IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 17th June 2008, 16:57
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране



Съвсем лесно е - щом и аз се научих да го правя
Просто затопляш млякото до температура, малко по - висока от телесната, слагаш по една супена лъжица кисело мляко на един литър прясно и го държиш извън хладилник, докато стегне. След това, на студено процесът на размножаване на бактериите се забавя. Но колкото и да е силен хладилникът, след 2 -3 дни киселото мляко вече е нетърпимо кисело, за разлика от това в магазина
Отговори с цитат
  #462  
Стар 17th June 2008, 19:36
dEs be ~666 dEs be ~666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Ооо домашно кисело мляко е просто несравнимо. Преди баба ми ми правеше, обаче жената изнемощя. А аз не съм се научила. Може би трябва да пробвам както е написала hatred. Не искам да знам първият ми опит какъв ще бъде .
Хмм да ви попитам. Аз нали почнах да пия чай плодов обаче не ми харесва много много вкуса, таа може ли да си го подслаждам с нещо различно от захар и мед? Алергична съм към мед .
Отговори с цитат
  #463  
Стар 17th June 2008, 19:55
LaskovaA LaskovaA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Изкуствени подсладители Можеш да питаш ако имате магазин за здравословни храни и т.н. за фруктоза (захарта, която се задържа в плодовете) или за някакви други заместители, може да ти дадат добра идея
Ако ли не в супермаркетите тука изкуствените подсладители и фруктозата седят където са диабетичните храни , витамините и тям подобни

Edit: От наказателното измерване ми показа на първо стъпване 1,9 кг отгоре, на второ 1,4 кг по- малко...
Тая теглилка искам да я направя на сол >,<
Отговори с цитат
  #464  
Стар 17th June 2008, 20:00
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

И аз съм навита на киселото мляко, само че мисля да говоря първо с диетолога и след това. А обезмасляването как става-махаш каймака след като е преварено млякото ли? Щото ние на село така правехме и от каймака правехме масло.. Ех, спомени..
За подсладител можеш спокойно фруктоза или по-добре стевия.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 17th June 2008, 21:25
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Та като говорим за пластмаса и храна , аз съм в САЩ...е да ви кажа такава пластмаса нЕма никъдепо света . И в Хол Фуудс дето уж трябва да е органична
Поздрави на всички сладурки тук Мн ви се радвам на всички
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #466  
Стар 17th June 2008, 21:30
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Що се отнася до тегленето, искам да се тегля само веднъж седмично, че.. усещам как като пия една чаша вода се качвам на кантарчето.. Това не е на хубаво.
Да се отчета днес.
Изяла съм една кофичка кисело мляко със сурови бадеми на два приема.
За обяд (към14ч) ядох две филийки с яйце и извара и пак бадеми.
А сега за вечеря голям цирк направих Правих си супичка със зеленчуци, само че.. като си я сипвах теглих и месото и зелечуците и то се сещате колко грама зеленчуци мога да си сложа де.. Както и да е, теглих, мерих, смятах, мисля, че се справих с пропорциите. Само че ми беше доста вечерята..
А физическата ми активност е само йога и ходене пеша. И така..
Отговори с цитат
  #467  
Стар 17th June 2008, 21:31
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Allegra, ти какво реши, ще се свързваш ли с диетолога?
Отговори с цитат
  #468  
Стар 17th June 2008, 22:55
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета благодаря за пожеланията Справих се перфектно! Падна ми се вечерна прическа и успях да направя една фешън прическа от накъдрени и прави кичури коса с доста обем и малко фибички Предполагам, че ще ме оценят подобаващо, но това ще се разбере на 24ти
Маги: Знам, че разбираш перфектно за какво ти говоря. Просто не се вманиячавай Спортувай си редовно, хапвай както трябва и ще постигнеш тези сантиметри, който искаш в бедрата
Моето меню днес се състой предимно от плодове и ядки.. направо ми беше много уморено и нямах апетит , но знам , че утре ще си наваксам
Успех момичета и не си го слагайте на сърце това прегрешаване. Един път в седмицата е позволено, няма значение дали ще е родопска закуска или нещо друго Трябва да се старайте да бъдете последователни и да гледате в по-далечен план и да си поставяте реални цели. Ай пак едно конско от мен
Лека вечер дами, отивам да си почина вече, че още малко ще стане 24 часа от както съм будна и съм само на 2 кафета

П.С. Само във водата още не са се опитали да сложат брашно, а?
Отговори с цитат
  #469  
Стар 17th June 2008, 23:08
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Успех момичета и не си го слагайте на сърце това прегрешаване. Един път в седмицата е позволено, няма значение дали ще е родопска закуска или нещо друго Трябва да се старайте да бъдете последователни и да гледате в по-далечен план и да си поставяте реални цели. Ай пак едно конско от мен
На мен лично ми е полезно това конско, щото.. на моменти се хващам, че се вманиачавам Благодаря!
Отговори с цитат
  #470  
Стар 18th June 2008, 00:58
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

фейк, аз уж се свързах с него..добавих го в скайп, ама или не си е влизал в скайпа или незнам..още не сме говорили
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:05.