IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 23rd March 2008, 14:54
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Здравей Мaцинка,
ти с какви размери си сега на гърдите?? Защото от това много зависи крайният резултат?
Отговори с цитат
  #132  
Стар 23rd March 2008, 15:06
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Macinka, аз съм в твоята категория като ръст и кг - 1.68 см, 60 кг.
Сложих си 450 cc анатомични импланти на МакГан, частично подмускулно и трябва да ти кажа, че въобще не са много. Гърдите ми стоят абсолютно пропорционално на тялото. За реоперация ми е мноооого рано да се замисля, тъй като от моята са изминали едва 5 дни, но сега си мисля, че и 500 кубика да бях сложила, пак щяха да ми стоят естетически добре. Помисли си много добре, преди да решиш окончателно колко кубика да си сложиш.
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #133  
Стар 23rd March 2008, 15:24
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Аз съм 170см.-51кг. и съм 335 сс и малко ми малеят .Можех да си сложа 375 /почти го бях убедила Док/Сега ми се иска да бях настоявала повече .Според мен си сложи по-големите кубици да не съжаляваш после
Отговори с цитат
  #134  
Стар 23rd March 2008, 15:30
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз съм с 310сс и много съжелявам, че не си сложих поне 350сс, че и повече. Мислех си, че ще станат огромни и няма да се харесам, но стана обратното.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 23rd March 2008, 15:57
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="Macinka_vn
Моят съвет е да слажиш максималният размер,защото после ще ти малеят .Аз сам 52кг и съм висока 170,сложих 390 но сега даже ми малеят .но както всички тук знаят ставаме алчни и искаме повече.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 23rd March 2008, 16:28
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doll
Здравей Мaцинка,
ти с какви размери си сега на гърдите?? Защото от това много зависи крайният резултат?
Благодаря ви за съветите,сега съм с погръдна-78см.,надгръдна-87см.Не съм съвсем без хич,но и не е това,което би ми харесвало.Виждам,че повечето тук са недоволни,ако са избрали по-малката възможна кубатура,но ми е малко странно как ви малеят,след като преди това или въобще не сте имали или са били доста по-малки,няма начин след операцията да не са ви много по-добре и по-големи,аз все си мисля,че трудно ще свикна с по-голям бюст,макар да ми е бил мечта от много отдавна.Но когато сложа сутиен с доооооооста повечко вътрешни подплънки/почти колкото тези прословути 320 сс/силуетът е наистина много по-добър за моята височина.Ще ви послушам вас,както и лекаря,и ще предпочета 320 сс анатомични,среден профил,подмускулно.Лошото са две неща-че все още не съм решена на 100% дали да ги направя или да си продължа с дунапренените сутиени,а второто е,че съпругът ми изобщо не ме подкрепя и то не заради парите/имам ги/,а защото според него и така си били много хубави,макар и по-малки-а сега,де??!!И аз не знам какво да правя?!
Отговори с цитат
  #137  
Стар 23rd March 2008, 17:41
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

аз също не бях на 100% сигурна дали искам нов бюст и някак отидох да си го сложа много импулсивно .Сега съжалявам донякъде ,че го направих основно заради ските/много запалена скиорка съм БЯХ/А иначе пък е красиво и женствено.За мъжа ми той също беше на мнение че нямам нужда от корекция и ме остави да си реша сама.Така че сега си нося отговорноста . Помисли добре и предварително оцени плюсовете и минусите .
Отговори с цитат
  #138  
Стар 23rd March 2008, 19:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Помисли добре и предварително оцени плюсовете и минусите .
Аз минуси не виждам... Хората лесно свикват с хубавото Мъжете не правят изключение... :P
Отговори с цитат
  #139  
Стар 23rd March 2008, 19:52
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Гуен според мен като си с импланти трябва да се ограничаваш в движенията си за много неща ето например аз обичам освен екстремните ски спускания /които вече не мога да си позволя/да ходя лятото поне веднъж в седмицата на аквапарк и с дъщеря ми да се спускаме по всички пързалки включително и по камикадзето а сега с имплантите дали ще посмея само като си помисля за КК изместване на импланта и проблемите кито мога да си създам ами джетовете ....това са моите минуси спрямо имплантите на които съм иначе горда собственичка
Отговори с цитат
  #140  
Стар 23rd March 2008, 20:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Гуен според мен като си с импланти трябва да се ограничаваш в движенията си за много неща ето например аз обичам освен екстремните ски спускания /които вече не мога да си позволя/да ходя лятото поне веднъж в седмицата на аквапарк и с дъщеря ми да се спускаме по всички пързалки включително и по камикадзето а сега с имплантите дали ще посмея само като си помисля за КК изместване на импланта и проблемите кито мога да си създам ами джетовете ....това са моите минуси спрямо имплантите на които съм иначе горда собственичка
Съгласна съм, Бубе. Човек обаче поема рискове всекидневно, без да ги съзнава и без да има непременно импланти... Така де, идеята ми е, че си има минуси в тези неща и без да сме непременно тунинговани, а нали знаеш, че който го е страх - не ходи в гората... Не можем за съжаление да предвидим всичко, затова е по-добре да не се притесняваме предварително... Всичко е до мотивация; ако я нямаме - виждаме повече минусите...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:05.