IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 2nd September 2008, 06:31
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте аз продължавам с някакво подобие на здравословен режим ама ще видим колко има ефект...
Меню:
1. половин филийка с мед, 2 супени лъжици с мюсли и обезмаслено мляко, малко плодова салата
2. салата от домати краставици и моркови, плодова салата
3. ориз с малко кашкавал, няколко броколи
4. кисело мляко с орехи и мед
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 2nd September 2008, 08:29
sweety_ sweety_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 21
По подразбиране :)

Добро утро момичета аз стартирам с закуска от 4 чаени лъжици мюсли с канела и ядки и кисело мляко 2% масл.
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 2nd September 2008, 08:31
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Engel, Margi Ilieva,
Ето сега е времето да се оплача! Менюто ми е под всякаква критика!!! Нямам търпение да се прибера в къщи че да си почна фитнеса и да се вкарам в ред!
Този страх от отпускане и напълняване е голямо нещо! Ама хората са казали- страх лозе пази
Да питам аз: има ли някой на НВД тук?
Цунки на всички
Allegra, скъпа, време е да се успокоиш!
Защо менюто ти да е под всякаква критика? Я го постни и да видим Струва ми се, че си внушаваш. И аз понякога имам чувството, че ям много, но като се замисля и си напиша на листче какво съм изяла, излиза, че не е чак толкова зле. Пък ако е за критика, дай да покритикуваме

claudia, на менюто ти му липсва протеин, според мен. Защо към салатата не добавиш малко сиренце, примерно...

PeCinCe, закуската ти звучи като да си оближеш пръстите!! Мммммм

Много ми допада менюто на ioni, само водата ми се струва малко. Аз до 8ч. сутринта съм ввече с 1л. напред. Само с кафето ми отиват към 600-700мл. Като се замисля, че преди пиех едва-едва по 0.5 , максимум литър на ден...
Успешен ден на всички!
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 2nd September 2008, 08:52
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Allegra, аз съм на НВД, питай, ако имаш въпроси.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 2nd September 2008, 09:02
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Мерси Маргарита Аз по принцип пия по повече, но нещо вчера не ми се отвори глътка
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 2nd September 2008, 10:45
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

айде и аз да се включа с менюто
закуска: 35гр мюсли с кисело мляко и една препечена филия "Бонус"
междинно: грозде и 10гр бадеми
обяд: телешко месо, 50гр оризче, малко супа телешко варено(без месо в нея) и диня

следобед мисля да пия една чаша прясно мляко и 10гр лешници, а за довечера мисля телешко месце, салата домати и краставици и препечена филия "Бонус"

вода: до момента малко над 2литра, до довечера ще станат около 4
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 2nd September 2008, 12:57
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Оф момичета айде да ви се оплача. Днес явно няма да го бъде здравословното хранене. Всичко започна оттам, че ми предстои многооо дълъг работен ден. Не че се оправдавам или нещо подобно, но просто така се случи. Писна ми да ям от тъпите сандвичи от хладилник, които ям почти всеки ден на работа. И изядох едно парче пица. Дотук се преживява нали? Да ама изядох и един плезир и в момента ми е толкова тежко. Поне да ми е за урок. Нямам търпение да дойде утре и да си папам здравословно. Поне добрата новина е, че вече всички дънки са ми широки и сутринта се събрах без проблеми в "кльощавите дънки", както казваха в Сексът и градът. Пожелавам ви да не правите такива издънки като мен. Весел и здравословен ден. Дано не съм ви досадила много с този дълъъъг пост.
Отговори с цитат
  #1038  
Стар 2nd September 2008, 13:52
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

ох и аз да се оплача...мен все така упорито не ми идва МЦ ...пих 10 дни хормони и сега чакам вече трети ден и нищо...вчера цял ден имах болки долу, както ми е преди да дойде ма нищо....ох много се притеснявам вече, а лекарката вика няма страшно, при много на мойта възраст ставало така, ма де да знам и аз
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 2nd September 2008, 13:56
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Цвети стискам палци да се оправиш. Щом лекарката казва, че няма нищо страшно, то най-вероятно е така. Не се притеснявай, за да не ти закъснее от стрес и нерви. На мен ми се е случвало
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 2nd September 2008, 14:04
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

ioni, такива дни не е лошо да има. Веднъж в седмицата отклонение няма да провали отслабването. Аз докато свалях задължително имах 1 такъв ден, в който си хапвах и сладко и чипс и т.н. Въпреки това на седмица(или по-точно на 10дни) си свалях по килограм. Споко и утре е ден. Пък и цял живот имаш на разположение да се храниш здравословно и да си създаваш добри навици. Не се самонаказвайте за всяка изядена вафла. Организма понякога сам си го иска, но важното е тази вафла да дойде именно когато той го иска, а не просто защото трябва нещо да се хрупа.

cvety, щом лекарката ти е казала, че няма страшно, се успокой и всичко ще е наред.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.