IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th July 2006, 09:38
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Фолиото е много яко и аз го ползвам от време на време .Ефект има.Затова и продават неопренови колани ,но ефекта е същият.Има общо с ефекта на сауната .Нямам грам целулит или стрии,те нямат общо с бягането и наилона,целълита се появява от неправилна обмяна на веществата ,а стриите от рязко разтягане и свиване на кожата.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th July 2006, 10:58
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Не се ходи за отслабване, а за прочистване на организма от токсини.
Но едновременно с това се и отслабва, и то доста


Не се отслабва бяха го обеснили в една от темите , че като идеш на сауна организма ти се обезводнява и като се претеглиж ХОП 2 кила надолу след тва като се нагълташ с вода пак същото
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th July 2006, 12:48
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

да но по принцип затоплянето спомага за изгаряне и на мазнините така, че това никак не е излишно
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th July 2006, 15:33
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

еми отиваи на сауна остави хората да спортуват и сравняваи
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th July 2006, 16:32
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

ne,. az просто спортувам с неопренов клин, а от скоро се мажа и с термогел преди фитнес. Никой не е казал, че затоплянето действа само по себе си. Мисля, че мазнините трябва да се загреят едновременно както отвътре(спорт), така и отвън ( термогел, клин, наайлони). Ефектът би бил много по-голям
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th July 2006, 19:27
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Тези неща ги правят спортистите при екстремните сваляния на килограми. Примерно 10 за 5 дни. Ама това къде ще тичаш с фолио е само част от процеса. Ако си на стриктна диета и ходих на фитнес в комплекс с кардиото (тичането) може да има успехи. Ама само изпотяването от бягането, няма да има траен ефект. То по скоро малко се обезводняваш и това е.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th July 2006, 19:37
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Аз го правя като съм качила повече.Само че като се изпотиш ,топиш мазнини и после като пиеш вода тя се превръща в пот ,а не в мазнина.Естесвено съм на диета ,аз по принцип гледам да се храня здравословно.Е ся ако изпиеш 2 литра след тренировка щте ти се разшири стомаха,но паласки от вода не се получават.Не съм се обезводнявала.За 10 дни бягане с наилони и диета влизам в перфектна форма.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th July 2006, 22:08
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

не искам да звучи като заяждане и ще се опитам да задавам въпроса най приятелски. от къде знаеш че сваляш мазнини, а не мускулна маса? защото сланинките са по леко от мускулните влакна.
освен това за 10 дни, ако си на стриктна диета може да свалиш килограми въпроса е дали ги задържаш примерно 6 месеца след това.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th July 2006, 22:23
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Да задържам ги.А за мусколите не мога да ти кажа понеже съм жена.На мен мусколи не ми трябват затова не пия добавки да ги запазя.След 3 ден се изчиствам,мусколите ми може би намаляват,но след 5 ден забелязвам как се оформят плочките,краката,дупето ,гърдите,дори ръцете.Това е разликата между мъжа и жената ,че аз мога да си бягам с найлона колкото си искам.
От друга страна пък ще ти кажа мъжа ми също като се чисти топи много от мазнината ,мусколите се запазват благодарение на добавките,а след това качва чиста маса.Без да свалиш това е нмевъзможно.Имаш мусколи ,но си мазен.Така ,че доволна съм много от наилона и ги задържам килограмите точно 6м.Като имаш в предвид ,че не се тъпча с боклуци а с качествена и чиста храна.Сладко много рядко си позволявам да ям и то не някой сметаново руло за 2лв ,а шоколад или на сладкарница Неделя 8)
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th July 2006, 03:46
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Аз не визирам мускули както при мъжете. То за такива мускули предполагам знаеш какви тежки тренировки се правят. За това казах мускулни влакна. Щом се чувстваш добре с найлоните кой може да ти попречи да бягаш с тях. А иначе за „чистата храна” която ядеш в сладкарница Неделя е друга тема. По добре да не я започваме нея, защото сладкарниците Недели доста лесно се лепят и доста трудничко се отлепят от тялото, особено ако не ядеш за „маса”.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: найлониприбягане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:57.