IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th September 2008, 18:06
didddie didddie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране КАКВО ТРЯБВА ДА РАЗБИРАМЕ ПОД РЯЗКА ЗАГУБА НА ТЕГЛО?

Здравейте! След няколко неуспешни опита да откажа цигарите качих 15кг. Общо взето водех изцяло деструктивен начин на живот - минимум движения,почти всяка вечер на кръчма, тонове захарни изделия и т.н. Една приятелка ми сподели диета и на шега реших да я изпробвам. За месец свалих 8кг (като същевременно и започнах да спортувам) . Тя ми каза, че не било здравословно толкова рязко да се губи тегло, но не можа да ми обясни много смислено КАКВО ТРЯБВА ДА РАЗБИРАМЕ ПОД РЯЗКА ЗАГУБА НА ТЕГЛО? Моля ако някой е наясно да ми помогне!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th September 2008, 18:48
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ми разбирай рязка повече от 5 кг за 1 месец. То самата фраза говори сама за себе си ; ) Не е здравословно, тъй като кожата не може да смогне, а и попринцип много функции на тялото се променят и затова трябва да става плавно.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th September 2008, 07:56
didddie didddie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Добре , но какво и как да променя?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th September 2008, 08:35
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами как Гледай да губиш по 5 кг месечно (например, за всеки е различно, зависи колко е началното ти тегло, когато започваш диетата). Принципно за тялото не е възможно да свали 20 кг за 1 месец без да се лишава от важни хранителни вещества. А това лишение води до куп проблеми, затова гладуването е вредно, нищо че сваля килограми (които после пак се връщат).
Едва ли и 2-рият месец ще свалиш 8 кг, но ако искаш кажи каква е точно диетата, която спазваш и ще видим. Не е фатално, особено ако си имала повечко килограми. Ако пък вече стигаш желаната цел, трябва плавно да преминаваш към нормално хранене (няма да спазваш диетата цял живот ) и да включваш най-различни храни поетапно, за да се запази теглото ти и да не върнеш после килограмите. Казано образно, сега си набрала скорост в свалянето надолу и трябва просто да задържиш инерцията.
Все пак постни диетата ако искаш ; ) Също и какво/кога спортуваш.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th September 2008, 12:30
didddie didddie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Диетата се съсътои в избягването на храни съдържащи захар,тесто,също така и мазни меса,алкохол,газирани напитки и много сладки плодове. Храня се по 4-5 пъти на ден, но количеството на храната не трябва да е по-голямо от обема на юмрука ми. Наблегнах на салатите(не отнемат много време за приготвяне ). Понеже фитнеса не успя да ме грабне се записах на шотокан карате. Ходя на тренировка 3 пъти седмично.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КАКВОТРЯБВАДАРАЗБИРАМЕПОДРЯЗКАЗАГУБАНАТЕГЛО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.