IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 26th March 2008, 18:18
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

някои от вас знаят ли добър дерматолог в пловдив,който да пражи и хими4ен пилинг
Отговори с цитат
  #112  
Стар 27th March 2008, 10:48
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LokumenaMoma
Аз също ходя в момента на такива процедури. Сега е 5 или 6, ще правя 10. Слагат ми киселина -70 %. Засега съм доволна-порите ми видимо се намалиха и лицето ми се изчисти.
5-6 с тенденция за 10 Със 70%
Това е направо убийство на кожата.
След 10 процедури със 70% киселина тая кожа след няколко години няма да е кожа а пергамент. Брех какви ли не чудеса стават...
Отговори с цитат
  #113  
Стар 29th March 2008, 10:09
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

поред мене нещо те "пържат". дори и кагато една приятелка беше закъсала с акне,докторката и изписа пълно лечение /и антибиотици и мазила/+пилинг,като не се знаеше колко процедури ще са необходими,защото имаше и пъпки,и много белези от стисканите от козметичката и.....направо и беше обезобразено лицето.. 4 или 5 процедури химичен пилинг Easy Pell+останалото и в момента лицето и е гладко. сега ходи само на почистващи. аз не съм имала проблеми, но всяка година през зимата си правя курс от 4 и "довиждане на мъртвите клетки", избистря се тена и за Коледните празници съм ТОП,а после-солариум с равномерен тен,и лято,и знаете..няма страшно,стига да попаднеш на добър дерматолог
Отговори с цитат
  #114  
Стар 29th March 2008, 10:46
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ankristy
поред мене нещо те "пържат". дори и кагато една приятелка беше закъсала с акне,докторката и изписа пълно лечение /и антибиотици и мазила/+пилинг,като не се знаеше колко процедури ще са необходими,защото имаше и пъпки,и много белези от стисканите от козметичката и.....направо и беше обезобразено лицето.. 4 или 5 процедури химичен пилинг Easy Pell+останалото и в момента лицето и е гладко. сега ходи само на почистващи. аз не съм имала проблеми, но всяка година през зимата си правя курс от 4 и "довиждане на мъртвите клетки", избистря се тена и за Коледните празници съм ТОП,а после-солариум с равномерен тен,и лято,и знаете..няма страшно,стига да попаднеш на добър дерматолог
винаги при проблема АКНЕ лечението е комплексно за да има положителен ефект без рецидиви както казваш
1. Медикаментозно + Козметично + домашно + хран. режим.И зависи от вида и степента на акнето.Пилинга е хубаво нещо но наистина да се прави от спец. без да се третира излишно кожата /говоря за третиране което агресивно и с временен ефекттоест само с пилинги ефекта ще е временен и кожата след време ще се съсипе/
Отговори с цитат
  #115  
Стар 19th November 2008, 11:08
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

има ли някой, който си е правил пилинг с алфа-хидрокси киселини на dr. renaud, да сподели впечатления? в петък съм на първа процедура. искам да си освежа лицето, защото след лятото ми останаха доста петънца от слънцето, а и от пъпчици. притеснява ме само, че кожата ми става по-суха зимата.
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #116  
Стар 22nd March 2009, 16:39
iventos iventos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Привет и от мен! Видях много от мненията, написани досега, но не успях да ги прочета всичките.
В най-скоро време ми предстои пилинг и искам да задам някои въпроси.
Първо, малко предистория. Тази зима по стечение на обстоятелствата се сдобих с тежка форма на акне на лицето, което прогресивно се влошаваше от неуспешните ми опити сама да се справя с проблема. Обърнах се към професионалист и като че ли още от първия път попаднах на добър такъв - д-р Ася Николова от Александровска болница. Тя ми направлява лечението вече втори месец и лицето ми няма нищо общо с предишната ужасяваща картинка. Нещата вече са под контрол. На последния преглед докторицата спомена за пилинг със салицилова киселина. Търсих информация в Интернет, но не беше достатъчна. Интересувам се най-вече от резултата, но и от "страничните ефекти" като белене, зачервяване и т.н. Да добавя, че едва ли става въпрос за дълбок пилинг, защото кожата ми е светла и чувствителна. Някой може ли да сподели опит? Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 4th June 2009, 10:00
neha neha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте . виждам, че в тази тема отдавна не е писано, но имам един много важен въпрос, който искам да задам тук във връзка с химичния пилинг. Чела съм на много места в интернет, че такъв вид процедура (независимо дали среден или дълбок пилинг) не трябва да се прави през лятото, защото слънцето е много силно, а най-добре да се направи през есента, зимата или пролетта, заради по-слабото слънце. Това е за за да се избегнат нежелани реакции като пигментации например. Съгласна съм, но ако човек живее например в топла страна, където слънцето си е много силно ЦЕЛОГОДИШНО, тогава какво да прави Много искам да знам как се справят с този проблем хората, живеещи в топли страни с постоянно слънце, някой може ли да ми каже, много ми е важно. Благодаря.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 4th June 2009, 10:58
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neha
Чела съм на много места в интернет, че такъв вид процедура (независимо дали среден или дълбок пилинг) не трябва да се прави през лятото, защото слънцето е много силно, а най-добре да се направи през есента, зимата или пролетта, заради по-слабото слънце. Това е за за да се избегнат нежелани реакции като пигментации например.
neha здравей! Да, това е точно така. Моята дерматоложка също ми го е казвала. Не че е строго забранено да се прави през летните месеци, просто е за предпочитане да е през пролетта или есента когато слънцето не е толкова силно.

