IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th April 2008, 21:47
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Аз пък се комплексирам от всичко, от цялостната си визия. Доста хора ми казват, че изглеждам добре, обаче като чуеш, че гаджето ти казва "Еди си кой каза, че си е представял, че приятелката ми е нещо по така" или пък "Има много по-добри от тебе", е леко трудно да не се комплексираш и да не се мислиш за смотана. Как все на такива мъже попадам, които ми мачкат самочувствието, а в същото време ме заглеждат някви непознати по улицата. Обаче това нищо не означавало според вече бившето ми гадже, не означава, че съм особено привлекателна.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th April 2008, 21:49
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
Аз пък се комплексирам от всичко, от цялостната си визия. Доста хора ми казват, че изглеждам добре, обаче като чуеш, че гаджето ти казва "Еди си кой каза, че си е представял, че приятелката ми е нещо по така" или пък "Има много по-добри от тебе", е леко трудно да не се комплексираш и да не се мислиш за смотана. Как все на такива мъже попадам, които ми мачкат самочувствието, а в същото време ме заглеждат някви непознати по улицата. Обаче това нищо не означавало според вече бившето ми гадже, не означава, че съм особено привлекателна.
хаА! добре, че си написала накрая бившото ми гадже, че незнам просто.... ка може така някой да ти казва???? не ги разбирам тези мъже и това си е!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th April 2008, 22:29
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Е, той повече комплименти ми е правил, ама в началото повече, за да ме свали. После не ми го е казвал чак толкова дируктно и гадно, но си го е казвал, че би бил щастлив, ако аз съм нещо по така (по-нагласена, гримирана, добре облечена). И просто всички комплименти отиват на вятъра и аз се чувствах смазана, грозна и смотана.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th April 2008, 22:59
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
Е, той повече комплименти ми е правил, ама в началото повече, за да ме свали. После не ми го е казвал чак толкова дируктно и гадно, но си го е казвал, че би бил щастлив, ако аз съм нещо по така (по-нагласена, гримирана, добре облечена). И просто всички комплименти отиват на вятъра и аз се чувствах смазана, грозна и смотана.
Чета всичките ви мнения и навсякъде откривам себе си.
Но, аз мисля, че в тази тема е по-важно да споделим /е, ако искате де/, каква е била причината, за да се породи някакъв комплекс в нас. Ето, при мен определено са няколкото фрази от онази неустойчива възраст, когато започвах да усещам себе си като визия. Много ми е трудно, че няма как да залича тези мисли.....ще ме преследват цял живот.
И сега, когато постоянно гледам реклами, от които струят красиви манекенки с изваяни тела......като че ли постоянно ни се набива този образ и тези мерки.....средна възраст 20 -22 години, височина минимум 176 см, максимум 52 кг. или 90-60-90 като завършек. Е, няма как да не се изкомплексираш, още повече когато в миналото ти някой ти е набил тези коварни мисли директно в твърдата памет.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th April 2008, 06:25
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

мен ме е яд на това че имах перфекно тяло и си го развалих.бях слабичка,опъната,сега пак сам опъната ама не съм толкова слаба колкото бях и ме е яд на това че съм го имала и сам го развалила
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th April 2008, 09:10
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Ей, момичета, вие сериозно ли ? :P Оставете ги тези комплекси - колкото повече ги обсъждате, толкова повече си ги натрапвате. Предполагам няма човек, които всичко да му е идеално. Но трябва да си променим мисленето и да се настроим в положителна насока. Не всеки има идеалните пропорции, мерки, коса, нос, очи, зъби. Но в крайна сметка е важно цялостното излъчване, чарът. Човек не е само тяло. Ами душата къде я слагате? Който е красив отвътре, той е красив и отвън. Обичайте се такива каквито сте
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th April 2008, 09:20
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Ами аз все повече започвам да се харесвам. Но мисля, че за това как човек сам се възприема, имат значение коментарите на другите, особено в крехката тийнейджърска възраст. После се научаваш да не ти пука толкова, но все пак боли, когато мъжът до теб ти казва, че не си достатъчно добра.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th April 2008, 09:27
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Обикновено човек прави забележки на другите, когато сам не се харесва. Научени сме да търсим щастие и удобрение от другите, а не да го откриваме в себе си. Ако един човек ти каже или дори намекне, че не изглеждаш добре, то тогава самия той има сериозни проблеми, не мислиш ли? Ако ти се чувстваш щастлива и удоволетворена от живота би ли тръгнала да правиш забележки на другите? Този твой приятел определено излива недоволството от самия себе си върху другите. Или може би го е страх, че другите те харесват прекалено много и е решил малко да ти смачка самочувствието. Не мислиш ли ? Ето виждаш ли, че може да се погледне от много страни
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th April 2008, 09:34
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Благодаря ти много за милите думи
Всъщност реално погледнато не съм страдала от липса на мъжко внимание, но той искаше да ми внуши, че той е много харесван от жените, те само търчат след него, може да има която си поиска и аз трябва да съм щастлива, че се е спрял на мен, въпреки че не съм чак толкова добра. Сам си ми каза, че по-добър от него няма да намеря. И още е убеден в това. Така че момичета, пазете си достойнството и не позволявайте някой да ви мачка и да си избива собствените комплекси върху вас. Има къде-къде по-добри хора, които биха ви оценили
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th April 2008, 10:19
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

и аз имах комплекс, но от както съм със сегашния ми приятел дори не мога да се сетя какви бяха няма смисъл от тия комплекси хора, особено пък за килограмите. наистина както каза Lottus по-важна е душевната красота аз все още вярвам, че има хора, които се вглеждат и в нея.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.