IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 7th March 2008, 14:52
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от papi
Здрявейте,рядко пиша вав форума но когато мога го правя.Благодаря ви отново че ми помогнахте да осъществя една моя мечта да си оправя носа.Защото вие и този форум ме накарахте да направя първата крачка.И най вече да отида при Джамбазов.Просто си беше чиста случайност да попадна точно на този форум.И мненията и отзивите ви който прочетох ме накараха да се реша най накрая.Операцията ми е на 12.03 и започва да ме обвзема страшна паника.Много се притеснявам и се надявам да мине всичко успешно и както трябва.Благодаря ви отново и се надявам да ми стискате палци.
Малко със закъснение,но и от мен много успех на 12-и
Сигурна съм,че всичко ще мине като по вода.Не е толкова страшно,колкото изглежда
С теб сме
  #742  
Стар 7th March 2008, 17:04
papi papi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 49
По подразбиране

Мерси Стефи.Дано е така.ПОжелавам и успех на всички който им предстои операция.
  #743  
Стар 7th March 2008, 17:05
papi papi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 49
По подразбиране

сори стели исках да кажа.И звинявай
  #744  
Стар 7th March 2008, 18:54
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от papi
сори стели исках да кажа.И звинявай
Няма проблем..и така става
  #745  
Стар 8th March 2008, 19:59
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Честит празник мили дами бъдете винаги красиви ,желани и обичани !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #746  
Стар 8th March 2008, 21:30
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Благодаря
Честит празник и от мен,пожелавам Ви никога да не престават мъжете около вас,да Ви карат,да се чувствате ЖЕНИ
  #747  
Стар 11th March 2008, 09:40
Svetulkata Svetulkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Burgas
Мнения: 119
По подразбиране

а някой знае ли какво стана със Светулката?дали е ходила на консултация?че нещо май пропуснах....тя беше доста притеснена,дали Джамбазов я е успокоил и да се е навила вече за операция?
Здравей,мила!Благодаря ти за загрижеността!Бях си насрочила консултация,но поради служебни причини не можах да отида,но пък за сметка на това казах на мъжа си и на всички около мен !Не съм очаквала,че с такова разбиране ще се отнесат към мен,направо съм изненадана.Занимавам се с частен бизнес и сега изскочиха едни препятствия относно това,за което трябва да бъда готова финансово до края на април и всеки лев ми е ценен,а за сега съм доволна от това, че споделих вкъщи и евнтуално при добър летен сезон есента към октомври планирам да я направя.Сега съм вече по-спокойна и доволна от това,че споделих и ме разбраха и ще бъдат до мен по време на операцията.Не съм влизала тук отдавна,защото и интернет връзката беше повредена. Но сега съм тук и продължаваме да се окуражаваме!
__________________
"Красивото се състои в подобаващата пропорция, защото сетивата се радват на неща с добра пропорция."
  #748  
Стар 11th March 2008, 11:26
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

браво!наистина е много хубаво да имаш опората на близките-тогава човек всичко може да постигне!успех и ще ти стискам палци!
  #749  
Стар 11th March 2008, 11:59
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

В петък ще ми сменят гипса и мисля, че за първи път ще си видя нослето. Сега като стои по-повдигнато става просто очевадно, че спешно имам нужда от устни.
  #750  
Стар 11th March 2008, 12:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Хе-хе! Ти май си се насочила към пълна промяна, natalia1 Стискам палци много да си харесаш новото носле!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.