IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 2nd June 2008, 08:47
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ха така, да си дойдем да думата - като се появят семейните задължения... И какво да кажем ние, дето сме с по няколко деца, освен мъжа до нас и многото работа??? А и книжки ни се четат, на кино ни се ходи...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 2nd June 2008, 09:16
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Ха така, да си дойдем да думата - като се появят семейните задължения... И какво да кажем ние, дето сме с по няколко деца, освен мъжа до нас и многото работа??? А и книжки ни се четат, на кино ни се ходи...
Оставате си с целулита, ниското самочувствие и се чудите кое от изброение по- горе да направите първо,
но само за протокола, не сте единствените със семейство,
деца, задължения, работа,
когато човек има желание и воля намира време за всичко,
другото е мрънкане и извинения за мързела или липсата на навик.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 2nd June 2008, 10:51
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Всичко е въпрос на приоритет - едното за сметка на другото. Това е. Но не мога да разбера хора, които казват, че нямат време за това и онова. В крайна сметка ние сами решаваме, какво да правим.. Но после да се оплакваме, че многоо искаме да ходим на фитнес, ама нямаме грам време, ей това хич не е вярно. Аз 3 месеца ходих в обедните почивки. Имах час и 1/2 почивка (за сметка на това идвах 1 час по-рано на работа) и на обяд - ходех да спортувам. И аз имам много работа. Но ако искам да правя нещо или го правя - или не, но не разправям наляво-надясно, че искам,ама все нямам време.
наистина, незнам как стои въпроса като имаш деца, но преполагам трябва да се лишиш от повече неща, защото децата са винаги на 1во място...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 20th June 2008, 12:48
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

здравейте,искам да Ви попитам дали пиенето на кафе води до поява на целулит и ако бягам всеки ден ще се отарва ли от него и при консумация на салати и месо au thanks in advance
Отговори с цитат
  #65  
Стар 22nd June 2008, 12:26
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Както казваше един мой приятел-"Много уважавам жени ,които се поддъражат защото в днешно време е много трудно да успееш да намериш време за себе си "
Не за всички , в момента се сещам за поне 5 жени /а сигурно са доста повече/, които разчитат на мама, тати, гаджето и прочие да ги издържат /а те не работят/. Те много лесно намират време за себе си - времето е тяхно .
Отговори с цитат
  #66  
Стар 22nd June 2008, 12:34
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Оставате си с целулита, ниското самочувствие и се чудите кое от изброение по- горе да направите първо,
но само за протокола, не сте единствените със семейство,
деца, задължения, работа,
когато човек има желание и воля намира време за всичко,
другото е мрънкане и извинения за мързела или липсата на навик
.
Nelina_02, чудно ми е как съвместяваш всичко това - деца, мъж, работа, тренировки, задължения и т.н. в един ден и имаш сили?!?! Ти не трябва да спиш... според мен е физически невъзможно при 8-9 часов работен ден... все нещо трябва да остава "за другия ден"!!!!???

П.П. а ти с какво се занимаваш и на цял работен ден ли си? наистина ми е много любопитно как се справяш
Отговори с цитат
  #67  
Стар 23rd June 2008, 13:21
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз ще ти отговоря, да чуеш още 1 мнение. Разликата между Nelina_02, и мен е, че нямам деца. Всичко е добра организация, не си пилея времето, което имам и по-малко време за удоволстивия и забавления, повече време за мен (тренировки и т.н.).
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 13th July 2008, 21:15
pretty_death pretty_death не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Вземи си колело. Целулита няма да се изпари изведнъж, но с времето ще намалее.. и може би ще изчезне напълно
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28th July 2008, 13:35
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Здравейте на всички! Изчетох всички мнения относно целулита, дори не можах да повярвам до какви сериозни и дълбоки разговори се е стигнало
Аз бих споделила мойто мнение.. и то е, че можеш да се пребориш до толкова с целулита, че като се погледнеш в огледалото и видиш една гладка кожа да се почустваш добре.... важно е да има достатъчно движение. Примерно след 8часов работен ден, в който стоиш на един стол може да се прибереш пеша от офиса до вкъщи... аз например го правя доста често, минавам по 6км пеша.... ходя на фитнес, тичам от време на време... и ползвам разни външни мазила и бих казала, че има резултат. Има още какво да се желае разбира се, но целулита си е борба цял живот.... трябва си едно постоянство и най-вече желание да постигнеш резултат
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28th July 2008, 16:11
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране :)

Да се включа и аз с моята борба. Може да ви звучи страшно глупаво, но аз при всяко взимане на душ търкам най-проблемните зони с ...утайка от кафе.Не знам кое от двете обаче помага повече дали тичането или кафето,но поне можете да пробвате. Нищо не губите. А при мен целулитът беше жесток От 55кг за по-малко от година заковах 108 , после ги свалих на 60, пак с хапчета станах 85 и сега вече с поредната борба съм 75кг. А до заветните 60 има още толкова много, че чак ми се плаче. Относно дневния режим....Ами какво да ви кажа, аз съм зад бюро и съм по 12-14 часа на работа без обедна почивка, около 22, 22,30 ако съм затворила офиса ходя да тичам по плажа като изумена и докато се оправя става минимум 01 часа. НО живот - красотата иска жертви. А и за да не се чудите на изумителните ми килограми и пораженията мога да ви постна снимки. Кожата ми няма стрии, млада съм все още, но виж целулит....КОШМАР!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Упражнениязацелулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:34.