IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th August 2006, 22:03
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Цитирай:
За всички, които имат проблеми с кожата, като пъпки, петна и т.н -ХОДЕТЕ НА СОЛАРИУМ. Лекува всичко. Направо няма да повярвате колко чиста и красива ще ви стане кожата- НАВСЯКЪДЕ. Независимо дали имате петна само по лицето или и по тялото-има ефекта на слънцето, с тази разлика че първо тенът не избледнява, тъй като не се бели кожата като от слънцето и може да изглеждате винаги добре, а не само лятото, когато има силно слънце. Не се доверявайте на тези химични истории, козметичките само ви прибират парите. Като чета за какви суми пишете и зачервявания след процедурите лошо ми става. Една карта 1 час за солариум е 30 лева. После може 2-3 месеца да не ходите-кожата ви остава красива.
Вярно е ,слоариума е перфектен за целта.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 14th August 2006, 10:20
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

и на мен в това отношение ми се отразява страхотно...ама нали всички тръбят колко вреден бил...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 14th August 2006, 11:38
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

абе ти недей така да хвалиш солариума, аз хванах алергия от него...не е за всяка кожа, камо ли за петна и пъпки и несъвършенства
и най-лошото е, че състарява кожата, моята колежка изглежда с 10 год по-възрастна в лицето от тоя солариум
Отговори с цитат
  #64  
Стар 14th August 2006, 13:57
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Не се състаряваш от солариума ,а от друго.На солариум се ходи не повече от 2 пъти седмично и лампите трябва да са нови за да не вредят.Там където посещавам солариума е нов-Ерголайн и ми се отразява добре на кожата и дръги приятелки имам които са доволни от тези солариуми.Не бива да се прекалява ,но се отразява добре на кожата.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th August 2006, 16:06
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Азуми, сега се сещам да те питам къде ходиш на солариум?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 20th August 2006, 11:18
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Ходя във Варна в студио Аси на Фелиц Каниц 4.Собственичката ми е приятелка и солариума е ерголаин турбо хоризонтален 50ст на мин.Взеха го преди около 6 месеца.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 20th August 2006, 20:54
I control the vital I control the vital не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 7
По подразбиране

А за някакъв домашен пилинг? Нещо по-евтино така , защото не съм сред най-богатите и немога да си позволя 75 лева на процедура при положение , че не е само една, а имам същия проблем с петна по лицето в следствие от пъпки.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 20th August 2006, 23:24
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Може да опиташ с Контратубекс 11лв но трябва всеки ден да си слагаш ,а Дерматикс 68лв е най новото на пазара за белези .
Отговори с цитат
  #69  
Стар 21st August 2006, 09:37
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
Ходя във Варна в студио Аси на Фелиц Каниц 4
уфф, аз реших че си от София ама аз ако живеех по морето никакъв солариум нямаше да ползвам
Отговори с цитат
  #70  
Стар 21st August 2006, 18:24
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

AZUMI Виждам, че се интересуваш от салон във Варна. Мога да ти препоръчам студио Хубава жена на Македония 46, козметичката се казва Надя. Аз ходя там вече 3 години, сега специално от Германия летя, за да отида на фризъор и козметични процедури там. 60-80 минутна процедура, която включва: механично почистване на лице, ензимен пилинг, химичен пилинг ( алфа бета, грийн, yellow или какъвто ти препоръчат ), няколко маски, масаж на лицето, деколтето и ръцете. Винаги там заспивам, толкова е приятно. Работят с няколко много хубави фирми за козметика, много са дружелюбни и ти обръщат страшно много внимание.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малкибелегчетаотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:29.