IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 21st March 2008, 22:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tediidet
От сегашната ми гледна точка като се замисля, който е ришил да си направи рино, трябва да е малко "луд".
Да, и аз сега мисля така, ама като сме се хванали на хорото . . . Всъщност вече започвам да си чакам с нетърпение датата за втората
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd March 2008, 00:36
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране

абе аз не че много ги разбирам, но бях чела, че след като е минала една ринопластика, трябва да се изчака поне година за втора намеса ..а може би греша. както и да е.. това е минало.. колкото за тампоните някои май седят и по 10 дена с тях, зависи от доктора, а и при теб както става въпрос за брой четвърти сигурно е по-добре да постоиш повече с тях
__________________
LUDITE LUDITE TE DA SA JIVI
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th March 2008, 13:19
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Макар и със затруднение дишам, има нещо в носа, друго си е без тези гаднярчета-тампоните вътре. Видях си носа преди поставянето на втория гипс.Една много правилна камбичка.Аз понеже вси си страдах от липса на нос, сега просто не мога да повярвам-толкова много нос.Е, надявам се тъканите да спаднат, особено от двете страни на носа.Доц.Цветков беше много внимателен.Почти не ме болеше махането на тампоните.По това, което сме говорили преди операцията е постигнато, но с тези обеми, не може на 5 тия ден да се каже доколко. Доста голямо доверие имам на този човек, така че съм спокойна, макар и в неизвестност.Не си видях профила.
Накратко за операцията.Приеха ме сутринта на 19.03.Поизчаках , докато минат други преди мен, та към 11 часа ме вкараха в операционната, без грим, лак и бижута.Поставиха абокат, вдишах през една маска и до там помня.После се събудих в стаята.Само, че не се сещам кой видях пръв - май анестезиолога, поговорихме, вида че съм контактна и се успокои.Малко питрепервах, но не както след други упойки.Нямах желание за повръщане.До 2 часа след пер. се поразтъпках.Земята беше стабилна. След това до вечерта предимно хапвах, пиех вода и лягах.Бях си доста пренавита, та не можах да заспя въобще, нито след събуждането от упойката и през нощта също лягах и ставах и само поглеждах долу на ВМА часовника, кога ще стане 8 часа да си ходя.Пуснах стотинки за телевизора в стаята, за да не скучая, че си бях съвсем сама.Общо взето мъките на цялата ринопластика ми се виждат у дома, с децата и задълженията си и с ТАМПОНИ.Страшно бързо се уморявах, виеше ми се свят, не се хранех като хората, та за 4 дни - 4 кила надолу.Това ми се виждат най-големите неудобства, ако няма кой да поеме аст от задълженията ти, когато се чувстваш като носорог със синузит.Това, което виждам в момента изпод гипса е края на носа - кефи ме.Дано и началото на носа влезе във форма.Ще се пробвам по-нататък да пращам снимки.Пожелавам на всички достатъчно нерви до окончателните носове.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th March 2008, 13:26
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Радвам се за теб, ти си ГЕРОЙ , доста смелост се изисква да си направиш и четвърта операция
А аз още не мога да се навия за втора, толкова ме е страх, да не би носът ми да стане по- зле
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th August 2008, 07:57
д-р Христо Шипков д-р Христо Шипков не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Д-р Виолин Петров - силиконов имплантант, но дали няма да се отхвърли от организма или липофилинг, но колкото и да се рових в нета липофилинг на нос не открих.

здравейте,

липофилинг на нос се прави и резултатите са добри в 50% от случаите за разлика от дреги лицеви области кадето този процент е 30%.
С уговорката че може да се направят 2 или 3 инжектирания.

С уважение
Х Шипков MD, PhD
cshipkov@hotmail.com
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th August 2008, 23:38
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Страхувах се, да не се получат неравности.Все си въобразявах, че мазнината, ако може да се моделира добре по време на операцията, то ще има някакъв ефект малко след това, но за по-дългосрочна перспектива - остава неизвестно, освен нов липофилинг със сигурност, а при консултация с пластичен хирург ми беше обяснено, че носът е предимно костно-хрущялна тъкан, където няма толкова място за имплантиране на мазнина, каквито са устните или скулите например.Там имало повече мека тъкан, която е по-подходяща за тази манипулация, а и не можах да видя нито една снимка на липофилинг на нос в България.Това значи ли, че аз ще съм опитното зайче и после ще се прочета в някой учебник.Не посмях.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th August 2008, 23:15
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Да бе, учудващо за ненаситното човешко око, все нещо не ни харесва, но определено се кротнах, даже ми харесва.Отначало с недоверие гледах на новата придобивка, горе между очите ми се виждаше твърде високо, няма хлътване на вътре между веждите, но и това се преживява.Определено съм много доволна.Всички недостатъци, за които бяхме говорили с хирурга изчезнаха.
Благодаря на доц. Цветко--ооо-оооов, че се съгласи на 4 та рино.Още веднъж да ми се налага, пак при него бих отишла.
Подобри се и дишането.Доста се беше затруднило, още след първата рино при д-р Евстатиев.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th August 2008, 10:03
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

здравейте на всички.Хайде и аз да се оплача от този доц.Евстатиев.Две пластики-преглътнах го.Първата -остана част от гърбицата и не беше скъсен както се бяхме разбрали.Втората-10 дни след сваляне на гипса зачервяване в основата. изписа ми антибиотик това нещо набъбна и стана като пъпка с бял връх.От там 4 месеца ме горят, режат 4 пъти и то пак се появява.3 пъти без упойка ме дълбае.ако знаете какжи месища ми старчат. Всички болници в софия обиколих никои не му се занимава с мен.1 година ходя като луда по болниците.изпуснах си лятната сесия(уча вет.медицина)имам изпити много.Евстатиев излезе отпуска и ме остави така.предстои ми ликвидационна сесия,която маи ще пропусна както и тази година от учението ми.Остави това ще го преживея някак си но никои не ми казва какво е това нещо.УнГ,дерматолози,Евста иев.от едната страна отокът ми не е спаднал,от тази дето е и това нещо и всички доктори казват че там има нещо и избива през кожата.Сега днес трябва да звънна на доц. които каза че неможел да ме види до 8 септември защото нямал частен кабинет и тогава отваряла клиниката.та след едно хубаво обяснение че немога да чакам повече,каза да му се обадя.Не ми се вярва вече кво ми се случва.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th August 2008, 23:23
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Нещо като филм на ужасите ми изглежда.
Едно е ясно, че не може да носи отговорност този човек, както е тръгнал да се измъква, ами не си губи времето с него ми действай при други хирурзи.Помоли само за епикриза, защото да се знае какво е правено при първото и второто рино.Стискам палци.Дано да е просто кожен проблем.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Настройвамсезатаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:16.