IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 12th September 2008, 08:04
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Isache,слайз означава,че определения продукт е нарязян на много тънки филийки който са подредени стъпаловидно и са вакумирани(Най-често това са колбаси и пушени месни продукти,пастърми,филета и т.н.т)
Отговори с цитат
  #382  
Стар 12th September 2008, 09:17
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Здравейте момичета,
Аз да се отчета с мойта 3та фаза...1ви ден-ябълка (всичко друго е позволеното на ПЗ)
2ри ден - единственото изключение е малкото сирене и нормална шунка в овчарската салата, всичко друго май беше по ПЗ
3ти ден - 2 филийки пълнозърнест хляб, пражка шунка (прасешка с до 3% мазнинки) и гала вечеря ( 1 парче лазаня с извара и спанак) ама в този ден май прекалих с млечните
4ти ден - само П, и то само рибка, понеже нямах никакво време а впоследствие и апетит нямах за целия ден съм само на 1 скумрия на скара и 1 консерва риба тон. ( и много вода)
5ти ден - днеска...ще видим...ама мисля да ям и ябълка и 2 филийки хляб и нормално сирене малко ...
тази седмица май няма да правя 2ра гала вечеря и няма да ям нишестени...плюс това днес ми дойде и ще изчакам да ми свърши, да изкарам един ден ЧП др седмица и чак тогава ще се тегля да видим как се отразява 3та фаза
Това е от мен, много слънчев ден ви желания и желязна воля на всички :P
Отговори с цитат
  #383  
Стар 12th September 2008, 09:33
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Добро утро банда !!!!!!!!!

върнах се ..в къщи след няколко дневно скитане из държавата ....
истински кошмар беше ... вчера от умора накрая на два пъти колата ми поднесе на завои и накрая карах на магистралата с 80-90км/ч ... като се усетих че правя глупости (влизам в завой с несъобразена скорост, а тази кола е по висока и има тенденции да поднася ) спрях на една бензиностанция и изпих един РЕД БУЛ (без захар) ..за пръв път пия това нещо ама нали казват че ободрявало и аз затова ...в крайна сметка се прибрах към полунощ ...
ама то в моята работа ядове и дивотии ...с лопата да ги ринеш ..няма да рева за това ..в крайна сметка сама съм си избрала с това да се занимавам ...
да ви разкажа други неща ...след като преди месец пак ходих до Шумен и Варна ..спах в едни приятели ..там жената е слабичка ...мъжа нормално -има си леко коремче ...ноооо след моето появяване с "нова визия" ..от този момент до сега мъжа е "ПОДЛОЖЕН НА ДЮКАН" ... ...та вечерта като пак бях в тях ..всички на масата "ручаха" свинско ние с мъжа ..пилешко със салата и КОЛА ЛАЙТ .... големи майтапи се вихреха ... оказа че когато на масата сме повече от един Дюканци ...може да съчетаем полезното с приятното хем да си спазваме режима хем това да повод за много смях ....


ааааа тази сутрин съм вече 73,5кг ..... вече се замислям как ще скачам в трета ...след месец месец и половина ...и понеже все си казвах "оооо аз скоро няма да го докарам до трета фаза " подминавах постовете в които коментирахте преминаването в трета ...сега ще трябва да отделя време да се върна по темите и да изчета точно тези постове внимателно ...
а сега ...да си призная несъм чела какво сте писали тези дни ( затова и не коментирам ) ама то телефоните ми почнаха да звънят и двата ...
хайде хубав ден на всички !!!!!!!
Отговори с цитат
  #384  
Стар 12th September 2008, 11:01
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Привет дами Като чета npp и се отчайвам,че съм толкова далече от трета фаза , кой ли ден ще я започна незнам с тия моите темпове
Снощи след като ме беше връхлетяла една паника,че не свалям няколко дена и се хвърлих да играя гимнастика.Играх, потих се като луда и като приключих такъв зверски глад ме подгони.Направих си една голяма салата от домати,краставици,1 сварено яйце и извара и я ометох цялата Тая сутрин мислех да не се тегля,обаче стъпих на кантара със страх и познайте -0.5кг съм свалила /на фона на това плюскане вечерта/ чак не вярвах
Днес съм 10 ден на диетата и дотук съм свалила -4.5кг.
Отговори с цитат
  #385  
Стар 12th September 2008, 14:14
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

хей jein...я ме виж кога съм почнала и от какви ВИСОКИ КИЛА .... че аз се 'боря" да достигна тоите стартови показатели .... .. да ти напомня хората които имат да свалят по малко кила свалят с по бавни темпове ... така че не се тормози с силово гимнастики ... ако ти се прави гимнастика правия но не заради режима ... а ако имаш потребност от раздвижване ...
Отговори с цитат
  #386  
Стар 12th September 2008, 14:16
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте и от мен момичета.
Аз пък вчера вечерта имах възможност да се премеря в един познат и кантарчето показа 85.5(а бях едва 3ти ден на ЧП ), но тъй като е вечерно време, бях яла, бях с доста дрешки, може и по - малко да съм се докарала, затова нямам търпение да дойде неделя и да ходя да си взема хубаво електронно кантарче, за да се отчета като хората... Стискайте палци
Успех и на всички начинаещи и вече ветерани в Дюканската гилдия
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #387  
Стар 12th September 2008, 16:24
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

ПОМОЩ!!! Вече наистина се отчаях момичета.... Не стига че задържах кг ами днес забелязах че даже съм качила Не знам дали е заради МЦ, който наближава или задържам вода.... идея си нямам и за капак съм се запекла, вече и триците не помагат...... не знам какво да правя
Успех на останалите с пожелание за много минусчета
Отговори с цитат
  #388  
Стар 12th September 2008, 18:56
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Хора аз съм на 8 ден Ударен режим а утре вечерта съм на рожден ден!Ще има наздравици чудесии абе всичко дет го има на купон.Не знам откъде ще ги извада тия сили да се удържа.Рожденничката се съобрази с мене и ми е купила 1 бутилка бяло винце но колко точно мога да изпия от него някой ще ми каже ли?Благодаря ви предварително.

Прятно отслабване на всички
Отговори с цитат
  #389  
Стар 12th September 2008, 19:05
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Aми....николко
Иначе ако си се примирила, че ще прегрешяваш пийни 1 чашка....само за наздравици и се прави, че отпиваш а иначе си дрънкай водичка и количка
Отговори с цитат
  #390  
Стар 13th September 2008, 07:15
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Ееее сериозно ли не мога да пия Да му се не види Ми ще си сипна 1 чашка за илюзия че пия и така.Аз иначе колата няма да я пия.Не че не я обичам напротив даже много я обичам но е газирана а газираното издува.Ще си пия водичката и 2 глътки винце и така Мерси за съвета Antoinette

А м/у другото не знам при вас как е но аз страдам от акне.Но от както правя диетата лицето ми доса се поизчисти.Дали си въобразявам или е възможно диетата да ми е повлиала.

ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ СТОПЯВАЩИ КИЛОГРАМИ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:27.