IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 24th May 2008, 15:28
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

[quote="maggieto"]Ха привет на всички и от мен да се присъединя към започналите на 17 март - наистина трябва да се празнува като рожден ден тази дата За два месеца свалих 16 кг, сега боря 17тото. Започнах от 87, цел - 67. В самото начало нямах книгата и прочетох предишната тема тук и част от тези в бг мама.. и то просто от един момент нататък форумът си става част от начина ти на живот. Ами - това е засега от мен

Борти79 - кое точно те притеснява и искаш да спреш диетата?

Честит 24 май на всички! Слънчев и усмихнат ден [/quote Притесесняваме това че от две седмици вече си седя и не мърдам на долу,а ти незнам как за същото време си свалила 16 килца аз успях само 11 и се закучи.Незнам какво да правя като чели немога да оставя тази диета.Упитах се ,но на сутринта пак си варя яйцата и си режа шунката.извинете ме ако имам грешки ,но нямам клавиатура на кирилица не живеея в бг.MOMI45ETA ПОМОГНЕТЕ...
Отговори с цитат
  #262  
Стар 24th May 2008, 15:46
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Момичета утре пътувам до Видинско .... ще тръгна в 5 сутринта ...ако успея да се върна до 20 часа ще кацна направо на срещата ...
Отговори с цитат
  #263  
Стар 24th May 2008, 16:31
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Хора, много бързо пишете, не мога да смогна да изчета всичко.
Сега на въпросите. Само изричното напомняне - аз съм вегетарианката, която прилага тази диета, но включих единствено риба и морски продукти, наред с млечните и яйцата. Месото няма да го приемам по никакъв начин.
Доволна съм дори много. Но, нещото, което забелязах и искам да споделя с вас - значи откакто съм на този режим, вече втора седмица, виждам, че кожата на лицето и тялото ми е станала някак си стегната и лъскава. Имаше някакви ситни бръчици, които сега вече не виждам. Все едно смъкнах около 5 години от кожата на лицето си най-вече. Това, разбира се много ме радва, но искам да попитам, ако сте забелязали нещо подобно, знаете ли на какво се дължи: дали на водата, която пия по 2 литра дневно, дали на витаминните добавки, които включих за компенсация или на чистите белтъчини, които приемам основно? При вас така ли е?
Отговори с цитат
  #264  
Стар 24th May 2008, 16:55
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Момичета, само да ви кажа, че на своя отговорност запазих маса за Мания за 10 човека за 20 и 15 часа. Надявам се, че не сте се отказали от срещата, но ако все пак сте, ми кажете, за да се обадя да я откажа или да я заменя за по-малка или нещо такова.

npp, поздравления за 2-те килца. Аз така съм си се застояла на мойте, че не знам кога ще мръдна...

borti79, 10 дена не са кой знае колко много. Споко, най-вероятно задържаш като мен в момента, но просто не трябва да се отказваме и скоро пак ще започнем да сваляме.. надявам се.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 24th May 2008, 17:11
maggieto maggieto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране

Ама Борти, какво значи "само 11" - защо си мислиш, че са малко?!!! Всеки организъм е различен и режимът му се отразява по различен начин... аз като разказвам на моите приятелки, нали се сещаш, че не мога да им гарантирам моя резултат или някакъв по-добър - колкото толкова. А ако ти си мислиш, че с някоя друга диета ще постигнеш по-добри резултати.. това е вече друг въпрос. За тези два месеца да си стояла гладна или да си броила калории или такива подобни неща.. не си струва просто да зачеркнеш -11 кг. Има хора, които задържат по много повече време. И аз над седмица вече боря едно кило, ядосвам се малко, но знам, че е нормално... и че аз съм по-упорита от него и ще стане рано или късно. В крайна сметка заникъде не бързам... незнам какво друго да ти кажа...

Разкажи нещо за себе си - на колко си години, от колко кг си тръгнала, колко искаш да станеш... Ядеш ли овесените трици?
Отговори с цитат
  #266  
Стар 24th May 2008, 17:26
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, сладки мои!

Не съм писала отдавна, но с изпитчета се занимавах...

