IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th June 2008, 17:19
molif molif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 12
По подразбиране Ако мъжът не може да свърши

Обръщам се към мъжете във форума. Вероятно на всеки се е случвало да се клати 1-2 часа с някоя мадама и да не може да свърши.
Понеже и на мен се случи вчера, и се чудя защо се получава така? И когато стане, как да реагира жената? Получава се много кофти ситуация, в която мъжът се притеснява че не може да свърши, а жената се притеснява от това, че той се притеснява. И става тъпо. Как според вас е най-добре да реагират двамата?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th June 2008, 17:42
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

голяма работа. според мен и на жените се случва (поне на мен), така че не е кой знае какво. не трябва да се обръща толкова внимание, защото става проблем.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th June 2008, 17:50
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

За мъжете е голяма работа,щото не могат да симулират като нас,ако се наложи!

Личи си,ако не могат свършат и се отразява на егото им!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th June 2008, 18:02
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

не ги разбирам аз тези мъже, смятам че в живота има много по големи проблеми и много повече неща, на които да се обръща внимание... но всеки с приоритетите си.
секса не е само да свършиш. според мен не е необходимо, пак може да е много приятно изживяване, независимо дали си изпитал оргазъм
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th June 2008, 18:06
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране Re: Ако мъжът не може да свърши

Цитирай:
Първоначално написано от molif
Обръщам се към мъжете във форума. Вероятно на всеки се е случвало да се клати 1-2 часа с някоя мадама и да не може да свърши.
Понеже и на мен се случи вчера, и се чудя защо се получава така? И когато стане, как да реагира жената? Получава се много кофти ситуация, в която мъжът се притеснява че не може да свърши, а жената се притеснява от това, че той се притеснява. И става тъпо. Как според вас е най-добре да реагират двамата?

Аз клатенето 2 часа го правя с цел! Какво, не ти беше приятно ли? Щом не ти е приятно спираш и готово!
Ако това се случи инцидентно е изцяло на психическа основа. В началото всичко е наред, но колкото повече искаш да свършиш толкова повече се протъркваш, уморяваш и така на цикли - пак набираш скорост и пак нищо. Не виждам какъв е проблема като не свършиш. В крайна сметка някой жени изобщо не получават оргазъм а могат да го правят часове... Те не се оплакват, а симулират. Ти не симулирай ами се радвай че си по-издръжлив. Винаги можеш да извлечеш нещо хубаво от подобни ситуации. Ако ти се случва системно и те притеснява теб или приятелката ти просто направете нещо различно. Например свърши сам пред нея. Или направете нещо което никога не сте правили досега! Научи се да й доставяш повече удоволствие през дългите периоди като си експериментираш със ръцете по време на позите, целувки и колкото по-хубаво и е на нея толкова по-добре за теб - ще отприщи ентусиазъм и мозъка ще се освободи за минути, след което и тялото ти ще се освободи от генетичния материал...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th June 2008, 19:59
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

абе, чувал съм да не му става на мъж, ама да не може да свърши за сефте чувам, сериозно.Ама кат не можеш да свършиш, махни презерватива де...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th June 2008, 20:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
абе, чувал съм да не му става на мъж, ама да не може да свърши за сефте чувам, сериозно.Ама кат не можеш да свършиш, махни презерватива де...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th June 2008, 08:52
molif molif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 12
По подразбиране Re: Ако мъжът не може да свърши

Първо да уточня че съм жена. И ми се случи с мъж, който след час и половина опити не можа да свърши. Колкото до това дали ми е било приятно, приятно ми беше до едно време. После стана досадно. Предполагам че е отлагал нарочно, но в крайна сметка стана тъпо, защото той се притесни. Затова ви питам ако ви се случи, как искате да реагира жената, какво да направи?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th June 2008, 08:55
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Е зависи от човека - ти го познаваш най-добре и сама трябва да усетиш от какво има нужда. Както в живота аз бих предпочел да ми вдъхнат сили и да ми се създаде комфорт със елемнтарни жестове - усмивки, галене и много гушкане.
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th June 2008, 08:55
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране Re: Ако мъжът не може да свърши

Цитирай:
Първоначално написано от molif
Първо да уточня че съм жена. И ми се случи с мъж, който след час и половина опити не можа да свърши. Колкото до това дали ми е било приятно, приятно ми беше до едно време. После стана досадно. Предполагам че е отлагал нарочно, но в крайна сметка стана тъпо, защото той се притесни. Затова ви питам ако ви се случи, как искате да реагира жената, какво да направи?
на мен също ми се е случвало, но той спира все някога, най-често когато му кажа, че ми е писнало вече. в крайна сметка не съм надуваема кукла
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акомъжътнеможедасвърши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.