IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 25th September 2008, 01:39
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте сладурки аз да ви се поуплача-много съм се пристрастила към колата няма ден в който да не люсна 2 литра а това е много!и да ви попитам знае ли някоя от вас дали когато включвам плодовете може да хапна един кокосов орех?знам само че не може банан и грозде?и имате ли идея как да се оттърва от тази кола/направо се плаша!пожелавам ви бързо сваляне и никакво задържане...чао за сега целувки
Отговори с цитат
  #482  
Стар 25th September 2008, 12:47
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от leito
здравейте сладурки аз да ви се поуплача-много съм се пристрастила към колата няма ден в който да не люсна 2 литра а това е много!и да ви попитам знае ли някоя от вас дали когато включвам плодовете може да хапна един кокосов орех?знам само че не може банан и грозде?и имате ли идея как да се оттърва от тази кола/направо се плаша!пожелавам ви бързо сваляне и никакво задържане...чао за сега целувки
за кокоса може защо не,аз откакто съм в трета фаза вклучих кокосови стърготини в кексчето и триците с мляко и нямам проблеми....а в дните с галите можеш да хапнеш и банан и грозде,ако много ти липсват,аз преди ядях много банани,сега хапнах един на една гала и не ми хареса,имаше странен вкус.....а за колата опитай да я замениш с нещо друго,степче или друго газирано без захар
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #483  
Стар 25th September 2008, 20:19
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

leito не заменяй колата с други подсладени напитки, а се опитай да пиеш повече вода!!!
Дали ще е кола, степ и или нещо друго с АСПАРТАМ няма никакво значение. И аз като теб отначало пиех много кола ама нещо се поизплаших от всичко прочетено за аспартама и така реших да го намаля - вече пия по 200 мл сутрин с кафето и 0,500 л до края на деня - останалото е само вода.
Иначе тази сутрин бях 58,300 кг ама от днес съм на ПЗ и ще видим какво ще стане......

Прочетете в темата "Вредните храни/напитки" на втора страница статията която е пуснала smile_eyes / да не я копирам тук , че е много дълга/

Целувки на всички
Отговори с цитат
  #484  
Стар 25th September 2008, 20:35
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте девойки,днес ми е ден за хвалби.Днес се теглих на ел кантарчето и не очаквах да даде някакви минусови резултати,по скоро очаквах да съм задържала,но ...... Урааааа,за 14 дни -1,7 кг!Засега 3ПЗ/5ЧП си казва думата,определено смъквам по добре.Ще видим след 8 дни когато стават 2 месеца от диетата ми какво ще покаже съдията.За близо 2 месеца съм смъкнала 8,800 кг,Как мислите-добре ли се движа?Утре ще си премеря талийката и ханша-там също очаквам добри резултати.Genomania,вярно е ,че вие доста странички сте понапълнили(доста преди да се включиш при нас видях снимките ти във вашия форум),не знам на какво се дължи това,че при нас наистина стана рехаво,но аз толкова свикнах с всички тук,че имам чувството,че ги познавам от години и всички много си ги обичам,Може би просто сме много заети.Момичета не знам дали си спомняте едно твърдение от книгата на Дюкан за това,че по хладното време също подпомага свалянето на килограмчета,как мислите,дали сега когато тялото се стреми да потдържа истиствената си температура ще горим по вече калорийки?
Отговори с цитат
  #485  
Стар 25th September 2008, 21:45
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

niki3011 .За близо 2 месеца съм смъкнала 8,800 кг не е зле като килограми,да видим и сантиметрите....знам че сигурно сте си станали близки тук и ние сме така в розали....има поне 5 такива форума и наистина би било добре да се съберем на едно място ама това няма да стане....
isache да наистина постарай се да пиеш повече вода
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #486  
Стар 26th September 2008, 07:05
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Задържане, задържане, задържане и така цяла седмица! Нищо интересно при мен, освен, че развих някаква алергия към белтъци! Хахахаха - сега съм на трици и зеленчуци докато се оправя.

Много се радвам на успехите ви момичета - да продължаваме напред!

Nastiya - добре дошла отново!
Отговори с цитат
  #487  
Стар 26th September 2008, 11:01
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Хей момичета,къде сте?Май пак сте много заети. Аз ви целувам всички . Много свалени килограми ви пожелавам.
Днес на работа съм си донесла варени яйца и пилешко,понеже съм на ЧП пак.Сега вече ако нямам минуси незнам какво ще правя.
Нещо тия дни страшен глад ме гони.Като бях на П+З изяждах няколко салати/домати и краставици/ и пилешко на скара, не мога да се изхраня бе хора . Обаче сутрин ям кисело мляко,трици и ленено семе и ми се струва , че съм все една подута.Уж отслабвам,а корема ми е подут малко. . На мен май ми се иска да има незабавни резултати и с магическа пръчица да стана елегантна и слаба.Незнам кога ще вляза в трета фаза,а за четвърта хич не ми се мисли.
Въпреки,че днес е много студено,ветровито и дъждовно време ви желая весело настроение и кантара да показва все по-малко кг.
Отговори с цитат
  #488  
Стар 26th September 2008, 11:32
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Аз също отслабнах с режима на Дюкан с 13 кг за месец и половина, минах всички фази и от март съм на 4-та задържаща фаза и несъм мръднала нто грам въпреки че ям досат калорични и вредни нещица.много съм доволна от режима и го препоръчвам горещо на всички, няма да сгрешите.
Отговори с цитат
  #489  
Стар 26th September 2008, 17:56
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Благодаря, Миламила Боря се да видим какво ще стане. Като знам как ги бленувам тези 58 килограма и как се караме с половинката за яденето и със сестра ми. Тя пък нали е лекар и ми опява да се пазя повече Няма угодия. Но ние сме твърдо решени и ще се борим до край
Отговори с цитат
  #490  
Стар 27th September 2008, 01:58
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Аз не съм спазвала този режим но само искам да кажа че имам позната която свали над 10 кг (както повечето от вас) с тази диета, като по нейните думи никога не е огладнявала.
Просто искам да споделя симпатиите си към този режим ... И според мен разните "анти дюкан приказки" от сорта на "не е полезна тази диета" са измислени от диетолозите които си загубиха работата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.