Да кажа ДОБРЕ ДОШЛИ на всички новички: ***gaby***, maggieto, а на "старите пушки" БРАВО за постигнатите резултати!
Който е в застой, да не се отчайва: borti79, има и такива моменти. Може би наближаваш целта или просто трябва да го изчакаш това неприятно застойче и след това пак с пълна пара да продължиш да сваляш...
И аз сега се присъединявам към отбора ти, може и Nyssa и maggieto да ги включим

Аз днес съм малко в кофти настроение , така че не съм добра компания... След малко ще отида да хапна 1-2 кремчета да видим дали ще пооправят нещата...

Изабо, готвя се сега за държавен изпит и едни изпити по английски за сертификат...

Nyssa, аз съм на линия за утре и заведенийцето ми се струва много готино!

Много цилюфки за Аллегричка, Дебеланка, нпп, Изабо, Еличка... и много усмивки на всики останали сладуранки!!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 24th May 2008, 17:46
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Честит 24ти май сладурки
Аз си бях намислила да се тегля всеки понеделник..но поне виждам че има раздвижване и се теглих днес
- 800 гр. съм на килограми
- 2% фатс (заковах го на 26%....като ги докарам на минималните стойност 22% тогаз ще се радвам)
Не че сега не скачкам
нпп липсваш ми
На всички мноу гуш и цун
И умната утре на срещата...или поне красивата (ам' то пък вий всички стИ Усвен Убави и умнички) Сладурки [/b]
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 24th May 2008, 18:03
vran4e vran4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Честит празник на всички сладурани!
Радвам се, че най-накрая и аз съм сред вас
Отговори с цитат
  #269  
Стар 24th May 2008, 18:44
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maggieto
Ама Борти, какво значи "само 11" - защо си мислиш, че са малко?!!! Всеки организъм е различен и режимът му се отразява по различен начин... аз като разказвам на моите приятелки, нали се сещаш, че не мога да им гарантирам моя резултат или някакъв по-добър - колкото толкова. А ако ти си мислиш, че с някоя друга диета ще постигнеш по-добри резултати.. това е вече друг въпрос. За тези два месеца да си стояла гладна или да си броила калории или такива подобни неща.. не си струва просто да зачеркнеш -11 кг. Има хора, които задържат по много повече време. И аз над седмица вече боря едно кило, ядосвам се малко, но знам, че е нормално... и че аз съм по-упорита от него и ще стане рано или късно. В крайна сметка заникъде не бързам... незнам какво друго да ти кажа...

Разкажи нещо за себе си - на колко си години, от колко кг си тръгнала, колко искаш да станеш... Ядеш ли овесените трици?
Здрасти !Първо се извинявам за грешки ако има,но с тази кирилица ми е много трудно защото нямам такава клавиатура минавам през един друг сайт където ми превежда.На 28 години сам имам дете на 9 и тръгнах от 91 килца,много ме е срам.Сега сам се закотвила на 80 и не мърдам,а имах бас с детето и ми трябваха още 5 килца,но ще загубя.Иначе сам много доволна от диетата стражотна е .За първи път се чуствам така добре след диетаПробвала сам какво ли не от 5 години от както не живея в бг имам проблеми с теглото.Пробвах всичко и всички видове лекарства и нищо.Само с тази диета имам този добър резултат,но се стражувам че немога да я спра някои ползвал ли я по дълго да каже.....
Отговори с цитат
  #270  
Стар 24th May 2008, 18:47
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nyssa
Момичета, само да ви кажа, че на своя отговорност запазих маса за Мания за 10 човека за 20 и 15 часа. Надявам се, че не сте се отказали от срещата, но ако все пак сте, ми кажете, за да се обадя да я откажа или да я заменя за по-малка или нещо такова.

npp, поздравления за 2-те килца. Аз така съм си се застояла на мойте, че не знам кога ще мръдна...

borti79, 10 дена не са кой знае колко много. Споко, най-вероятно задържаш като мен в момента, но просто не трябва да се отказваме и скоро пак ще започнем да сваляме.. надявам се.
Мацка как ще се отказваме...МЕН ОТ ТВА МЕ Е СТРАХ МИСЛЯ чЕ НЕМОГА ДА СЕ ОТКАЗА
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.