IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 28th May 2008, 13:57
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Аз само нещо да добавя - нека найстина да отиде с някой охажор. Така ще покаже на бившия си мъж, че той не е единствения и че има хора, които я ценят заради това, което е ... Независимо дали е някое кило отгоре. Важно е да имаш човек до себе си, който те подкрепя във всякакси моменти, не само когато си най-красива, най-здрава, най-уверена. Явно бившия не е такъв, следователно не си заслужава ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th May 2008, 14:03
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Мелани Грифин отслабвала със сън. три дневен. милата ....

п.п. не се шегувам.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th May 2008, 14:14
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не и трябва диета, а психоаналитик. Или по-добре ново гадже. Защото иначе явно няма да забрави стария.

А това с отслабването специално за случая - това е глупост. Това показва ужасните комплекси които има. Ако от диетата единствено зависи дали ще се докара до самоубийство... то след това ще е неговата реакция, случайно негово тел. обаждане и т.н.

Сериозно - обясни и че не бива да се залъгва с такива отчаяни начинания. А да се вземе в ръце, защото животът е кратък.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th May 2008, 14:28
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

на 25 и вече има бивш съпруг, ужас подкрепям льофи, вместо да се самоубива с безумни диети, да си хване едно ново гадже...или поне да отиде с кавалер на събитието. да се опита да го превъзмогне някакси, а една нова любов ще й смъкне килата от самосебе си
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th May 2008, 19:28
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

За сега е свалила 2 кила само със салата. Вече минава на риба и яйца и ядене по един път на ден. Ляга си много рано и гледа да не мисли много.
Не знам, на знам какво ще става. Боли ме главата от нея вече, чувствам се виновна като седна да обядвам...


П. П. Кавалера вече е уреден, ако тя не го ще, аз го погвам!
Но тя е толкова зле в момента, изобщо не и е домъже, гаджета и любови. Толкова се е опарила с първата си любов, че просто иска да си върне самоуважението. Подкрепям я доколкото мога. Мерси и на вас.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th May 2008, 21:39
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Оле...ужас! много добре знам какво е да искаш да изглеждаш добре пред разни любови на мъжа ти, които са закачалки ( а на мен и ми обясняват постоянно колко прекрасен човек е въпросната закачалка) и съвсем ми става забавно...отвратително е просто...чувстваш се като най-големия нещастник на света
НО все пак докато си живееш в собственото тяло трябва да го уважаваш малко и да не го подлагаш на физически мъчения, за да са в унисион с душевните терзания. Твоята приятелка не осъзнава ли, че с гладуване и ядене по 1 ПЪТ НА ДЕН може и да отслабне (което както знаем е загуба на вода и т.н. но не и мазнини), но ще изглежда толкова изтормозена, че това ще прати усилията и на вятъра..каква е ползата да свали 5-6 кг и пак да не се харесва и на всичкото отгоре да ходи като призрак - нито ще се чувства секси, нито ще изглежда уверена в себе си и даже може да достигне обратния ефект! в отношението на околните, мъжа и закачалката.
Според мен най-ефикасното е да намери време за спорт ако трябва всеки ден, щом иска да сваля бързо, да пие мнооого вода, може би да се храни разделно с по-малко въглехидрати, но не без никакви! Лично аз така бях свалила доста за 1-2 месеца. Но всичко е въпрос на организъм де..не знам но това дето го прави е нечовешко...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd June 2008, 17:31
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Аз имах приятел,който само с едно изказване ( "Ух,на батку дебелото дупе! " ) ме накара да се депресирам и да се подложа на зверска диета (вода и чат-пат някоя краставичка,която на практика си е пак вода + тук таме някои бонуси като мизерно парче бяла риба,ябълка или домат ),комбинирана с много Л-карнитин и спортуване до откат,всеки ден .Целият зор беше,за да сваля едни 5-6 кила,които можех и да не свалям,защото не ми се налагаше /ама то това се разбира в последствие/.Свалих ги,за да го накарам да ме харесва повече,да ми обръща внимание и да ме обича,пък той взе ,че ме заряза след 2 месеца.Тогава бях 56-57кг.Сега съм 73кг и имам приятел,който ме харесва и в двата варианта,цени ме,обича ме и иска да си ляга вечер до мен ,въпреки козметичните дефекти,които си причиних с напълняването.
Естествено е за всяка жена да се чувства добре,когато изглежда добре.Естествено е да иска мъжът й да я харесва.Само че струва ли си да си съсипваме здравето,заради някой глупак,който е готов да ни зареже,щото имаме няколко излишни килограма,а той,видите ли,предпочитал гореспоменатите същества от тип "закачалки" ?И дали наистина причината е в килограмите ни,а не в нас отвътре или в партньорите ?
Сега съм решила да си върна старите килограми и малко по малко се доближавам до целта,но този път го правя много по-разумно - без да припадам по улиците,без да приличам на зомби и без да си съсипвам психиката и организма.И този път не го правя заради мъж,а заради самата мен - за да се чувствам АЗ по-добре и за да се харесвам АЗ в собственото си тяло .
Съветвам и приятелката ти да прави нещата ЕДИНСТВЕНО за себе си,разумно и ефективно.Не е нужно да прилича на чируз,за да е красива и секси.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd June 2008, 19:58
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

между другото, как вървят нещата - така де, повечето дни минаха...
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd June 2008, 22:05
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Абе, да ви кажа, противно на очакванията - добре вървят нещата. Яде си салатки и си пие биричка момичето. Личи си, че слабее. Аз виждам как и седят дънките. С вечерна рокля ще избие рибата, просто е като мен като телосложение. Има си талия и дупе и бюст, като цяло има много женствена фигура и с + или - 5 кила изглежда добре. Така че - всичко е под контрол, ножа е дървен и така... Има един виц:
"Преди имах шизофрения, ама сега сме добре!"
Мерси на отзовалите се за подкрепата.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd June 2008, 07:58
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

darimai поздравление за добрите "противно на очакванията" резултати.
струва ми се че това е, защото тя вярва в себе си. а да вярваш в себе си е най-важното!!!! стискам палци и чакам "клюки" от празненството - как е минало и добре ли се е чувствала!
целувки!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксеотслабвакилограмазапомалкоотмесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:20.