IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 5th May 2008, 14:48
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

мммм за днес:
мляко с 1с.л. трици
омлет с малко сиренце и кашкавал
ии 4 ябълки... хаха тука малко се поулях ама бяха тоолкова вкусни, а аз тооолкова гладна
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #872  
Стар 5th May 2008, 17:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

just_a_girl: Ето още една отслабваща се появи!!! Добре дошла отново
margarita_ilieva: Сега е много важно да не пропускаш ядене! Внимавай Ще се тегля и меря на 19ти и ще пиша веднага Надявам се да има с какво още да се похваля Няма смисъл да си поствам менюто, вече споменах само какво ям, неограничавам количествата и ям много "хаосно"
Отговори с цитат
  #873  
Стар 5th May 2008, 23:16
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

ьааьаь аз редовно съм тука ама ме досрамява да пише че мнооого ядене мноогоо нещо ама ще се стягаме вече, чеее не може така!! стига с туй ядене... няма смисъл :Д :Д
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #874  
Стар 6th May 2008, 02:13
Lucyko Lucyko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте момичета ,аз съм съвсен нова тук и искам да ви споделя моята диета която направих за месец и полвина и свалих 8 кила... но не съм слушала някой известен диетолог,а и честно казано незнам колко полезно е било това което направих ,но все пак свалих...
Ядях по около 800 калории на ден - опитвах се поне,де... и го постигах чрез тези бисквити - оризови или още така наречените "житенки" ,който пакет е голям и ми стигаше за 2 дена ,тъй като насищат много... ядях някакъв плод ,умирам за краставици и си ги хапвах ,вечер таратор също си позволявах и салатки от зеле,моркови и червено цвекло например.
И това меню месец почти два... много тренировки /но и аз съм спортистка,та няма и друг начин за мен / и от 59,800кг. стигнах до 51... но да ви споделя - добре фигурата хубава,ама в лице изобщо не се харесвах и сега смятам да стигна до 52-53кг.максимално и да ги поддържам /сега съм 56кг./ и се мъча с една хранителна добавка ,с съдържание на Л-карнетин 600мг. и се надявам да имам успех. Не ми се яде ,но пък не мърдам килцата от една седмица ... ще видим!
Надявам се да мога да споделя скоро с вас резултата си
Успех на всички!!!
__________________
Go wild ,go free... be yourself and have fun in every way!!!
Отговори с цитат
  #875  
Стар 6th May 2008, 06:58
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

Lucyko, браво за резултатите! дано достигнеш до желаните килограми и да си ги поддържаш без много усилия
Аз нещо не мога да му хвана цаката на тва със спорта. И аз съм спортистка (баскетбол) и тренирам всеки ден по 2 пъти и или ми става тежко от многото ядене или пък отивам супер гладна на трен и мога да си умра докато свършим мн съм бавна... не мога да намеря баланса...
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #876  
Стар 6th May 2008, 09:21
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lucyko
Много лошо си направила - свалила си рязко, имала си йо-йо ефект, умряла си от глад и си си забавила метаболизма. Пиеш ли много вода? Като обичаш краставици и изобщо салатки, защо се ограничаваш само вечер? Хапвай си през целия ден от тях. Аз да ти кажа ям салати и плодове през целия ден и пак отслабвам Ако толкова те притеснява яж плодове до обяд, след това наблягай на салати и месо. Най-добре е пилешко на скара. Не се ограничавай в количествата изобщо първия месец, след това като свикнеш с начина на хранене сама ще почнеш да хапваш по-малко и ще постигнеш желаните 52-3кг. и още повече - Ще изглеждаш добре!!! Ще бъдеш весела, дохранена най-вече и щастлива от успеха. Поздрави!
Отговори с цитат
  #877  
Стар 6th May 2008, 09:23
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от just_a_girl
Lucyko, браво за резултатите! дано достигнеш до желаните килограми и да си ги поддържаш без много усилия
Аз нещо не мога да му хвана цаката на тва със спорта. И аз съм спортистка (баскетбол) и тренирам всеки ден по 2 пъти и или ми става тежко от многото ядене или пък отивам супер гладна на трен и мога да си умра докато свършим мн съм бавна... не мога да намеря баланса...
Доколкото знам преди тренировки се ядат сложни въглехидрати със нисък или среден гликемичен индекс, а след това прости въглехидрати. Пробвай така може и да подейства. Също може да обърнеш внимание на часовете в който ядеш преди и след тренировка. Ако искаш напиши нещо по-подробно и да го измислим
Отговори с цитат
  #878  
Стар 6th May 2008, 10:10
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

ами сутрин тренираме от 10:00-11:30 и следобед от 5:00-6:30... долу-горе тия часове
ся ваканцията успявам да се справям по-лесно с яденето ама като тръгна и на даскало и става сложно... след даскало отивам направо на трен и после на урок и става тъй че излизам от нас сутрин в 6:30 и с еприбирам чак към 10 вечерта и освен да си нося някви плодове и мляко евентуално друго не виждам как може да стане и повечето пъти отивам гладна на трен и почва да ми причернява след половин час бягане...
нз как да ги съчетая нещата
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #879  
Стар 7th May 2008, 10:07
V V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте,ето ме и мен!След толкова празници съм с още 1кг. отгоре и вече се отчаях,но от днес започвам съвсем сериозно-помагайте!!
Закуска-2малки филии многозърнест хляб с извара
ябълка
Обяд-мляко Маркели 2%
после....и аз не знам

Имам 6 кг.отгоре и ми се ще поне малко да смъкна до края на май...
Отговори с цитат
  #880  
Стар 7th May 2008, 13:18
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от just_a_girl
ами сутрин тренираме от 10:00-11:30 и следобед от 5:00-6:30... долу-горе тия часове
ся ваканцията успявам да се справям по-лесно с яденето ама като тръгна и на даскало и става сложно... след даскало отивам направо на трен и после на урок и става тъй че излизам от нас сутрин в 6:30 и с еприбирам чак към 10 вечерта и освен да си нося някви плодове и мляко евентуално друго не виждам как може да стане и повечето пъти отивам гладна на трен и почва да ми причернява след половин час бягане...
нз как да ги съчетая нещата
Еми значи трябва да хапваш в 9ч. , в 12:30, 16ч, 7:30-8ч. Ето таблицата: http://spidersport.com/glycemic-index.php с гликемични индекси. Избери си въглехидрати, съчетай ги с мазнини и протейни и всичко ще е 6+. Моля някой по-компетентен да даде примерно меню по време на тренировки, защото аз не тренирам Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:39.