IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 17th March 2008, 17:21
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

преди 2-3 години си мислех, че разликата от 20 години няма да е проблем, но енергичността, импулсивността, живинката, която я имам аз, я няма в 40 и няколко годишен мъж... това е в моя случай, говоря за моята връзка.
Отговори с цитат
  #252  
Стар 17th March 2008, 18:41
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Мерси за предложението, но аз филми с по-ниска оценка от 7.5 избягвам да гледам. Изненадващо е как този сайт има толкова обективно оценяване. Много рядко ме е подвеждал.
еми то зависи кво гледaш, щото имa филми с оценкa нaд 7.5, които за мен не струвaт, въпрос нa лично мнение.
то този филм не е за всеки, a за хорa, които търсят смисълa във филмa, a не пореднaтa екшън сценa, голотия и визуaлни ефекти(тоест не е комерсиaлен).
svetlanka съглaснa съм с теб, че колкото и дa е той е минaл е през времето, в което си ти и се нaживял, докaто за теб сегa е моментa и е нормaлно дa искaш дa се възползваш от всичко, което ти предлaгa животa.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 17th March 2008, 20:01
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от secretk
ето този филм, който много добре обяснява предимствaтa и недостaтъците нa връзкaтa с по-възрaстен :
Suburban Girl-http://imdb.com/title/tt0428579/
Мерси за предложението, но аз филми с по-ниска оценка от 7.5 избягвам да гледам. Изненадващо е как този сайт има толкова обективно оценяване. Много рядко ме е подвеждал.
е, аз съм свалил летвата на 6.5 иначе няма да има много филми за гледане....наистина, и аз съм забелязал че IMDB е много добър сайт, има доста верен рейтинг за филмите....и винаги се "допитвам" преди да гледам някой филм
Отговори с цитат
  #254  
Стар 18th March 2008, 17:36
molif molif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 12
По подразбиране

secretk, този филм ме върна назад в спомените. Макар, че е доста повърхностен и изобщо не дава яснота за основните недостатъци в такава връзка.
Когато бях на 24 живеех с мъж на 49. Една година по-малък от баща ми. Имахме много общи интереси като излети в природата, разходки с лодката му, вечер си лягахме рано, като си оставяхме уредбата да свири тихо, слушахме рок, карахме колела. Имаше и караници разбира се. Имаше го и неразбирането от страна на съседи, приятели, които се заяждаха. Сексът беше невероятен, не зная дали е пил виагра или нещо друго, но след часове оргазми съм го молила да спре След 5 месеца връзка той ми предложи брак. Няма да повярвате защо му отказах! Една сутрин ми сипа захар в кафето, което месеци наред съм пила без захар. Това ужасно ме разочарова. И си отидох. Прибрах се в моя град, но още му се обаждам понякога. Знам че е самотен и винаги ми се радва да ме чуе. Пропуснах да кажа че е ерген, няма и деца. Не зная, но понякога си мисля, че твърде много съм се повлияла от страха да не ме сочат с пръст като някоя безмозъчна глупачка, която не се замисля за бъдещето.
Оттогава все се питам, какво ли щеше да стане, ако се бях омъжила за него. Сигурно щях да се разведа след 4-5 години, като одъртее и оплешивее съвсем, или ако си намеря някое младо гадже Е, май няма да разбера.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 18th March 2008, 21:40
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от molif
Една сутрин ми сипа захар в кафето, което месеци наред съм пила без захар. Това ужасно ме разочарова. И си отидох.
Не ти вярвам! Има друга причина, която ти си знаеш най - добре.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #256  
Стар 18th March 2008, 21:46
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DWP
Цитирай:
Първоначално написано от molif
Една сутрин ми сипа захар в кафето, което месеци наред съм пила без захар. Това ужасно ме разочарова. И си отидох.
Не ти вярвам! Има друга причина, която ти си знаеш най - добре.
и аз така мисля...това нещо изключително дребно...
Отговори с цитат
  #257  
Стар 18th March 2008, 21:49
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DWP
Цитирай:
Първоначално написано от molif
Една сутрин ми сипа захар в кафето, което месеци наред съм пила без захар. Това ужасно ме разочарова. И си отидох.
Не ти вярвам! Има друга причина, която ти си знаеш най - добре.
Е, сигурно и е сложил малко и кондензирана сметана и това я е довършило вече
Отговори с цитат
  #258  
Стар 18th March 2008, 21:56
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от DWP
Цитирай:
Първоначално написано от molif
Една сутрин ми сипа захар в кафето, което месеци наред съм пила без захар. Това ужасно ме разочарова. И си отидох.
Не ти вярвам! Има друга причина, която ти си знаеш най - добре.
Е, сигурно и е сложил малко и кондензирана сметана и това я е довършило вече


Е, то е ясно - захарта в кафето е била поводът, а причината със сигурност е друга. Но много често нещо съвсем дребно е капката, от която чашата прелива.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 18th March 2008, 21:57
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от molif
След 5 месеца връзка той ми предложи брак. Няма да повярвате защо му отказах! Една сутрин ми сипа захар в кафето, което месеци наред съм пила без захар. Това ужасно ме разочарова. И си отидох.
нали знаете каква е разликата между повод и причина???

edit: sibi, ти ме изпревари....явно сме на едни и същи вълни
Отговори с цитат
  #260  
Стар 18th March 2008, 22:06
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И само защото е сложил захар в кафето ти,си се разочаровала?

Това е несериозно!

Според мен си търсила повод да си тръгнеш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разликагодинитеполовинката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:58.