята ми е ясна и гледам да се придържам към нея.
Иначе те зарибява - с разни снимки на хора, които са отслбнали по много - над 30-40 кг, разни материали, разни нейни учебници, трудове, дипломи и т.н.
Това е, което знам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th July 2006, 19:50
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

Mariamm попаднах на това за нея

доц. д-р Др. Байкова София ул. А. Златаров2, ет.1 тел. 944 36 77 и мобилен 0888370922

не знам дали е още актуален адреса и телефона обаче......
коментарите които изчетох за нея нещо много не ми харесаха ,но понеже питаше за координати .....заповядай
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th July 2006, 21:35
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shona
Здравей!
Ходих при доцент Байкова преди няколко месеца.
Останах впечателна от информацията, която получих за човешкият организъм и начина, по който възприема храната. Също така, бях доста въодушевена да следвам диетите, които в крайна сметка ми се изплъзнаха, не за нещо друго, а защото ние слабеещите вечно искаме всичко да стане "сега и веднага" и нямаме търпението да чакаме и да бъдем постоянни и търпеливи.
Едно обчае запомних - ядене 5 пъти на ден, на еднообразна храна. Т.е. идеята е следната - ако решиш да имаш "млечна седмица" това означава в 12 на обяд и в 18 вечерта да ядеш едно и също нещо, например сирене, което може да е направено по различен начин, за да ти е вкусно (сирене под капак, сирене в пергамент, с домат, с подправки, на фурна, на тиган-както ти работи въображението), а в останалите часове 8, 10 и 16 някакъв плод или 1 филия Бонус с лютеница например. Това беше основното.
Малко се раздразних от комерсиализма на доцентката - започна да ме вика през 2 седмици, което беше безмислено, само за да ме изтегли, и така през две седмици, през две седмици, по 30 лв, по 30 лв, накрая взех да се дразня от цялата работа, спрях да ходя. Идеята ми е ясна и гледам да се придържам към нея.
Иначе те зарибява - с разни снимки на хора, които са отслбнали по много - над 30-40 кг, разни материали, разни нейни учебници, трудове, дипломи и т.н.
Това е, което знам.
dobre de, НАЛИ ЕДНООБРАЗНАТА ХРАНА ЗАБАВЯ МЕТАБПЛОЗМА???
не раЗбирам ве4е
пр и теб ефекта?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th July 2006, 08:19
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Мерси много за инфо-то - тези дни ще и се обада и ще ви разкажа как е минала консултацията, ако някои се интересува от нещо по специално да ми пише. Аз мисля че ще има много добър резултат. Стига да не ме вика на 2 седмици да ме мери
На мен проблемът ми е че работих 2 години само нощем - съответно вместо да отслабна от много работа - напълнях...доста неправилно се храни човек като работи нощем......
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th July 2006, 09:12
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ми успех
питай я тва за еднообразната храна и метаболизма, да видим тя какво ще каже, 4е ве4е ми п исна - всеки се мисли за голям специалист и пише едва ли не квото е сънувал и стават някви противоре4иви истории
а аз 4естно казано съм по-склонна да вярвам на фитнес инструктурите и на треньорите отколкото на диетолозите, ама и между инструктурските мнения има противоре4ия
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th July 2006, 10:04
Mariamm Mariamm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 24
По подразбиране

да, съгласна съм за спорта.....ама само спорт без диета не става също, трябва да се комбинират нещата, а ако ходиш и на масаж най добре
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th July 2006, 10:17
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

мн ясно
трябва вси4ко на куп
за да е най-гадно
е, шегувам се 8)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th July 2006, 10:35
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Сещам се сега, че преди време бях ходила при друга лекарта, която ме убеждаваше, че меда е отрова
А напротив в другите принципи за правилно хранене се препоръчва мед вместо захар....
Вие какво мислите?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:48.