IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 8th August 2006, 23:11
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

то ти и със зелевата супа можеше да свалиш същите килограми
Отговори с цитат
  #242  
Стар 9th August 2006, 11:32
daisy_gp daisy_gp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 21
По подразбиране

много съм си доволна от диетата. за първи път в живота ми след диета не върнах килограми, имайки предвид че не си пригладняваш, просто си създаваш режим на хранене. СУПЕР Е
Отговори с цитат
  #243  
Стар 9th August 2006, 11:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе чудно ми е какъв режем си създавате за 6 дни, ама айде
Отговори с цитат
  #244  
Стар 9th August 2006, 11:49
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

bimbi е права.
да не би да искаш да кажеш, че продължаваш да се храниш по същия начин - без мазнини, без млечни, без сол???
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #245  
Стар 9th August 2006, 14:27
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

според мен, когато човек следва някаква програма (диета) и изчете малко литература + форумни изказвания започва да изгражда навик за "правилно хранене".
аз вече ходя да пазарувам сама в хранителните магазини винаги след като съм се нахранила. приятелите ми ненавиждат идеята да обръщам всяка опаковка и да гледам въглехидратите, да ги смятам и да оставям след това обратно взетото.

да ви се хвална вече "депресиращия" шкаф почти не го зареждам с сладки неща. имам там някакви шоколади и бонбони за гости. газираното също си стои в хладилника отново за гости. имам не отворена кутия с сладолед от две седмици, кутия с гофрети.

а от дискутираната диетата разбрах едно - това ядене по 5 пъти на ден не е за мен, поне не по изградения начин. ядеш, корема ми се разширява, а организма ми гладен. после докато си успокоя мозъка че няма да си тормозя тялото мина седмица в тъпкане с глупости даже и когато не бях гладна.

прочетох (не че не го знаех) как корема изпраща сигнал за ситост след 20 мин. винаги се смея на една приятелка да дъвчи бавно, но то явно трябва да го правя аз.

ето защо в заключение на плеядата да кажа колко е важно човек предварително да има идея какво ще яде на следващия ден за да не "тъпчи" каквото му попадне когато стомаха му започне да "плаче" от глад.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 10th August 2006, 21:39
AJ_vErsUs AJ_vErsUs не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia, Bulgaria / Trieste, Italia
Мнения: 243
Изпратете съобщение чрез ICQ до AJ_vErsUs
По подразбиране

не мога да определя дали съм свалила, защото преди да я почна бях с 1 кг по слаба от това, което съм сега, но... когато се мерих не тренирах хич, бях спряла, а сега съм през ден в залата... Мисля си, че е заради това... - мускулите!
А от др. страна панталоните ми са широчки и гледам че ми се поприбират тлъстинките(силно е да го кажа, че ги имам де!) около ханша....
Как мислите... дали е заради тренировките, или?!
__________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams..!!

Обичам те, М*иКо!!

AJ_vErsUs*'*:
http://jadore.snimka.bg/
Отговори с цитат
  #247  
Стар 11th August 2006, 17:13
sparkyr10 sparkyr10 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
bimbi е права.
да не би да искаш да кажеш, че продължаваш да се храниш по същия начин - без мазнини, без млечни, без сол???
Определено НЕ , ама се старая да избягван тия неща , ама не толкова стриктно , просто когато е възможно ги избягвам
__________________
"Life Is A Challenge - Meet It! Life Is A Song - Sing It!
Life Is A Dream - Realize It! Life Is A Game - Play It!
Life Is Love - Enjoy It!"

It's Me !?! http://flirt4e.com/picgallery.php?u=14208
Отговори с цитат
  #248  
Стар 28th August 2006, 16:59
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

Приятелка спазваше диетата на МТ и видимо и подейства,каза,че след известно време пак ще се подложи,сега не качва нищо,с малки ограничения.А аз не спазвам 100% никоя,но си хапвам четири пъти на ден по малко от всичко(наистина малко) и сега има резултат,и се чувствам не по-добре или зле от преди.Номера е да спреш,когато ти е най-вкусно,и ще започнеш да се наслаждаваш на лакомията си,трябва да хапваш само колкото да си сит,а не подут.Но...границата е незабележима.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 28th August 2006, 18:31
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

аз от 4 дни не съм ходила на фитнес и забелязвам как мускулчетата ми явно тръгват да преминават в фаза мазниники. Разбира се кантара посочва слабеене, но аз знам истината.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 2nd September 2006, 21:13
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
аз от 4 дни не съм ходила на фитнес и забелязвам как мускулчетата ми явно тръгват да преминават в фаза мазниники. Разбира се кантара посочва слабеене, но аз знам истината.
е как пък го забеляза т'ва
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаМайкълТърмънд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.