IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 29th May 2008, 09:34
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Tой, балът, хубаво мина, обаче къде са снимките?
Отговори с цитат
  #212  
Стар 29th May 2008, 18:00
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Здравейте
Искам и аз да се присъединя към Вас Не съм взела само решението дали от утре или от понеделник.. Май най-добре да не се отлага особено, така че ще положа всички усилия да започна от утре. Да кажа какво съм правила до сега, какво съм постигнала и какво съм потъпкала... На 22 години съм (почти 23). Започнах да пазя диети от 9 клас(15годишна), тогава бях над 80кг..а съм само 152см висока..Сега не смея да се претегля, но със сигурност имам 70кг, а бях стигнала до 53кг..Въобще животът ми последните години е качване и сваляне на килограми, което ми се отразява и пагубно на тялото и на психиката и на всияко..
В последно време усещам как имам нужда от съмишленици, така че се надявам да.. усетя подкрепа и да дам такава Успех на всички, знам колко е трудно
Отговори с цитат
  #213  
Стар 29th May 2008, 18:50
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Tой, балът, хубаво мина, обаче къде са снимките?
Скоро, съвсем скоро бяхме наели фотограф за целия випуск и като ни даде снимките ще ги кача
Отговори с цитат
  #214  
Стар 29th May 2008, 20:00
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
Здравейте
Искам и аз да се присъединя към Вас Не съм взела само решението дали от утре или от понеделник.. Май най-добре да не се отлага особено, така че ще положа всички усилия да започна от утре. Да кажа какво съм правила до сега, какво съм постигнала и какво съм потъпкала... На 22 години съм (почти 23). Започнах да пазя диети от 9 клас(15годишна), тогава бях над 80кг..а съм само 152см висока..Сега не смея да се претегля, но със сигурност имам 70кг, а бях стигнала до 53кг..Въобще животът ми последните години е качване и сваляне на килограми, което ми се отразява и пагубно на тялото и на психиката и на всияко..
В последно време усещам как имам нужда от съмишленици, така че се надявам да.. усетя подкрепа и да дам такава Успех на всички, знам колко е трудно
Успех! Стискам палци!
Не приемай кантара като враг, а напротив, защото той ще ти показва, че вървиш напред.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 29th May 2008, 20:04
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от claudia
Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Tой, балът, хубаво мина, обаче къде са снимките?
Скоро, съвсем скоро бяхме наели фотограф за целия випуск и като ни даде снимките ще ги кача
Чакаме..
Отговори с цитат
  #216  
Стар 29th May 2008, 20:05
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Проблемът,е че имам две кантарчета.. и разликата в килограмите, които показват, е около 8кг.. чудя се на кой да вярвам) Единият ми показва килограмите като тези, които ми беше казал диетологът (тогава сравних), а другият го тествах като си теглих багажа за летището и разликата с този на летището е 1кг по-малко..
Отговори с цитат
  #217  
Стар 29th May 2008, 20:32
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Щ едия ти показва колкото показва и този на диетолога, значи вярваш на него. Най-добре се мери и със сантиметър. Той няма да те излъже. Пък и който и кантар да избереш, важното е да има свалени килограми...
Отговори с цитат
  #218  
Стар 29th May 2008, 22:07
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Ами значи е решено, меря се утре и ако се пресрамя ще споделя от къде започвам )
Отговори с цитат
  #219  
Стар 30th May 2008, 09:27
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

За кантара - ако можеш да тестваш и двата кантара с бутилка 10 литра минерална вода, ще разбереш кой е верният.
И не се отчайвай, всички сме минали през това - в една или друга степен. И сме на път да се преборим.
Отговори с цитат
  #220  
Стар 30th May 2008, 14:44
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Привет, привет... Днес ми е много слънчево настроението..
Ето какво ядох и ще ям днес:
- кисело и прясно мляко;
- въглехидрати: 1филия Бонус, домати, варен картоф;
- белтъчини: сирене, шунка;
- мазнини: маслини.
Сутринта отидох в парка, но като тръгнах да бягам, много ме заболяха краците.. Направо все едно не ме държаха. Затова се разходих половин час и се разтегнах добре.
Ами това е от мен за сега.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:56.