IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 2nd July 2008, 11:11
greyeyes greyeyes не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 71
Изпратете съобщение чрез ICQ до greyeyes
По подразбиране

Здравейте, момичета

Allegra, ако си решила да отслабваш по режима, който си си измислила -ок, ако се чувстваш добре и има резултат продължавай. Но ако искаш да е по режима на Оги - не са правилни комбинациите в храненията. Така, че ако искаш да се свържеш с него - най-лесно е по телефона. Аз вчера му се обаждах да го питам нещо и си е в кабинета, така че не мисля че има проблем да го откриеш

Лек ден
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 2nd July 2008, 13:09
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Симеонов препоръчва именно нискомаслените продукти(0.1%). Съотношението в менюто, според този режим е 40% въглехидрати, 30% белтъчини и 30% мазнини.
Явно аз съм станала кон с капаци покрай НВД, но все си мисля (явно в случая не е релевантно към режима на Симеонов), че тези въглехидрати вместо от нишесте от киселото мляко, могат да се докарат от нещо по-полезно, пък процентът пак може да е този на Симеонов.
Маргарита, как върви режимът, като съдя по аватара, трябва да си вече само на фаза поддържане на формата.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 2nd July 2008, 13:18
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Да, Lianкa, поддържам ги вече 3 седмици . Общо взето гледам да спазвам принципите, но залитам и по други храни. За щастие те не ми се отразяват, но всичко с мярка все пак
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 2nd July 2008, 13:28
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Тоя режим е вълшебен просто. Аз имах един период от 3 седмици, в който си хапвах каквото ми се ядеше, просто грам ограничение не е имало и имаше САМО някакви грамове покачване на теглото (които се сещате, че са били по червата...).
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 2nd July 2008, 13:35
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

ffiffelina, ти не беше ли на режима на Дюкан последно?.. Сега пак ли си на режима на Оги?
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 2nd July 2008, 14:00
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Да съм била на Дюкан е доста силно казано, защото ми беше гадно в сравнение с Оги и не го спазвах кой знае колко Вече пилешкото трудно го ям...
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 3rd July 2008, 09:41
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Здравейте, Момичета!!!
Аз не съм на вашия режим, но това няма значение, ваяжна е каузата на отслабването, която следваме!
та, въпросчето ми е следното: тъй като от 2 месеца и половина съм на протеиновия режим и определено виждам ефекта му върху себе си искам да ви призная, че няма как един диетуващ човек да не се изкуши в даден момент. Е, моето искушение са пуканаките!!!! Сигурно ви звучи невероятно, но от около 2 месеца, не съм спряла да ги консумирам всяка вечер - онези големите пакети (200 гр) По принцип, което и е нормално, но имам разни задържащи периоди. Висока съм 168 и в момента съм около 56- 57 кг, тъй като съм и пред цикъл. Искам да сваля до окло 53-54 кг. Това ми е целта, но с този мой навик, не знам как ще се справя От скоро време съм решила много сериозно да почна плуване или по - точно акваспининг! Мисля, че ще се отрази много добре, но все още не съм започнала!
Не искам да обиждам останалите момичета, но тъй като виждам ,че Маргарита е постигнала невероятни резултати, ще се радвам и ако тя ми отговори какво мисли за пуканките и какво да направя за да активизирам сваляне на последните кг, имайки предвид че следвам Дюкан, а не Др Симеонов?
Благодаря, че изчетохте тези редове и още веднъж моля за вашите съвети!
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 3rd July 2008, 10:31
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
...Е, моето искушение са пуканаките!!!! Сигурно ви звучи невероятно, но от около 2 месеца, не съм спряла да ги консумирам всяка вечер - онези големите пакети (200 гр).......
...тъй като виждам ,че Маргарита е постигнала невероятни резултати, ще се радвам и ако тя ми отговори какво мисли за пуканките и какво да направя за да активизирам сваляне на последните кг, имайки предвид че следвам Дюкан, а не Др Симеонов?
Пуканките и мен много ме блазнят, но не си ги позволявам често... Според мен, ако искаш да свалиш, просто не ги яж ВСЯКА ВЕЧЕР!!!!!! И не по 200гр!!! Все пак са калорични(в 100гр. се съдържат около 400ккал и доста мазнини)!! Мисля, че това е отговорът..
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 3rd July 2008, 11:21
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

до сега се сдържах да пиша коментари, но нека да си кажа и аз какво мисля
Мацки, вие замисляли ли сте се до колко е здравословно това, което правите?
Кисело мляко 0% не е храна, още по-малко полезна - това си е чисто нишасте, което е доста вреден въглехидрат. По-добре яжте 2 или дори 3% поне да знаете, че има и някакво мляко.
Освен това къде са ви животинските мазнини? дажеи растителни нямате достатъчно, знаете ли, че аз от такива глупости си прецаках яйчниците.

Например при диетата на Дюкан не се приема витамин Е (от мазнините), които пряко влияе на дейността на половата система.

Вие си знаете най-добре, но по мое мнение - по-малко хляб (било то и бонус) и повечко масло, маслини, ядки, сметана и яжте дробчета, свинско!

Вярвайте ми и така се отслабва и то даже доста по-ефективно, макар и бавно.

със здраве
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 3rd July 2008, 11:52
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Retete, много си права )))) Подкрешям те с 2 ръце. Но повечето мацки от редовните не правят глупави диети. Аз мисля, че режимът на Симеонов е супер, без да съм го практикувала, но все пак се вижда, че е много балансиран, пък и като видях резултатите на Маргарита, няма какво да добавя, снимките говорят сами.

Все си мисля, че много хора се боят да преодолеят психическата бариера и да почнат да ядат животински мазнини ( з не съм от тях де), но да си призная, преди време и аз бягах като дявол от тамян от мазнините. Пък си мисля, че някои хора не обичат да се хранят със животински мазнини и месо, но въпреки това спазват последователен здравословноориентиран режим.

ЗА Дюкан съм 100 % съгласна, аз не бих се чувствала добре.

Радвам се, че има хора на моето мнение, преди малко в една друга тема ме изкараха тъпа и неинформирана, защото посъветвах да не се изхвърля жълтъкът на яйцата, ама хайде, че почнах да спамя.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:47.