IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 27th March 2008, 12:35
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Да много по-добре е черен дроб, много полезен е, а в купените кебапчета има всичко друго, но не и месо.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #192  
Стар 27th March 2008, 16:18
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

berry, придържай се към чистото месо. избагвай мляно месо освен, ако не го мелят пред теб. там разни филенца, саламчета, кремвирши по възможност вън от хладилника.

бадемитесе киснат сигурно заради ципата. в смисъл да се приемат по лесно от стомаха.

сега обядвах овесени ядки с кис. мляко. само, че това мляко ми докарва на сухо такова и това си е то.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 28th March 2008, 00:10
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз се омазах с едни снаксове следобед... май само аз няма да издържа да сваля 5кг. Първа предлагам и първа се отказвам. В задънена улица съм.. това чувство на застой ще ме побърка
Немога да мръдна от тези килограми кажете ми какво да направя??? Когато бях 71кг. си мислих, че на 64 ще се чувствам перфектно, но сега стигнах до извода, че не е така. Просто чувствам излишни още 5-6кг. и се изнервям, че немога да ги сваля. Лесно ми е да давам на другите савети, който аз самата немога да спазвам! Моля ви се помогнете ми! Успех ви пожелавам момичета! Поне вие да ме радвате с резултати
Отговори с цитат
  #194  
Стар 28th March 2008, 07:22
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

явно си достигнала кг, при които трябва да промениш нещо в диетата. спри млечните или по-добрия вариант е да започнеш спорт. редовно.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #195  
Стар 28th March 2008, 08:15
berry berry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до berry
По подразбиране

Здрасти, Engel! Един съвет от може би най-неразбиращата - Не се сдухвай с тия диети! Аз най-лесно свалям, когато не мисля, че НЕПРЕМЕННО трябва до еди кога си да сваля няколко килограма. Според мен с това, че си си хапнала снакс не е дошъл края на света! Малко отклонение и после продължаваш...С две ръце съм за съвета на Alica за спорта и аз ще взема да го последвам
Много се отплеснах!
Вчера за вечеря: две кюфтенца (каймата я правиха пред мен ) с доматен сос

За днес: Закуска: Кофичка кисело мляко 2%
Обяд: 2варени яйца + салата зеле (ок.200-250гр) + сирене (50-60гр.)
Следобяд ще хапна зелена ябълка с кафенце, а за вечеря - не съм мислила още!
Леко вталяване дами!
__________________
http://tac.families.com/ezb/1169396.png[/img]
Отговори с цитат
  #196  
Стар 28th March 2008, 08:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Благодаря за съветите. Просто няма как да спра млечните, защото горе-долу само това хапвам. Не вярвам да почна да спортувам, но ще видим - стават и чудеса Ще спра да мисля за това и ще ги сваля някой ден. Чудя се дали не бъркам нещо в комбинацийте Някой ако знае най-добрите, комбинаций при НВД, моля да ми ги напише. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #197  
Стар 28th March 2008, 09:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Просто няма как да спра млечните, защото горе-долу само това хапвам.
на твое място бих спряла плодовете и ядките
Отговори с цитат
  #198  
Стар 28th March 2008, 09:24
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

видях, че си приложила линка към Спайдерспорт. По-добро място със съвети за НВД лично аз незнам. Там има и менюта и всичко свързано с този вид хранене. Прочети го.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #199  
Стар 28th March 2008, 09:31
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Моля ви се помогнете ми!

За да се излезе от застоя е необходимо да се промени нещо в режима.

ето няколко съвета, които помагат при мен:

пиене на много повече вода
смяна на менюто (яж рзнообразна хара, защото покрай тези диете се оказва, че ядем едно и също)
не яж въглехидрати вечер
намали много млечните
вземи си витамини, (но е много важно какви), защото може да имаш липса на някакъв витамин, минерал или вещество, заради което да задържаш.
при мен антицелулитните масажи помогнаха много за засилване на метаболизма и за да започна да свалям.
не мисли толкова за това.
намали важността на "проблема"

п.п. Не знам колко килограма съм свалила или не съм, но краката ми изглеждат по съвършено различен начин и влизам в панталони, за които не съм вярвала, че ще вляза толкова скоро. И това само за месец. Продължавам напред с масажите и след 6 месеца, ще съм неузнаваема
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #200  
Стар 28th March 2008, 09:36
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Engel, нищо не е станало, малко снакс- чудо голямо. Това няма да е единственото прегрешение в живота ти, важна е общата картина. Нали знаеш, ние овните не се отказваме. И 1 кило да свалиш пак е добре- това си е прогрес.
Berry, оновното ядене при НВД (както и при другите режими е закуската), 1 кисело мляко не е най-добрия вариант, прибави малко ядки я него (така всеки ден може да е различна закуската ти: един ден с орехи, после лешници, семки, бадеми, шам фастък; друг ден, пдходящи плодове за НВД в млякото: ягоди, замразени боровинки). За разнообразие можеш да добавиш в него малко фибри или трици (1-2 лъжички). Можеш да го желираш и т.н.

Добри изпитани комбинации за НВД, по-горе споменах за млякото ( и гледайте да не е нискомаслено). Аз го хапвам с доста какао и кокос. Добра комбинация е извара с кисели краставички, орехчета и т.н.
Месо +салати, омлети със зеленчуци или сирене, кашкавал. Зеленчуците са основна част от НВД. Може да хапвате огретени, задушени гъбки, брюкселско зеле, карфиол с кашкавал. Салати, всякакви варианти. Риба става, морски дарове. Хайде успех.
Менюто ми за днес е:
Закуска: 2 яйца, разбъркани с коприва и сирене, поръсени с кашкавал, изпечени на тефлонов тиган
За обяд съм си донесла на работа задушено пиле с праз.
Към четири ще пия 1 протеин, за да имам още едно хранене преди тренировката.
За вечеря ще хапна извара и ще добавч нещ към нея (риба тон или кисели краставички или и двете, зехтин, подправки).
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДневникнаотслабващитеquotFastFuriousquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:53.