IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1331  
Стар 29th July 2008, 14:48
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

valka_malka, добре си ни дошла!
За съжаление не мога да те зарадвам много, овесените трици трябва да са до 3 с.л., а какото не е много за предпочитане във 2-ра фаза, но можеш да го замениш с кафе, аз така правя и кремчето пак си е супер. Ти как го правиш твоето? А що се отнася за снимката, никога не съм качвала и не мога да съм от помощ

allstars, tarantulka85, и мен преди 2 дни ме изби на много ядене и макар да беше режимно си оказа влияние върху кантара Какво ли става... не знам... Дано мине тоя идиотски период, че иначе много лошо...
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #1332  
Стар 29th July 2008, 15:19
valka_malka valka_malka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 28
По подразбиране

500мл мляко завира
6 хапченца подсладител
2 пакетчета желатин
3 лъжици овесени трици спесва се с
1 с л какао
това е реда,после в купички и в хладилника да се стегне
аз съм в 1 режим това позволено ли е?
Отговори с цитат
  #1333  
Стар 29th July 2008, 15:25
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

хелоу и от мен!
Аз да се отчета, че все пак не съм се качила на кантара все още, просто защото не искам да се стресирам, което може би ще е по-добрия вариант, но все пак!
Днес примерно съм яла сутринта половин кофичка кисела мляко и трици с канела (ако не сте го опитвали - много е вкусно!) и преди час хапнах една пилешка пържолка на скара. Довечера съм на спининг, така че след това не знам какво ще вечерям, ако е нищо ще е най - добре! Знам че трябва да се яде, ама както знаете аз напоследък съм много нережимна, така че не ми обръщайте внимание.
Това е от мен, пак ще пиша!
Отговори с цитат
  #1334  
Стар 29th July 2008, 15:29
Пухи Пухи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 22
По подразбиране Аз мога!

Здравейте Дюканки-сладуранки!Аз тези дни не съм писала въобще,защото направо изнемогвам от работа.И оттам следователно не мога и да се храня колко трябва и май взех да качвам.Вече ми се случва 4 ден да се храня по веднъж За съжаление май до края на седмицата ще е така. А от утре съм на ЧП и дано успея да наваксам.На всичкото отгоре и рокля не можах да си намеря ,ама дано др седмица ми върви повече.Добре дошли на всички готини нови Дюканчета!
__________________
Аз мога!
Отговори с цитат
  #1335  
Стар 29th July 2008, 17:08
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Здравейте момичета а задължително ли е да ям тези трици и от кои режим ако трябвада се ядят и до края ли а неможели в умеренни количества да се взема чисто натурален без никаква захар мед, от колкото подсладител (за който не съм много сигурна че е полезен)
Моля ако някои знае нещичко да сподели
просто втори ден не съм консъмирала никакво сладко дори и кафето си пия без захар и се чудя как така все още успявам без сладичко
Отговори с цитат
  #1336  
Стар 29th July 2008, 17:12
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Да, триците се ядат всеки ден по 3 лъжици от началото до края. В книгата е описано точно тяхното полезно влияние, ако не си я чела няма да е зле да я прочетеш, доста неща ще ти станат ясни. На този сайт http://dukanskirecepti.wordpress.com/ има много полезна информация, прегледай го подробно! Мед НЕ може! Сладкото идва от подсладители и кола лайт. тва е положението
Отговори с цитат
  #1337  
Стар 29th July 2008, 17:18
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

благодаря за изчерпателния отговор
Отговори с цитат
  #1338  
Стар 29th July 2008, 17:26
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

много ви благодаря мацки страхотни сте!аз следвам правилата много сляпо вече 80 ден но ми се ще да пийна нещо така че ще наруша и ще гледам да не хапвам много за да се компенсира солени целувки и прегръдки тук даже хващам някакъв нет и съм много
Отговори с цитат
  #1339  
Стар 29th July 2008, 17:31
van4etto88 van4etto88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 6
По подразбиране

искам да попитам по-компетентните от мен с тази диета, дали може да е пият напитки които не са със захар, а с подсладители???
Отговори с цитат
  #1340  
Стар 29th July 2008, 18:06
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

здравейте и от ме хубавици! много морски целувки и от мен!
за съжаление няма с какво да ви се похваля! много съм стриктна, но от както съм на морския бряг не съм мръднала особено, а мина почти месец. резултата е -3 кг. това лято пропуснах всички вкусотиики и пак не мърдам ! ям изключително малко,не остава време, а и възможност- дали в това не е проблема! да съм си забавила метаболизма!
аз си пия всякакви напитки стига да са с подсладители!!!
ще променя редуването на дните, барем даде ефект ! мислех, че в началото на другия мусуц ще започна трета фаза- вече не се издържа, но ще почакам ако необхадимо, защото не си заслужава 4 кг преди целта да се отказвам!
целувки от морето!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.