IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 1st June 2008, 22:25
tanja0641 tanja0641 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: gorna orqhovica
Мнения: 58
По подразбиране

Кати преди да взема дъвка питах анестезиолога дали може да дъвча докато започне операцията,и той ми каза,че няма проблем,а беше половин час преди да ме оперират
  #1502  
Стар 1st June 2008, 22:27
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
sibi, бях само с тампони като теб.На следващата ми операция обаче ще поискам задължително отворен метод и гипсче!
Да, изглежда отвореният метод е по-прецизен, макар че съм чувала и отрицателни мнения по въпроса от УНГ. Хм, поискай си и плаки, колкото и да се оплакват момичетата тук от тях. И аз така мисля да направя. Аман от тия криви прегради
  #1503  
Стар 1st June 2008, 22:29
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kati_25
Аз мисля, че доста сте се вманиачили във тези носове, недейте така нали дишате нормално, това е най важното, че ме хваща и мен шубето покрай вас. :P
Кати, аз винаги съм си дишала нормално. Ринопластиката си я правих с цел да имам по-хубав нос, което за съжаление не се получи.
  #1504  
Стар 1st June 2008, 22:35
tanja0641 tanja0641 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: gorna orqhovica
Мнения: 58
По подразбиране

Сиби,наистина ли нослето ти не е по-хубаво от преди?Защо не пуснеш снимки?Днес ми е шести ден и вече започнах да се плаша
  #1505  
Стар 1st June 2008, 23:33
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanja0641
Сиби,наистина ли нослето ти не е по-хубаво от преди?Защо не пуснеш снимки?Днес ми е шести ден и вече започнах да се плаша
Защо да се плашиш бе мила? Какво не ти харесва? Подуто ли ти е нослето или нещо др.те плаши?
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
  #1506  
Стар 1st June 2008, 23:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanja0641
Сиби,наистина ли нослето ти не е по-хубаво от преди?Защо не пуснеш снимки?Днес ми е шести ден и вече започнах да се плаша
Не се плаши, аз не съм оперирана от Джамбазов
  #1507  
Стар 2nd June 2008, 08:19
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

Аз не съм чувала друг освен Джамбазов да слага плаки Вярно ,че са супер гадни, но явно са за добро и помагат.
Сиби, съжалявам че пак не се получило нослето Профила на снимките ти беше страхотен, тази чупка само в анфас ли я има?
  #1508  
Стар 2nd June 2008, 08:31
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

момичета хубаво е да имате плаки защото е възможно да се получи запушване на ноздрите и така няма да можете да дишате моя проблем е такъв харесвам си нослето на мн трудно дишам ,така че ще ходя да ми слага плаки и да изрязва някакво месо от вътре за да мога да дишам
  #1509  
Стар 2nd June 2008, 09:15
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skokondrela
Аз не съм чувала друг освен Джамбазов да слага плаки Вярно ,че са супер гадни, но явно са за добро и помагат.
А, има и други.
По проблема с кривата преграда : ако е крива, но дишате добре - няма нужда да се изправя (моят нос е така).
__________________
diable blond/ange blond
  #1510  
Стар 2nd June 2008, 09:54
tanja0641 tanja0641 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: gorna orqhovica
Мнения: 58
По подразбиране

Просто риших,че Сиби се е оперирала при Джамбазов и не е доволна от неговата работа.Решението ми да се оперирам при него до голяма степен е благодарение на този сайт.Доста четох и видях,че няма недоволни от него.Затова и се оперирах при него .Днес ми е 7 ден от операцията-аз съм по отворения метод ,имам и плаки.Дишам сравнително нормално и с двете ноздри ,когато нослето ми се изчисти мисля,че ще съм шест .При мен имаше и скъсяване-виждам си само ноздрите и върха-вярвайте ми мн по-добре са от преди ,смея да кажа ,че ми харесват,а и върха доста спадна
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:27.