IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 2nd May 2008, 08:27
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Мерси, Мария
Да, много е остоумен и много си го обичам
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #42  
Стар 2nd May 2008, 10:44
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Съгласна съм с мненията, че не трябва да допускаме хората около нас и най-вече мъжете да ни комплексират.
Няма перфектност в природата, дори най-красивата жена, манекенка или холивудска актриса има недостатъци,
но при тях е по-лесно защото професионалисти ги поддържат, а някои успяват да преврънат недостатъците си в предимство /Дженифър Лопес/.
Четох някъде, че Клеопатра не е била от най-красивите, но още тогава се е поддържала според времето в което е живеела,
например с черен въглен си е очертавала очите...и т.н., но тя е знаела как да привлича мъжете с поведението си,
я сега се замислете, ако погледнете един мъж в очите с онзи премрежен поглед и в този същият момент си помислете
“аз съм най-красивата, но и ти го знаеш нали?”- той няма ли да го почувства?Има една реклама.
Две страшни мацки свалят един пич, сядат тримата, към тях се приближава едно момиче с очила,
взема една коктейлна черешка, слага я в устата си по доста съблазнителен начин и оставя на масата дръжката на черешката вързана на възел.
Мъжа тръгва след нея моментално.Мисълта ми е, че мъжете харесват жени, които знаят как да ги правят да се чувстват специални, прекалено големи егоисти са, но ако вие самите се харесвате и поддържате и им го показвате с поведението си,
няма как да ви комплексират.А и за всеки влак си има пътници.Красиви мъже и жени много, но малко от тях оставят следа в нашият живот, това са хора които, са ни грабнали с поведението си и отношението си спрямо нас, а красотата е преходна,
никой не може да избяга от старостта.Обърнете внимание най-вече на стойката и походката си,
ако ходите прегърбени и с наведена глава и погледа забит в земята, това показва не добро самочувствие.
Трябва да ви стане навик, да ходите с разтворени рамене,изправена стойка, повдигната глава,
погледа напред и право в очите на отсрещнният човек, повярвайте ми няма мъж,
който да не забележи, че имате самочувствие и се харесвате.Оттам се започва, от самата себе си.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd May 2008, 11:52
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Nelina_02 Точно и ясно.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #44  
Стар 2nd May 2008, 20:32
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Както се казваше в един филм: Ако човек не харесва собствената си компания, не може да иска от другите да я харесват.
Разбира се няма нищо лошо, да пооправиш нещата, в които природата те е ощетила ... ако имаш тази възможност. Важното е да не се "връзваш" много, ако стане стане.
Само да отбележа, че ходенето на високи токчета с повдигната глава по софийските улици трудно го съчетавам...само в определени участъци се получава
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 2nd May 2008, 20:46
Honey_y Honey_y не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варна
Мнения: 248
По подразбиране

Nelina_02 много правилно си го написала.
__________________
350 cc над мускулно
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th May 2008, 14:32
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Браво Neli точно така трябва да е
Отговори с цитат
  #47  
Стар 5th May 2008, 10:51
torranaga torranaga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 23
По подразбиране

народе,здравейте на всички,много ме изкефи темата и си личи,че жените няма да сме на изчезване още дълго време...та мисълта ми е,че и аз имам много комплекси-като се почне от окосмяване(баща ми е като горила-аз нямаше на кой да се метна) и се стигне до стриите,които имам от диети-въобще шибана работа ви казвам...и миналата година решавам,че с приятелката ми ще ходим на лов и така да се каже срещнах едно копеле-типичен плейбой-голямото добрутру-великия разбивач на женски сърца! еми вече сме заедно повече от година имаме разлика 10 година и той ми говори за общо бъдеще и тем подобни,а аз му запушвам устата с едно на 18 съм още!!!!
Та....той едва вчера ми каза,че това,което е най-важно при една жена е да се чувства уверена в кожата си...да действа и 100 процентов чар,който всички по дяволите знаем,че не зависи от красотата.Ходил е и с манекенки(безбожни анорексички,мен ако питате),ходил е с красавици и с богини в леглото и тн...И така,дами,излъчването му е майката...не отричам,че всички трябва да се поддържаме...не отричам обаче,че жената трябва да има голяма доза еманципираност...но никога не трябва да излъчва агресия!
Дами,бъдете ДАМИ!Бъдете женствени,нежни,чаровни.Вс ка една от нас е уникална,всяка има какво да даде на един мъж...
Бъдете жени...бъдете себе си!
__________________
Arrogance lifestyle!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th May 2008, 14:36
Dreamlife Dreamlife не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Наи-големия ми проблем са килограмите, малко съм кльощава искам да кача, а не ми се получава
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th May 2008, 22:03
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreamlife
Наи-големия ми проблем са килограмите, малко съм кльощава искам да кача, а не ми се получава

Ти си лесна. Отдаваш се на ядене. Както правят едни племена: затварят кандидат-булката в колиба за месец, под върлото наблюдение на майката. Там се угоява, докато стане подходяща на килограми. Много по-лесно е от отслабването, повярвай.....Ядеш от всичко и по много. След месец си готова
Отговори с цитат
  #50  
Стар 6th May 2008, 11:45
Dreamlife Dreamlife не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Цитирай:
Първоначално написано от Dreamlife
Наи-големия ми проблем са килограмите, малко съм кльощава искам да кача, а не ми се получава

Ти си лесна. Отдаваш се на ядене. Както правят едни племена: затварят кандидат-булката в колиба за месец, под върлото наблюдение на майката. Там се угоява, докато стане подходяща на килограми. Много по-лесно е от отслабването, повярвай.....Ядеш от всичко и по много. След месец си готова
Сега имам един 13 дневен престой в къщи, храня се доста сериозно, та да видим, а и аз не искам много, само 2,3 кг, ама мн. трудна работа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:37.