IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 2nd April 2008, 10:43
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Кое по-точно дали може да се случи?

Аз съм омъжена от 8 години и мъжа ми продължава да се грижи за мен със същата обич както в началото!

И го прави,защото иска,а не защото трябва!

Прави толкова неща,дребни на пръв поглед,но важни за мен!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 2nd April 2008, 11:07
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Да се изкажа и аз... почвам с плащането на сметките, защото темата предимно на това сте я обърнали. Въобще не се чуствам неудобно, когато ГАДЖЕТО ми ми плаща сметката в кафето, все на такива мъже съм попадала, които биха се засегнали много ако тръгна да си ровя в чантата за протмонето. Дори се е случвало да съм на кафе с едно момче и с най-добрия му приятел и въпросното момче да плати сметка...Разбира се ситуации всякакви, ако се наложи предпочитам аз да платя цялата сметка, не да си я делим с приятеля... ужасна картинка. Виж по първи срещи или с непознати си е в реда на нещата да си плащаш.

Иначе за мен грижата се изразява в много неща (винаги съществува въпросът кой дава повече от себе си разбира се) Може и малко старомодно да мисля, но една жена трябва да си гледа дома, да чисти, да пери, да готви, да си гледа и възпитава добре децата, трябва и за себе си да полага адекватни грижи ... и евала на жените, чиито мъже го оценяват това (завиждам им благородно). Мъжът трябва да забелязва нещата, които жената прави за него... да я обича, подкрепя, изслушва с разбира (не проформа), да обсъждат заедно въпросите от съвместния си живот и заедно да вземат решенията и да участват равностойно в изпълнението им .
Според мен комуникация е ключовата дума в една връзка и тази комуникация трябва да е ползотворна и да води до някакви реални резултати, а не само до празни приказки и обещания. Грижата е взаимна
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 2nd April 2008, 11:23
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Boni, много смислен пост си написала, просто мисълта ти се лее, за разлика от моята, която се спича
p.s.Разговорът се завъртя около плащането на сметките, защото авторката на темата, точно това е попитала - дали ако си с даден чевек дълго време, всеки трябва сам да си поема разходите(сметките), било то и едно кафе?
Отговори с цитат
  #94  
Стар 2nd April 2008, 12:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Горда съм с мъжа който имам до себе си и сме много щастливи вече толкова години
Грижи се перфектно за семейството си и обожава мен и децата.
Когато не ми е било добре и отказвам да ям , ме е хранил с лъжица като малко дете. И чинии мие без да го карам , а сутрин ми прави кафе и ме събужда с целувка
Пу-пу да не му е уроки
Някой хора са прави , че съм късметлийка и май ще трябва да пусна едно тото , че може и джакпота да ударя
Отговори с цитат
  #95  
Стар 2nd April 2008, 12:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ани,и моя е така!

Да са ни живи и здрави!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 2nd April 2008, 12:32
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Ани,и моя е така!

Да са ни живи и здрави!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 2nd April 2008, 12:37
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Ани, обикновено ако си късметлийка в живота на хазарт няма да ти върви. А и като имаш него вече си треснала джакпота.

А моя не мие чинии, мръсника, пуска съдомиялната
Ама иначе в домакинството го бива много, еле па в кухнята, неведнъж съм го хвалила за това. А и парици изкарва, ако погледенем грижите и от тази страна. Така, че и аз съм уцелила кьоравото.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #98  
Стар 2nd April 2008, 12:53
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Моят пък е грозен, дебел, груб и циничен. Не пипва пепелника да си изхвърли какво остава да измие чиниите. Работи 24 часа в денонощието и не се сеща дори да ми се обади.
Затова пък като го направи обаждането му и вниманието му струват колкото на десетима други.
Харесвам си го такъв.
Сметките винаги плаща, но пък подарък не съм получавала никакъв напук на всички, които смятат че съм /била/ заради парите с него.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 2nd April 2008, 13:14
Аватара на maeva
maeva maeva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: ВАРНА
Мнения: 348
По подразбиране

Хора,каквито сме си ги взели,такива ще си ги отглеждаме!
Радвайте се на живота с любимите хора , защото е много кратък!
__________________
НЕ ГОВОРИ НАВСЯКЪДЕ ТОВА,КОЕТО ЗНАЕШ,НО ВИНАГИ ЗНАЙ КАКВО ГОВОРИШ!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 2nd April 2008, 13:19
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Ами като сте почнали да говорите за половинките си, то тогава и аз да се отчета.
Та така : моя мъж ме търпи вече цели 10 год. .Работи непрекъснато, за да може на мен и на малкия да не ни липсва нищо.
Домакинската работа си я карам аз, би било много нагло и там да ми помага.Да отбележа - никога не ми е натякнал, че той ме издържа.Винаги когато е свободен , измисля къде де отидем, за да се разнообразим.
Не е от тези ,дето гушкат и галкат, не си показва чувствата, а ги доказва(клише , но е факт).Свикнах с тази му черта, че е малко студен, но усещам, че все още ме обича и държи на мен.
В момента чукнах на дърво, щото да не се урочасам и да ме изненадат неприятно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Грижата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.