IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 2nd September 2008, 14:25
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Мерси много Маргарита. Ти винаги намираш начин да дадеш добър съвет и да помогнеш
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 2nd September 2008, 16:58
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

cvety, не се безпокой. За твоята възраст е напълно нормално цикълът ти да е нередовен. Още повече, че сега влияние оказва и смяната на сезоните и налягането. Доколкото си спомням, майка ти е лекар, така че щом тя е спокойна, няма причини ти да не си.

ioni, признатият грях е половин грях, нали знаеш Недей да мислиш за пицата и плезира, защото може самото мислене да ти вреди. Психосоматичните реакции не са измишльотина, когато става дума за теглото ни. И честито за кльощавите дънки, това е един от най - хубавите моменти на отслабването

margarita_ilieva, като се грижиш за двама мъже по - скоро има опасност да отслабнеш нездравословно много, отколкото да напълнееш

И аз да си призная греха от вчера вечерта - на идване от работа мъжът ми ми взел грозде, унищожих го всичкото, а количествата ме е срам да ги коментирам На всичкото отгоре, заради гроздето не си изядох здравословната вечеря от варена сьомга и марулка
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 2nd September 2008, 17:41
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Така, като сме на вълна признания, да докладвам и аз..
Днес закуската ми беше.. овесени ядки с плодове, вече ви я споделих.
Взех си за из път грозде и две ябълки. И.. така. На обяд хапнах салата домат, краставица и сирене + две кебапчета. И.. за цял ден съм си изяла всичкото грозде (поне 700гр беше) и едната ябълка. До тук.. приемливо, само че към 15ч така ми се доспа, имах чувството, че ще заспя в колата, срам !! И.. изпих едно 3в1.. Просто друго кафе не мога да пия. Признах си..
А за гроздето, напълно те разбирам hatred, на мен така ми се ослажда и мисля, че е милион пъти по-добре да ям грозде, отколкото да си купя шоколад (пък днес как жално гледах един шоколад ... )
И аз си мисля, че е хубаво от време на време човек да си позволява по някое друго прегрешение, а и щом самата ти, Йони, казваш, че си влизаш в кльощавите дънки, значи супер.. Определено от един ден с грешки, няма да напълнееш. Аз като спазвах режима на (сега няма да объркам името ) Огнян Симеонов, редовно си пиех 3в1 и бях свалила поне 7 кг за един месец..
Цвети, мисля, че менюто ти е много добро.. А за цикъла..не знам, мен редовно ми закъснява и някак.. не ме притеснява това, но ти си познаваш тялото най-добре.
Клаудия, аз ако бях на твое място, щях да си хапна салата със сирене (обожавам го..!!! ).
Като се замисля, положителното мислене също оказва огромно влияние. Понякога имам усещането, че пълнея от въдуха, щото ме е страх, че ще напълнея.. Така че гледам да не мисля мн мн дали нещата, които ям, все пак нямат кусури.. Примерът с гроздето- супер, че съм яла плод, а не нещо опаковано и претърпяло не знам си какви преработки. Да, обаче.. Нали знаете, насекомо да е, ама да е пчела, пчела, ама да е златна, златна да е, ама да е пчела-майка.. и т.н. Винаги може мовече, просто не искам да се вманиачавам. Така че.. Няма много да се самонаказвам с това грозде днес.. Чудя се обаче дали да вечерям.. Хм..
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 2nd September 2008, 19:13
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Привет девойки!!!!!
Маргарита Илиева, аз се притеснявам за менято, защото съм на гости на моя приятел в друг град (но тоша не ми попречи да си домъкна суровите ядки, овесените трици и канелата от вкъщи ).
През повечето време само обикаляме (има толкова мн да се види) и време за ядене не остава!
Пример вчера: закусих с 3 с.л. кисело мляко + 3 с.л. овесени трици + 2 с.л. сушени плодове + 30 гр. сурови тиквени семки и 3 кафета
Това беше към 10 а.м. и после чак в 9 п.м. вечеря: печена риба със задушени зеленчуци+ салата и 1/2 печен картоф!
Пък на фитнес не съм ходила от 3 дни и вече се чувствам като трътла
Иначе за НВДто нямам мн въпроси- доста лесно, вкусно и приятно е

Лека вечер момичета! Аз пак тръгвам по пътищата
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 2nd September 2008, 20:13
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Алегра, аз си мисля, че с това ядене и толкова много движение по-скоро ще се стопиш, отколкото да напълнееш..
Аз да си призная нищо не спортувам.. Знам,че е голям минус.. , но като не мога да ставам сутрин.. Трябва да намеря стимул да се събуждам по-рано, за да имам поне 30 мин на ден..
Аз иначе вечерях.. омлет(яйце и сирене), домат и хляб Бонус..
Това,което ме притеснява, е, че нямам усещането, че е диета.. Само по липсата на газирано и сладко.. Явно, трябва да добавя още някакви ограничея..
Момичета, мисля утре да си взема мерки (талия, ханш и т.н.) и да започвам да ги следя.. Не искам да се качвам на катарчето, понеже ще се стресирам.. Хайде, стискайте палци утре денят ми да не започне с депресия..
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 2nd September 2008, 21:11
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Мисля си.. Момичета, какво да пия, когато искам да се освежа (разсъня)? Искам да е сладко и да е естествено сладко.. а вкусът на стевия не ми харесва, от медът се притеснявам, понеже слагам прекалено много.. Кола лайт вече няма да пия (не, заради всичко, което прочетох, а заради начина, по който ми действа).. Въобще, чувствам се в задънена улица, а и ми е супер виновно за днешните изпълнения..
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 2nd September 2008, 21:26
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Петя на тебе ако ти е виновно, то аз направо не знам. След пицата и плезира хапнах баничка на вечеря и то намазана с мед. Поне знам, че утре нищо не може да ме изкара от правия път Пий кафе с мляко, чай с малко мед, кафява захар употребявай. Не знам какво друго да те посъветвам
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 3rd September 2008, 05:48
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Добро утро..
Аз закусих като вчера- 4 лъжици овесени ядки+1/2 лъжица овесени трици, 2 смокини, малко ябълка, стафиди, канела и прясно мляко..
Днес пътувам за Бургас Това клатушкане 5 часа по автобусите направо..Пък и с тия командировки развалям всякава дисцпилнина, абе гадна работа.. Не знам какво ще ям.. вчера забравих да си взема нещо от пазара и имам само две ябълка.. Направо не ми се мисли,дано успея да си купя някой плод..
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 3rd September 2008, 07:55
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

аз стартирах деня с 30гр пълнозърнести бисквитки (в Била продават едни наистина пълнозърнести, без захар и на мен са ми много вкусни ), една препечена филийка "Бонус" и 200мл прясно мляко

към 10 ще хапна грозде+5 сурови кашута+5 сурови бадемчета

обеда още го мисля...може би рибка на скара, супичка телешко варено (без месо в нея), филия "Бонус" и диня
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 3rd September 2008, 08:51
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvety
аз стартирах деня с 30гр пълнозърнести бисквитки (в Била продават едни наистина пълнозърнести, без захар и на мен са ми много вкусни )
и как се казват тези бисквити?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:06.