IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd June 2008, 20:46
vesity_9 vesity_9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 77
По подразбиране :)

а други упражнения за вкъщи..?..още съм малка за фитнес зали
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd June 2008, 21:08
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Това е достатъчно за момента, стига да си стрикна - сама ще се увериш... Може би преси и стандартните неща... А фитнес... Надали ще ти се наложи - при твоята възраст - метаболизма е бърз и по-бързо и лесно ще имаш резултатите Успех!
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd June 2008, 11:01
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране Re: Бягане или диета ?!?

Цитирай:
Първоначално написано от vesity_9
здравейте аз имам желание да разбера кое е по подходящо бягането или диетата ....А и какви са резултатите и от двете заедно?
Спри газираното, "натурални сокове от кутия", разни плодови млекца, ограничи хляба до филия на хранене.
Просто забрави за всичко сладичко, което се продава в магазина! Майка ти ако направи кекс или баница например, опитай едно парченце, но нищо "купешко"!
С две думи се храни здравословно, и ще свалиш каквото имаш излишно, без да трябва да се мъчиш с диети или бягане.
Лично аз съм против крайни диети за деца, освен ако не са на по 80 кг.
И още нещо. Не знам колко от вас са майки, но аз като такава, и гледаща една от снимките сложена като аватар, на явно момиче около 16, си мисля, че този форум трябва да е забранен за такива под 18 години.
Мисля, че съвети дали трябва да прилага някаква определена диета едно дете, има право да дава само майка му.
30 годишни по около 40кг които са на диета, че са дебели .... едва ли е подходящо да дават съвети на деца.

п.п. не визирам никого от присъстващите, но ако има като описаната категория, да се замислят...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd June 2008, 12:49
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Да де, ама има едни майки, дето за по-лесно си хранят децата само с баници, "купешко" и пържени картофи и кюфтета и ги поливат обилно с Кока Кола. В резултат затлъстяването при децата е в стряскащ прогрес. Аз не виждам защо да не прочете нещо детето във форума, щом като майка му явно е неграмотна и не и пука, че като стане на 30 - детето най-вероятно ще е с хипертония и диабет. Тук има достатъчно красноречиви примери както за вредата от гладуването, така и за ползата от правилното хранене и спорта. Като забраним форума да забраним рекламите, телевизията, да заключим децата в килера и да ги храним с много тънки пици или палачинки изпод вратата - "да не си помислят нещо..." Пък и да се забрани за под 18 годишни просто ще кликнат върху: "Да, имам навършени 18 години." И готово - ама така няма да ги усетим, че да им налеем акъл в главите докато е време.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd June 2008, 12:55
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

spg298, а ти прочете ли всички мнения ? Аз не виждам някой да е дал лош съвет на момичето, напротив - всички го предопредихме да НЕ гладува и да се храни здравословно. Не виждам и ти да си написала нещо по-различно от другите
Да майката трябва да наблюдава развитието на децата си, в това спор няма. Но повечето деца на нейната възраст търсят мнения не от майките си, а от приятелки и познати.
Освен това не съм съгласна, че спортът е мъчение. Напротив - помага за развитието и учи на самодисциплина. По-добре е от това да виси на компютъра по цял ден...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd June 2008, 12:57
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Абе мацката (spg298) е решила да се заяжда с мен... Никак не ми пречи... Плюс това съм на повече от 16
Keep looking...
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd June 2008, 13:36
vesity_9 vesity_9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 77
По подразбиране :)

с сигорност маика ми следи точно и здравето ми и това как се храня и какво правя ...Не мисля че е лошо че искам да се посаветвам с хора които са си испатили и аз да не допускам техните грешки...Ако бях си продължила моя нов режим на хране до сега да си бях докарала някоя бел на главата...благодарение на този форум сега се чуствам много добре след половин месец от началото...закоето благодаря на всички които ми помогнаха...А и spg298 отдавна го направих това ...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd June 2008, 19:21
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maroon
Абе мацката (spg298) е решила да се заяжда с мен... Никак не ми пречи... Плюс това съм на повече от 16
Keep looking...
Не, не се заяждам с никой.


Lottus, явно не е същото, след като моето прездизвиква дискусия.
Обикновено казвам каквото мисля, не обичам да пригласям или да сипя празни комплименти.

darimai - би било хубаво да редактираш поста си в частта, отнасяща се за майката на това момиче. Всичко останало написано от теб е на място!
Ако следвам логиката ти, би трябвало да отварям и по бира на децата?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd June 2008, 21:06
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз не говоря за майката на това момиче...
Просто отбелязвам такава тенденция. Ще се радвам да науча, че ти НЕ си такава, а се грижиш, предполагам, децата ти да не се хранят с боклуци и ти желя да растат здрави и щастливи.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd June 2008, 22:57
spg298 spg298 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Аз не говоря за майката на това момиче...
Просто отбелязвам такава тенденция. Ще се радвам да науча, че ти НЕ си такава, а се грижиш, предполагам, децата ти да не се хранят с боклуци и ти желя да растат здрави и щастливи.
Благодаря за пожеланията!
Хранят се здравословно, но ще видя какво ще избират, когато няма да са зависими от избора на мама .
Ако питаш майка ми, тя ще каже че съм лоша майка, понеже не им давам вафли, бонбони, дъвки, газирано и прочие глупости.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бяганеилидиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:54.