IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd August 2008, 14:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Мише, винаги съм се опитвал да бъда до край коректен към момичето, с което съм имал връзка.Изключвам тези, които са ме предали - то е ясно, че в такъв случай не те са потърпевшата страна.Дори и в тези случай докрай съм искал да станат ясни нещата, макар че никога това не се получи.Все пак съм имал нещо общо с тях, за кой по красиво, за кой по-малко, но съм на мнение, че който и да реши да сложи края дължи най-малкото обяснение.Да се скриеш е най-лесно и егоистично.Красноречиво показва отношението, което си имал през връзката си към половинката си.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 4th August 2008, 11:03
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

никога не съм разбирала поведение от сорта - дай да се раделим за известно време щото имам нужда от почивка...за мен нещата стоят така - или нещата вървят и сте задно или не вървят и не сте....просто не приемам и не мога да разбера как едногодишна връзка примерно ще има нужда от почивка...ами ако се създаде семейство с такъв човек и трябва да сте заедно до края на дните си кво правим - ще си даваме почивки месец през месец ли? - не става така....когато нещата не вървят - те просто не вървят...за мен тези "почивки" са израз на незряло поведение и страх да кажеш на другия истината в очите - тоест че нещата не вървят.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 4th August 2008, 11:45
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

По темата:
Нещата изложени по този начин учудващо се наблюдават все по-често м/у партнвьори. това обаче ме навежда на мисълта и всъщност със сигурност мога да го твърдя от моя гл. точка че тези хора които постъпват точно по този начин са слабохарктерни конкретно в личните си взаимоотношения /страх ги е, егоисти са,страдат несъзнателно от прекомерна излишна гордост и бягството за тях е нещо нормално и най-безболезнено/ за това и по този начин действат и то им става начин на живот/взаимоотношения/ .Иначе в соц. и служ. план може да са № 1, но в личен са проблемни.
Аз лично не съм имала такава ситуация но пък имам Дар Божи да усещам нещата в зародиш и да съм природно мн. добър психолог.това може би е ме епредпазило до известна степен от такива ситуации, но не изцяло.
Веднъж мъжа ми ми смънка нещо от сорта за почивка за месец това не се случи но преди това и аз бях на същата вълна с тая разлика че не го изказах гласно а като че ли той ме усети по някакъв начин и го каза.Е почивка не се получи а година и половина след това всеки си тръгна по пътя нов без скандали и разни там сърцераздирателни епизоди.Може би просто връзката се беше изчерпала, а и тя си беше бая връзка, но нещата се приключиха без почивки Е тегаво е в началото и няма как да не ено с времето нещата си идват на мястото.Така че Знам че те боли миличка, но наистина времето лекува а все пак става въпрос за година и нещо. Ще мине и то по-бързо от колкото си го представяш в момента!
Радвай се на живота и го живей ! Пожелавам ти от сърце много, много положителни емоции и много щастие!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th August 2008, 12:37
Аватара на plamitO
plamitO plamitO не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Veliko Tyrnovo
Мнения: 236
По подразбиране

най-гадното, когато даден мъж каже подобно нещо е, че момичето продължава да се надява, че все пак ще се съберат и постоянно е в очакване той да се обади и да каже "Мило не мога без теб"... е да, ама не става винаги така.В точно такава ситуация не съм изпадала при положение, че не съм имала чак толкова сериозна връзка, на която искам да се отдам.Но с последния се случи така че хлътнах и той правеше едни неща, които ме караха винаги да стоя на тръни.Познато ми е това, че се затварят в себе си, когато имат проблеми и това е много объркващо, защото почват да се държат странно и хладно и е нормално момичето да се запита "Абе в мен ли е проблема"... И аз като danaq като не кажат окончателно КРАЙ все продължавам да се надявам...но изведнъж ми щъква, абе аз съм еди каква си, заслужавам еди какво си отношение, той за какъв се мисли да ме разиграва така...започваш да се самонавиваш, че вс е свършило и че така е по-добре и хоп идва момента, в който той като се усмели да каже край вече го приемаш много по-леко отколкото си мислела , че ще бъде...
Така че мила колкото и да ти е гадно в момента, кажи си "Аз съм супер момиче, което заслужава нещо повече!!!" Колкото и да страдаш за него, ще дойде момента , в който ще си кажеш "С него света не свършва!!!" и ще бъдеш права
Отговори с цитат
  #45  
Стар 4th August 2008, 12:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от plamitO
Така че мила колкото и да ти е гадно в момента, кажи си "Аз съм супер момиче, което заслужава нещо повече!!!" Колкото и да страдаш за него, ще дойде момента , в който ще си кажеш "С него света не свършва!!!" и ще бъдеш права
Така е! Пък и животът е твърде кратък, за да го прахосваме в нещастие . . .
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th August 2008, 19:52
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
никога не съм разбирала поведение от сорта - дай да се раделим за известно време щото имам нужда от почивка...за мен нещата стоят така - или нещата вървят и сте задно или не вървят и не сте....просто не приемам и не мога да разбера как едногодишна връзка примерно ще има нужда от почивка...ами ако се създаде семейство с такъв човек и трябва да сте заедно до края на дните си кво правим - ще си даваме почивки месец през месец ли? - не става така....когато нещата не вървят - те просто не вървят...за мен тези "почивки" са израз на незряло поведение и страх да кажеш на другия истината в очите - тоест че нещата не вървят.
знаеш ли мен ми е чудно точно какво не върви...защото проблеми не сме имали никога и сериозни скандали,едно спречкване за мое своеволие да се кача да играя на масата....
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th August 2008, 20:04
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

не е нужно да сте имали проблеми за да не върви връзката - поне така мисля аз.както казах понякога просто нещата не вървят и това е - отминали чувства,невъзможност за комуникация,различни характери или намеса на трети човек и т.н, много неща могат да се случат за да се прекрати една връзка
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th August 2008, 20:13
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
не е нужно да сте имали проблеми за да не върви връзката - поне така мисля аз.както казах понякога просто нещата не вървят и това е - отминали чувства,невъзможност за комуникация,различни характери или намеса на трети човек и т.н, много неща могат да се случат за да се прекрати една връзка
Подкрепям
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th August 2008, 20:19
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Тук имаме точно липса на комуникация, която е нормална тъй като характерите им са сходни в насока споделяне с партньора. Ако нещо много го е дразнело и е премълчавал с времето си втълпява че е така защото ти няма как да го опровергаеш при положение че не знаеш. Когато няма скандали се къса тихомълком и едната страна ужасно я боли, а другата е свикнала със собствената си нагласа да бъде сама - в случая 10 месеца това е била основната мисъл.
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th August 2008, 21:27
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

o хора какво се хванахте за тези 10 месеца......след оная тежка епресия поради загубата на близак човек нещата се варнаха на мястото си,просто споменах че той сега се чувства точно като тогава
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotможебиподобредасеразделимзаизвестновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.