IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 4th May 2008, 21:31
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Оф аз се опитах да правя крем карамел...ама стана пълен провал
свидна трбва да се радваш, че си в 50те кг..на мен ми се струва, че никога няма да видя заветното 6 с което да ми почват кг. Ама ще се боря докрай
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1572  
Стар 4th May 2008, 22:20
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Аллегричке сладка, радвам се, че настроението днес е по-добро и че съм успяла да те разсмея ! Само така!!! Обетът е даден и от мен за сладкото, така че ще се подкрепяме и ще го караме на желе Ама какво е сега това черногледство , аз ти обещавам, че тази така жадувана 6-ца ще се появи!!! На всичкото отгоре се тероризираш като си се премерила след като си хапнала повечко. Като има такива дни изчакай малко и тогава се изправяй срещу кантара...
А за дните П/ПЗ... според моето скромно и не много компетентно мнение... не мисля, че трябва така да се тормозиш и да удължаваш... Защо не пробваш пак да минеш 5/5 или мислиш, че преди това редуване не е давало резултат?

И да кажа за желенцето: разтварям 1 пакетче желатин в 4 супени лъжици вода, стои така 10 мин, след това го слагам на котлона само да се разтопи (нямам микровълнова) и след това го смесвам с 1/4 л. вода, в която предварително съм разтворила 1 чаена лъжичка степче (може и с връх). Изсипвам си го в 2 малки купички и го слагам в хладилника. Установих, че желатинът на Dr. Oetker стяга много по-бързо от един български. Става за около 1,5 ч., ама може и по-бързо. Проверявайте го!

Що се отнася до вкусовете, Nyssa, напоследък правя проучване и се оказа следното. Като цяло червените са по-хубави както само плодове, така и комбинации. На Step: вишна, малина, Berry Punch (череша, малина, боровинка), Ябълка и круша (много е приятно). На Sunny: череша. Цитрусовите са ми по-изкуствени, поне на мен. И такива си правя колкото искам на ден.

Аллегричке, а за да не ме сполети твоята съдба и да си вися пред хладилника или си правя повече накуп, или веднага като изям първите, си правя втора порция и така. Още не съм опитала да добавя и кисело млекце, но нали се старая да намаля млечните, та тия дни и тва ще опитам...

Говорейки за млечни, днес ядох от едно сирене лайт и май хапнах повечко , имайки предвид, че маслеността му определено не е 0.1%, не знам колко е, но 6-тото ми чувство ми подсказва, че сигурно не е много за нашия режим или поне да се хапва по-малко.

Хайде, девойки мили, отивам да се мъча над едни писмени работи... Сладки сънища и утре да се събудите с усмивка и нека кантарът ви бъде пръв приятел!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #1573  
Стар 5th May 2008, 00:14
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svidna
Кетамина много се радвам за тебе, душа! Да докладваш и по-натам дали продължаваш да сваляш, че ти си май първата вегетарианка на месна диета
Алегра ти си готова за националния по петобой! Направо ме разбиваш с тези 1000кал за 1 час. Аз за това време повече от 450 не мога да направя.

Непременно ще пиша нататък. То направо и аз не вярвам как се хванах да вегетарианствам из тази месна диета.....но става Дано и нататък да е така. За сега си доказах, че никак не ми е трудно.
Отговори с цитат
  #1574  
Стар 5th May 2008, 01:15
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

едно БЪРЗО ЗДРАВЕЙТЕ от мен ...и мъниииииииичко "мозък да по ръся "
МЕД НЕМОЖЕ ...но вече другите момичета са го казали ...
Алегричке ...мила НЕ УВЕЛИЧАВАЙ ДНИТЕ на протеини повече от 5 дни ...не случайно човека в книгата е написал който има да сваля повече килограми (като мен) схема 5П/5ПЗ ...за тези който трябва да свалят под 10кг схема 2П/7ПЗ .... и даже се казва ако ударния период е над 5 или 7 ( цитирам по памет ) да се консултираш с лекар ...
Дните на протеини са изключително бедни на мазнини и въглехидрати (защото няма храна която да е напълно само протеинова) ... натоварват се бъбреците ( затова е голямото количество вода ) и по продължителната липса на въглехидрати и витамини ще ти се отрази зле на общото състояние на организма особенно за теб ...учиш момиче ТРЯБВАТ ТИ ВЪГЛЕХИДРАТИ за мозъка .... не си гледай само дупето ...мозъка ти е по важен ... а този режим на хранене се прилага по дълго време не е за 7 -10 дни или месец ... трябва да даваш на огранизма си всичко от което се нуждае .... но идеята е да се регулират количествата .... смесените дни ти дават "полезни въглехидрати (разстителни ) и витамини ............така че РАЗМАХВАМ ТИ НАЗИДАТЕЛНО ПРЪСТ ... и ти казвам ПОВЕЧЕ ОТ ПЕТ ДНИ САМО НА ПРОТЕИНИ НЕЕЕЕЕЕЕ че ще има
Отговори с цитат
  #1575  
Стар 5th May 2008, 02:04
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

хахахахахахахахаха нпп голяма скица си! Няма да удължавам П дните..обещавам! Аз съм все още на 3ПЗ/4П и съм забелязала че свалям в ПЗ дните! Много Утре ще има зеленнннкоооо Иначе, права си като казваш за мозъка и въглехидратите...тя моята мама мн се притеснява, че съм само на протеини вече 2 месеца..и МЦ ми се обърка (абе по 3 пъти ми идва) и получих няколко травми и въобще съм малко счупена, ама ще се залепя де Оф сега съм гладна..ама няма тук нищо за хапване и ще трябва да издържа още 2 часа и се прибирам да нападам пържолите Издъвках 4 дъвки досега
дивайн, душата, нз кога ще се появи таз мечтана 6-ца Ако можеше с магическа пръчица да махна от тук, от там сланинки и да стана перфектна за един ден Аз днес ще си правп кремчета като се прибера дано станат бързо, че както съм изгладняла може и да не ги дочакам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1576  
Стар 5th May 2008, 09:06
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте, момичета! Изчетох с огромно удоволствие постовете ви от почивните дни!

