IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1291  
Стар 26th July 2008, 13:24
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

здравейте , момичета!
Може би аз ще се позацубя малко от форума, тъй като мисля че не е справедливо да пиша, при суловия че тези дни изобщо, ама изобщо не съм режимна!
Преяждам постоянно с всичко, което ми видят очите! Не ми се мисли изобщо, днес ми е толкова лошо, след всичко , което ядох и вчера и онзи ден ... Колкото до цикъла ми - направих си тест, така че за мое щастие не съм бременна! Обяснявам си апетита и с това, че вече доста време ми закъснява, ама скоро не си бях позволявала да ям толкова много, иде ми да се завра някъде и да не се показвам....СРАМ <СРАМ <СРАМ!
СПирам да ви се оплаква, отивам да потичам и малко да се поуспокоя, това не може да продължава така, много ми е объркано и буквално не знам какво да правя
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 26th July 2008, 17:10
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
здравейте , момичета!
Може би аз ще се позацубя малко от форума, тъй като мисля че не е справедливо да пиша, при суловия че тези дни изобщо, ама изобщо не съм режимна!
Преяждам постоянно с всичко, което ми видят очите! Не ми се мисли изобщо, днес ми е толкова лошо, след всичко , което ядох и вчера и онзи ден ... Колкото до цикъла ми - направих си тест, така че за мое щастие не съм бременна! Обяснявам си апетита и с това, че вече доста време ми закъснява, ама скоро не си бях позволявала да ям толкова много, иде ми да се завра някъде и да не се показвам....СРАМ <СРАМ <СРАМ!
СПирам да ви се оплаква, отивам да потичам и малко да се поуспокоя, това не може да продължава така, много ми е объркано и буквално не знам какво да правя
Аз също имах проблеми с цикъла. Закъсня ми цели 14 дни, но ми дойде. Не се притеснявай, явно е реакция на организма. Ама за преяждането не знам какво да ти кажа .... теб вече доста те е срам.
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 26th July 2008, 17:12
Roko Roko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
здравейте , момичета!
Може би аз ще се позацубя малко от форума, тъй като мисля че не е справедливо да пиша, при суловия че тези дни изобщо, ама изобщо не съм режимна!
Преяждам постоянно с всичко, което ми видят очите! Не ми се мисли изобщо, днес ми е толкова лошо, след всичко , което ядох и вчера и онзи ден ... Колкото до цикъла ми - направих си тест, така че за мое щастие не съм бременна! Обяснявам си апетита и с това, че вече доста време ми закъснява, ама скоро не си бях позволявала да ям толкова много, иде ми да се завра някъде и да не се показвам....СРАМ <СРАМ <СРАМ!
СПирам да ви се оплаква, отивам да потичам и малко да се поуспокоя, това не може да продължава така, много ми е объркано и буквално не знам какво да правя
Еей успокой се!Повечето от нас са имали такива моменти..аз също не отдавна.Бях точно пред МЦ и за първи път ми се ядеше толкова много..абе ламя направо.Вобще нямах контрол над себе си (а винаги имам ) и като почнах-то не бяха шоколади,чипсове,бонбони,с лети (абе напук всичко нережимно),естествено веднага качих 2-3кг и бях изключително гузна .НОсега правиш 2-3 дена на чисти П,след това влизаш в ритъм на 2-ра фаза и всичко ще се нормализира за не повече от седмица Ок?
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 26th July 2008, 21:40
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
....... тези дни изобщо, ама изобщо не съм режимна!
Преяждам постоянно с всичко, което ми видят очите! Не ми се мисли изобщо, днес ми е толкова лошо, след всичко , което ядох и вчера и онзи ден ...
.....това не може да продължава така, много ми е объркано и буквално не знам какво да правя
Мила - все едно слушам за себе си миналата седмица.
Преяждах, а после си скубех косата и се чудих как мога да погълна толкова храна и то нережимна. С тази разлика че на мен не ми закъснаява . Слава Богу досега това не ми се е случвало. Слава Богу - ако е от режима иначе .... ДАНО защото от известно време "работим" за бебе...но да не се отклонявам .
Знам как се чувстваш, но незнам какво да те посъветвам. Мен много ме въодушеви МЕРИ , която е свалила вече 25кг, дъщеря и 20кг и някак успя да ме убеди че колкото и да е грешно това което съм правила/ и това което правиш ти сега / може да се случи на всеки . най-важното е да не се отказваш. Трябва да се настроиш и да започнеш пак с протеинови дни. ВСИЧКО е в ГЛАВАТА НИ. Прогони черните мисли ... те още повече те карат да посягаш към нережимните неща. Мисли си за дните когато вече ще си в четвърта фаза и ще ядеш каквото си поискаш. Мисли За това НЕ КАТО ЗА ДИЕТА, а начин на хранене. и как след време ще си с ново тяло , което много харесваш ! незнам - просто мисли за хубавите неща. само така ще излезеш от кризата. много е трудно , но не се отказвай....
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 26th July 2008, 22:43
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

благодаря за подкрепата, момичета!
прави сте, ще се постарая и ще се стегна!
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 26th July 2008, 23:21
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

zdraveite vsi4kiq
mnogo ste mi sladki i 4ak vi se kefq, ta da vi kaja mislq i az da q po4na taq dieta i 6te q po4na samo da doide podxodq6toto vreme 4e sega rojdenni dni i svadbi sa tez dni i ot drygata sedmica ponedelnik po4vam .
pro4etox cqlata purva tema ama taq ot poslednata stranica , no se nadqvam 4e ako imam vuprosi nqma da me izbqgvate da ne mi davate otgovori
blagodarq na vsi4ki sladyranki predvaritelno
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 26th July 2008, 23:35
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ЧОЧИ ще ти отговарям и помагам с каквото мога. Само моля те пиши на кирилица. Чакаме те в нашите редици от понеделник.
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 27th July 2008, 05:51
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

А Пиер Дюркан може ли да се прилага в пубертета или е по-добре да си карам на балансирано хранене
Отговори с цитат
  #1299  
Стар 27th July 2008, 11:52
Roko Roko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gerenceto1
А Пиер Дюркан може ли да се прилага в пубертета или е по-добре да си карам на балансирано хранене
Карай си на балансирано хранене!Дюкан не препоръчва режима на подрастващи В пубертета те първа се оформяте..изключи вредните храни,газираното,чипсовете и шоколада и всичко ще е ок
Отговори с цитат
  #1300  
Стар 27th July 2008, 12:17
Аватара на gerenceto1
gerenceto1 gerenceto1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Русе
Мнения: 183
По подразбиране

Мерси
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:12.