В случай, че нямаш възможност да направиш тази процедура през по хладните месеци или както казваш живееш в слънчева страна трябва да избягваш слънцето (никакъв плаж ) и най-важното да използваш слънцезащитен крем за лице с висок фактор +50 или +60.
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 4th June 2009, 11:36
neha neha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 5
По подразбиране

neha здравей! Да, това е точно така. Моята дерматоложка също ми го е казвала. Не че е строго забранено да се прави през летните месеци, просто е за предпочитане да е през пролетта или есента когато слънцето не е толкова силно.

В случай, че нямаш възможност да направиш тази процедура през по хладните месеци или както казваш живееш в слънчева страна трябва да избягваш слънцето (никакъв плаж ) и най-важното да използваш слънцезащитен крем за лице с висок фактор +50 или +60.[/quote] Здравей и мерси за толкова бързия отговор За мое огромно съжаление не живея в "слънчева страна", а живея в хладна България Но проблема ми е, че имам пигментни петна по лицето, които ужасно много ме тормозят и натъжават. Получих ги през 2007 година, лятото, докато бях на море, защото точно тогава от около 6 месеца взимах Диане35, хормонални противозачатъчни. Никои гинеколог или аптекар не си направи труда да ме предупреди да не се излагам така екстремно на слънце докато ги взимам тези хапчета . В резултат на което получих петна на скулите, под очите и на носа Поизбледняли са малко, но аз от тогава(от 2007г) изобщо не съм ходила на море, не съм се пекла, точно за да не ми потъмнеят пак или да се увеличат. ИСКАМ ДА ОТБЕЛЕЖА, ЧЕ ПРЕДИ ДА ПОЧНА ДА ВЗИМАМ ТЕЗИ ХОРМОНАЛНИ ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ(ВЕЧЕ ОТДАВНА ГИ СПРЯХ СЛЕД КАТО ПОСТРАДАХ ТАКА С ПЕТНАТА) НИКОГА АМА НИКОГА НЕ СЪМ ИМАЛА НЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ СЪС СЛЪНЦЕТО И ПЕТНА - ПЕКЛА СЪМ СЕ ДОСТА, ХВАЩАЛА СЪМ УЖАСНО БЪРЗО ТЕН , аз съм леко мургава по принцип И НЕ СЪМ ПОЛУЧАВАЛА ПЕТНА ОТ СЛЪНЦЕТО ИЛИ АЛЕРГИИ СЛЪНЧЕВИ... Безкрайно съм депресирана от тези проблеми кожни, като капак имам и акне, което ми остава червени белези, които минават мноооого бавно и освен, че имам петна имам и белези от пъпки Стигнах до там, че много рядко излизам от къщи, спя само денем, за да не се гледам в огледалото, че се потискам страхотно, вкъщи седя с приглушено осветление, пазя се от мъжа ми да не ме гледа каква ми е гадна кожата. Кожният ми проблем се превърна в дълбока психическа травма. Моля някой, които има представа да ми каже какво да направя , за да си оправя кожния проблем. Обмислям сериозно пилинг, няма значение лазерен или химичен или др. само да има ефект. Затова ми се иска много сега да го направя, така или иначе не излизам от къщи с месеци...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 4th June 2009, 11:42
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Защо не пробваш с тези продукти, казват че са добри.
http://www.vitalityclub.bg/?lang=bg&p=items&type=8
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.