IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 20th July 2008, 20:31
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Nyssa i azdani благодаря ви много!
Момичета още веднъж ще ви задам въпрос,на който само Nyssa ми отговори май,ама аз имам нужда от HELP.Става въпрос за целулита.Тая проклетия се разрастна+повърхностни разширени вени.Започнах да ползвам антицелулитния рол он на Гарние,ама май взе да става по-лошо.Направо незнам какво да правя вече. Ако някой може да сподели опит или съвет по този въпрос ще се радвам да го прочета.А иначе пия около 4-5л вода на ден. на всички Дюканки
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 20th July 2008, 21:24
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране Re: Аз мога!

Цитирай:
Първоначално написано от Пухи
Nyssa i azdani благодаря ви много!
Момичета още веднъж ще ви задам въпрос,на който само Nyssa ми отговори май,ама аз имам нужда от HELP.Става въпрос за целулита.Тая проклетия се разрастна+повърхностни разширени вени.Започнах да ползвам антицелулитния рол он на Гарние,ама май взе да става по-лошо.Направо незнам какво да правя вече. Ако някой може да сподели опит или съвет по този въпрос ще се радвам да го прочета.А иначе пия около 4-5л вода на ден. на всички Дюканки
Наистина това много ме учудва, но идва да покаже как наистина всеки организъм е различен. Искрено ти съчувствам. Аз нямам много опит в борбата с целулита, но съм чувала много добри отзиви за антицелутния гел на RoC, само че е наистина доста скъп - към 50 лв.

azdani, явно нещо друго смущава моят тумбак в такъв случай...ще го мисля още какво е.
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 21st July 2008, 00:49
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

здравейте искам да попитам нещо бях на диетата на дюкан преди месеца ако я започна пак дали ще има ефект как мислите
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 21st July 2008, 08:38
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Nyssa благодаря ти мила.Нищо не ми пречи да пробвам все пак това си е доста голям проблем за съжаление да му се не види. От днес съм решила да започна и да бягам,защото май без спорт нещата няма да се получат добре.А и малко да се стегна.................................
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 21st July 2008, 08:43
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета и момче !!!!
признавам си нямам никаква възможност да изчета какво сте изписали последните три дни (докато ме нямаше около компютъра) ...
Виждам че има нови момичета на който казва сърдечно ДОБРЕ ДОШЛИ !!!!
На старите кучета .ХЕЙ НЕ МЕ ЗАБРАВЯЙТЕ !!!
на всички ..... ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ , РАДВАЙТЕ СЕ , СЛАБЕЙТЕ !!!!!!

при мен НИЩО ново задържам .....вече даже не ги броя колко дни ... а и понеже сега съм трети ден на ПЗ ( а аз понякога направо се оливам с доматите ) хич не ме учудва тази реакция на организма ми ...да не говорим че тази сутрин кантара съвсем "ошашавя" ... показваше ми резултати с 2 кг разлики ...май ще му видя сметката още една сутрин вдигне ли ми кръвното така и ще имам посещение я в Технополис я в техномаркет (не може една машинка да ме прави на луда калинка ) ....

хайде УСМИВКИ, СВАЛЕНИ ГРАМОВЕ И КИЛОГРАМОВЕ .... ЗА ВСИЧКИ !!!!!!
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 21st July 2008, 10:00
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

Пухи- пробвай да си правиш ръчен масаж! Става с масло на ИКАРОВ-антицелулитно- по 20 мин дневно Това е оптимално :P Има ефект-повярвай
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 21st July 2008, 10:39
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Привет и от мен Дюк-еските ми!!!
Да метна и моето мнение за масажите....правя от години преди да ида на почивка 10-12 антицелулуинти масажа (кремчетата каквита ми попаднат момента), но 40 мин. интензивно ме мачка рехабилитатора, втривайки в д-то и бутчетата ми мазилцата...Ефекта е страшен, а като се комбинира със спорт и диетка ...си е направо божественЯШКО!!! Целулуита не и болест на пуФкавелките , а на заседнал начин на живот и неправилно хранене.....
много красиви и емоционални моменти с новите ви дюк-фигурки ви желая....и НЕ ГУБЕТЕ КУРАЖ..... ще се справим с килцата....
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 21st July 2008, 12:06
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Здраейте , момичета! Аз отдавна не съм се появявала, ама щото имам некви други проблеми на главата си и въпреки че чета постоянно как върви при вас диетата, не само че не се включвам, но и така омазах нещата, че много ме е срам. Ама кво да се прави, понякога на човек му идва много нанагорно и просто ..както и да е, няма да споменавал какво съм яла и какво не съм,
Само искам да ви попитам, въпреки че така или иначе вече съм го решила, ако почна диетата от самото начало, имам предвид 5 дни протеини и послед а си продължа 5/5, дали ще има обратен ефект или по-скоро това ли е начина? Просто не се сещам в книгата да беше упоменато някъде това?!
Благодаря предварително на съпричастните!!!
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 21st July 2008, 13:57
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

здравейте момичета, и аз като някой други да прелетя тук и да разкажа какво става с мен за тези дето си спомнят за мен де
понеже през лятото си седя на село и нямам нет и се появавам на "годината" един път - та и аз да кажа от 4.02 съм на диетата и вече смъкнах 27 кг и тъкмо да се засиля към 3-та фаза и хоп взех че се разболях и влязох в болница и от инжекции и разни хапчета качих 2 кг
но вече слава Богу пак си ги свалих, но най интересното дето искам да ви кажа, е че още като ме приеха лекарката която разбра че спазвам диетата на дюкан и съм отслабнала толкова много каза - Всичките ти проблеми са от диетата- но след като ми направиха всички изследвания и се оказа че всички са чудесни , самата лекарка започна диетата, та всички тези неща дето се говорят в пресата и медиите са просто глупости
тирра с теб не се срешнахме в пловдив но от неделя аз ще съм близо до бургас, та ако искаш да се видим съм готова, мисля че се нуждаеш от окуражаване и ако мога да помогна съм насреща
успех на всички
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 21st July 2008, 14:10
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

allstar и аз като теб .... направо се олях с тия дини и сладоледи .... мисля да започна пак с един по-дълъг ударен режим - поне 6 дни и .... дано този път успея. толкова се отчайвам като се гледам в огледалото, а след 5 минути "другата в мен" заговаря .... такава лакомия такова чудо!!!! ужасно е - осъзнаваш се чак като погълнеш "забранената " храна.
уф..... завиждам на всички за волята им и за НОВИТЕ ТЕЛЦА! но така е - те са си ги заслужили....

след тази ИЗПОВЕД да ви напиша една рецепта от Иван Звездев ... тази сутрин я показа. мисля че се вписва супер в смесения режим . много ободряваща и зареждаща с енергия

СТУДЕНА ЗЕЛЕНЧУКОВА СУПА
няколко домата, краставица, 4-5 стръка босилек, 1ч.л. парафиново олио, оцет и сол на вкус. всичко се слага в блендера и се прави на пюре... изстудява се в хладилника.
хрумна ми че може да се добави после сирене или извара и така вкуса ще се подобри ...
Добър апетит! и споделете дали е вкусно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.