IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 16th July 2008, 14:35
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

natalei, хахаха

ти-ти-ти-ти/ти/ти-та-ти-ти/ти-та-ти/

ти-ти-ти/та-та-та/ти-ти-ти
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #132  
Стар 16th July 2008, 14:38
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Не се отчайвай, който търси намира!
зависи къде търси обаче има и нещо друго по мои наблюения - колкото повече търсиш толкова повече не намираш особено ако изискваията ти са по-високи от това което "предлагаш".мисля че за да намериш първо трябва да си наясно със себе си ида имаш реални очаквания
Отговори с цитат
  #133  
Стар 16th July 2008, 14:42
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
natalei, хахаха

ти-ти-ти-ти/ти/ти-та-ти-ти/ти-та-ти/

ти-ти-ти/та-та-та/ти-ти-ти
мойта антенка хваща други честоти, ама антенки много по тоя свят...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #134  
Стар 16th July 2008, 14:43
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Не се отчайвай, който търси намира!
зависи къде търси обаче има и нещо друго по мои наблюения - колкото повече търсиш толкова повече не намираш особено ако изискваията ти са по-високи от това което "предлагаш".мисля че за да намериш първо трябва да си наясно със себе си ида имаш реални очаквания
Да, то обикновено си идва когато най-малко го очакваш.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #135  
Стар 16th July 2008, 14:44
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Биби, ми то най-важното е да си наясно със себе си, това е необходимото начало, ако искаш да постигнеш каквото и да е в тоя живот. То ако не знаеш какво търсиш, каквото и да намериш няма да те устройва.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #136  
Стар 16th July 2008, 14:49
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

ами да така е но сигурно и ти познаваш хора които имат някви нереално високи изисквания и представи за човека който трябва да е до тях които ако трябва те самите да покрият - не могат и така все си търсят...това имах превид като казах че човек трябва да е наясно със себе си....
Отговори с цитат
  #137  
Стар 16th July 2008, 14:58
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Да, разбирам за какво говориш. Но все пак не си избираш половинката по някакъв списък с критерии, все си мисля, че повечето хора залагат на общи интереси, начин на мислене и привличане (може би съдя по себе си )
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #138  
Стар 16th July 2008, 14:59
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
зависи къде търси обаче. има и нещо друго по мои наблюения - колкото повече търсиш толкова повече не намираш особено ако изискваията ти са по-високи от това което "предлагаш".мисля че за да намериш първо трябва да си наясно със себе си ида имаш реални очаквания

За сериозната връзка - естествено, че съществува, само дето никой не е казал, че е безпроблемна и идеална.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 16th July 2008, 14:59
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Възгледите и характерът на хората постоянно се изменят на базата на житейския им опит и това много зависи от възрастта. Никой не мисли вече така, както е мислил на 15 или на 20 години, на 40 ще мисли още по-различно и така...
Лично аз често си сменям мнението, но то винаги е базирано върху опита ми или този на моите близки. И пак от опит мога да ви кажа, че ми е много по-неприятно да видя човек, който си зарязва семейството и децата, защото се е влюбил, пък ако ще после да разправя наляво и надясно, че е бил честен спрямо мъжа/жена си. Това не е честност, това е егоизъм, просто иска по цял ден да се натиска с новата си любов пред очите на целия свят и да избяга от досегашните си отговорности.
Изневярата съществува, колкото и това да е неприятно. По-добре го приемете без да съдите другите, защото рано или късно ще ви се случи да се срещнете очи в очи с нея. И тогава е по-добре да не знаете за нея, поне аз така предпочитам за себе си.
Ах, да, за малко да забравя, има "физически" верни хора, които изневеряват на доверието на близките си по друг начин (прецакват ги в други отношения). Мен от тези изневери най-много ме боли и мога да ви гарантирам, че никога на никой не съм изневерила по този начин.
А мисленето на младите от форума много го уважавам, разбирам тяхната неприязън към грозната страна на живота, и аз бях същата до 28 години, утъпкала съм я вече тази пътека, така че ви се радвам и...малко ви завиждам
Отговори с цитат
  #140  
Стар 16th July 2008, 15:01
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Относно възрастта, според мен една жена на 20 като си е с курвенски манталитет, такава ще е и на 50. С единствената разлика, че ако на 20 е била малка, мхм, таковата, тогава ще е дърта такава [като дърта е определение не за възрастта, а за другото, да отбележа].

За способностите в леглото, не виждам връзка м/у тях и курвенския манталитет. Какво пречи една жена да е достатъчно освободена в леглото с даден мъж, без да е курва?

А иначе, моята теория в твоя случай е подобна на тази на secretk, с тази разлика, че според мен по-скоро ти на такъв тип жени налиташ, отколкото да ги привличаш те на теб да налитат. Защото в доста случаи този тип жени имат слабо изразена "избирателна пропускливост"... Ето ти един практичен въпрос в тази посока - кой е започвал със свалките в случаите със жените, които визираш? Кой на кого пръв е обърнал внимание?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защовсичкиженисакурвимъжетеидиоти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:28.