IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 27th March 2008, 15:28
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз мисля,че от време се отклоняваме лекичко от дадената тема,но пък иначе чудесно си бърборим и си създаваме невероятно настроение!

Ако се изтрият офтопиците,ще се изгуби очарованието на темите и ще стане скучно и подредено като в аптека!

Не искаме това,нали?
  #1122  
Стар 28th March 2008, 09:23
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Подкрепям мнението на Нелинка и на Бабри.Регистрирана съм от лятото на 2007 г ,няколко месеца преди това само четях какво се пише.В началото ,когато започнах да чета точно това което казва Нелина ми направи впечетеление-а каза нещо извън темата ,а те нападнаха и изтриваха мнението.В момента има доста теми в Общи ,в които сме се отклонили от темата ,но аз лично не виждам нищо лошо в това.Ако го е направил един потребител и никой не му е отговорил ок,но видно,че на всички потребители им е приятно тук да цари малко по свободен дух.За мен този форум е мястото ,на което влизам за да разпусна и определено не би ми било приятно да настане някакъв див тоталитаризъм и всяка дума извън темата да бъде изтривана.Щом всички се чувстат добре така не виждам какъв е проблема
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #1123  
Стар 28th March 2008, 09:52
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Абсолютно
Подкрепям с две ръце мненията ви момичета
На мен лично ,дори ме кефи смесването на темите с офтопика
Така е по-забавно , то иначе ще настане една скука .... Мани ,мани
  #1124  
Стар 28th March 2008, 09:53
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

И аз съм за първия вариант. Наистина ако се сдържаме и не ръсим един куп глупости във всяка тема ще е по-спокойно. Но не може да искаме да се избегне дискусията и темите да се превърнат в един непрекъснат поток от мнения без коментари, въпроси, предложения.
А относно второто предложение на Льофи - ако се трие всичко, което се сметне за оффтопик, аз отново ще спра да пиша тук. Интересно ми беше в началото, когато се регистрирах, да, тогава нямаше толкова, как да кажа, за да не е грубо - приятелска обстановка, може би. Но ми беше страшно приятно да стана част от "форумното племе". :P
После нещо се скапа работата, сякаш нямах място тук...
Станах активна отново сега, защото обстановката е такава - когато се съберат на едно място приятни и дружелюбни хора, които те приемат в едно виртуално общество и на които може да се изповядаш, похвалиш, да споделиш каквото ти се иска. И получаваш подкрепа, съвет, критика дори!
Вярно е, че повечето мнения са ми в Общи, но там ми харесва, разпускам, бъбрим си готини хора, а както е видно се зараждат приятелства наяве
Чела съм много форуми, имам и регистрации в някои, но никъде не съм срещала толкова дружелюбно отношение.
Нека не го губим!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #1125  
Стар 28th March 2008, 10:06
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

До голяма степен съм съгласна с мнението на Нелинка, Мишето и Валето. Тази "свобода" във форума ми допада за разлика от стерилността в други форуми.
Но от друга страна подкрепям повече Бюти. Доста потребители въобще нямат самоконтрол. Цитати чаршафи, или некакви лични взаимоотношения. ..... абсолютен чат.
Първият вариант на Льофи е по добрия вариант.
НоНякоя и друга забележка или изтриване на излишен пост ще са ни от полза.
  #1126  
Стар 28th March 2008, 10:20
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
НоНякоя и друга забележка или изтриване на излишен пост ще са ни от полза.
Кое си требва ,оно си сака.Никой не иска тотално безредие
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #1127  
Стар 1st April 2008, 14:12
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Лйофи, защо ако съм онлайн в ICQ, цветето ми във форума е в сиво? Не трябва ли да е в зелено?
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #1128  
Стар 1st April 2008, 14:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сигурно трябва. Не знам.
  #1129  
Стар 2nd April 2008, 00:50
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

liophy имам въпрос, в други форуми като изпозваш опциятата търсене, например да речем търсиш за определена дyма, когато ти излязат резултатите, търсената дума е в червен цвят(отличава се от другите) във всеки пост където се среща ... та можели това да се направи тук?
__________________
  #1130  
Стар 2nd April 2008, 11:10
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Тъкмо и аз се канех да питам същото. Много са темите, ако няма търсачка, не може да се намери нищо.
Льофи, хелп!!!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:25.