IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2008, 22:33
azyasen azyasen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 22
По подразбиране Много интересен въпрос ... Може ли ?

МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПОЧНЕ ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН С ТОВА !!!
ЦИТАТ :
"Разбираемо е учудването ви, нима прочетохте всичко това за една глупост. 5x5 - и какво е това, за бога? Ами формула- проста, но ефективна: 5 дена по 5 дози по 30 грама протеин, разтворени в чаша вода(не мляко), не, не може обезмаслено, ами не- и сок не може, чиста вода. И стига с въпросите! Просто провери волята си и пробвай! Макар че изглежда просто и елементарно, това е доста ефикасен метод. Редукцията на теглото за 5 дена ще е между 3 и 5 килограма. А ефектът от обърнатия метаболизъм ще продължи с месеци. Стига вие да не се постараете и да почнете да поглъщате огромни количества храна. Е има и уловка- най-вероятно няма да успеете да издържите?! А може би ще успеете, не знам. Сега всичко е във ваши ръце и зависи само от вас."

И ПО ПРИЦНИП КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО ЗА ТАЗИ ДИЕТА ЧРЕЗ ПРОТЕЙН МИСЛЯ ДА Я ОПИТАМ ЗА 5 ДЕНА ПО 20 гр ОБАЧЕ Е 21 лева препоръчания протейн от които ако някои интерес ще му дам линк
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2008, 23:32
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране Re: Много интересен въпрос ... Може ли ?

Цитирай:
Първоначално написано от azyasen
ОБАЧЕ Е 21 лева препоръчания протейн
мацка, тва не е протеин, а сухо мляко.....В най-добрия случай
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2008, 00:18
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

тая тема сме я бистрили вече....търси темата "за 10 дена" и ще видиш какви протеини се препоръчват.....
А защо не започнеш Дюкан по нормалния начин...? Или за по-добър еефект това?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2008, 13:05
azyasen azyasen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 22
По подразбиране

Първо не сам мацка ..... и второ дай линк към тая тема че немога да я намеря ... А мисля да почна така 5 дена и после направо на смесен режим за по голям ефект се пак един човек ми препоръча един протеин и каза че след 5 протеинови дни метаболизма/ът ми малко ще се подобри и за това искам първо 5 протеинови дни + тренировки да сваля 5 6 до 7 кг ... ако е възможно ... А между другото препоръчания протеин е 21 лева 500 гр ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th May 2008, 13:10
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от azyasen
Първо не сам мацка ..... и второ дай линк към тая тема че немога да я намеря ... А мисля да почна така 5 дена и после направо на смесен режим за по голям ефект се пак един човек ми препоръча един протеин и каза че след 5 протеинови дни метаболизма/ът ми малко ще се подобри и за това искам първо 5 протеинови дни + тренировки да сваля 5 6 до 7 кг ... ако е възможно ... А между другото препоръчания протеин е 21 лева 500 гр ...
Нали не очакваш след подобно отношение някой да ти помогне. Първо си промени тона и малко по- леко със заповедите. Иначе, режима който си избрал е възможно най- неподходящия според мен, не стига, че ще гладуваш ами и ще приемаш само някакъв прах. Мисли човече, чети и избирай.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2008, 13:13
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

И това не е "проверка на волята", а по- скоро подигравка с тялото.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2008, 13:30
azyasen azyasen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 22
По подразбиране

УОУ какъв тон просто ми стана интересно защо написа мацка горния потребител ... Ако тази част на форума е само за жени повече няма пиша в нея ... Няма да гладувам доста хора ми казват , че с такова хранене не се гладува даже не мислиш за храна , но лошото е еднообрацието протеин протеин протеин ... Няма гладуване има психическа атака ... :С :Д на която трудно се издържа
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2008, 13:49
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Не знам защо е написала мацка, но това едва ли е най- важното. Доста съм чела в този раздел, имаше действително тема, в която всички включили се на протеинов режим приемаха такъв във вид на прах. Ще разровя да ти дам темата, но не те съветвам, аз лично съм настроена скептично към подобен вид химикали, в по- горния пост някой те съветва да приемаш в натурален вид, едва ли ще е по- лошия вариант. А това, че някакъв тарикат е решил да си пласира боклуците, не е твой ангажимента да ги ядеш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2008, 13:51
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...t=%E4%E5%ED%E0
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th May 2008, 08:58
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

за първи път чувам такова нещо.а какъв да е протеина?и да не вземе да стане опратна реакция,аз мислих че от протеините се пълнее
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МногоинтересенвъпросМожели
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.