Да се похваля пак, след супер стриктни празници и поредните 5 дни на ЧП съм още -1кг От вчера съм съм пак на зелено и само мисля какво по-така да си хапна
Добре дошли на новичките, wili, vanita
Vanita, това са изумителни резултати!! Даже според мен са прекалени, съвсем нормално е да задържаш, не се притеснявай! 14 кг свалени са голям шок за организма ти, препоръчвам ти да вземаш някакви витамини. Продължавай все така режимно и най-вече яж достатъчно, не гладувай!
Divina, голямо си сладурче Много успехи ти желая, още оптимизъм и добро настроение!
прр, благодаря че се сещаш за мен Ами аз предишните дни бях на линия непрекъснато, може и да съм досадила .. ноо понеже вече се чувствам почти като ветеран на този режим, си позволявам така да давъм съветчета от време на време .. Вчера си извадих всички летни парцалки... едните ми висят, други по-стари са добре .. имам 2-3 панталона за стесняване .. за пореден път де.. имам и два чисто нови, които ми станаха доволно
Обаче започва да ме хваща страх, когато и да изляза да се помотая някъде, все си копувам по някой парцал за новата си визия Ще трябва да се спирам, поне засега
Allegra, ти за олимпиада се готвиш май? Чудесно е, че тренираш толкова усилено, но от там идва този глад, скъпа... не се притеснявай, ако хапваш повече.. Въпреки че 1000-1200 кал изразходени ми се виждат прекалено много .. Какъв е този уред? Не винаги показанията са верни.. знам, че за 1 час интензивно бягане се горят около 460 -500 кал Оптималните тренировки са през ден, ти май повечко правиш?
lilito_84, извини ме, ако се повтарям, аз си правя кремчето така: 1 пакет желатин "Йоткер" разтварям в 400 мл вода, добавям 1 кофичка кисело мляко, степче на вкус. Излизат 4-5 малки чашки. Понякога слагам и 2-3 с.л. от крем-сиренето Excuisa 0.1%, става по-плътен и гладък крема. И така имам почти за цяла седмица .. евентуално
ketamina, браво и на теб, но ти какво ядеш, сподели? Риба може ли, би било добре, защото иначе наистина може да имаш проблеми .. лишенията за организма ти стават много драстични
Отговори с цитат
  #1577  
Стар 5th May 2008, 13:44
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Момичета нещо става с мен...тази нощ дигнах темнпература..не можах да спя.,.и все още не спада Чудя се всички тези здравословни проблеми които на куп ми се струпаха да не би да са следствие от режима...друго обяснение просто нямам Чудя се какво да правя и ми се реве честно
еличка не е само при мен, гледам че всички които използват тази машина горят по супер мн калории (те затова се избиват кой да я ползва)
Аз тренирам понеделник, сряда, петък, събота и неделя...ама днес ще пропусна
Поздрави на всички!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1578  
Стар 5th May 2008, 14:13
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

АЛЕГРИЧЕ наистина днес пропусни .... аз съм голям противник на идеата за скачане от фаза във фаза но се замислих дали за седмица две да не минеш в трета фаза хем ще укрепнеш здравословно хем ще раздвижиш метаболизма си .... и като се оправиш .. пак влез в режим 5П/5ПЗ
Отговори с цитат
  #1579  
Стар 5th May 2008, 14:58
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Alegra, плаващи острови е десерт от първата книга. Разбиваш 4 белтъка с миксер , слагаш обезмаслено прясно мляко да ври и после с лъжичка взимаш по малко от белтъчите към които си добавила захарин, и ги слагаш да врят в млякото. Стават като вътрешната част на целувки. След като свариш белтъците и ги извадиш, смесваш останалото мляко със жълтъците, които си разбила и печеш на водна баня във форми за крем карамел. Над крема после слагаш белтъците. Стават 4 5 купички някъде,ама са много якйи. Пробвай
Отговори с цитат
  #1580  
Стар 5th May 2008, 15:11
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

АЛЕГРИЧКЕ не мисля, че от режима можеш да вдигнеш температура.. сигурно си иззстинала или те е пипнал някой вирус.
За хормоналните проблеми, не знам, но ти казваш че хапваш достатъчно, едва ли организма ти е толкова изнемощял ..и от там да е дало отражение А пък за това, което казваш, че ти изва МЦ три пъти месечно - зависи, понякога при такива интензивни тренировки се получава остатъчно течение от менструална кръв, то е с по-тъмен цвят и малко като количество. Но ако наистина има проблем, трябва да отидеш на лекар.
Ако ти е трудно и тягосто, мини десетина дни на ПЗ, включи витамини, рибно масло, мляко примерно 1-2% мах. Наистина мазнините са от голямо значение при жените, защото са необходими за производството на хормони.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:02.