IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 4th October 2008, 00:27
irkata irkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте дами!
Много ме радвате със вашите резултати, продължавайте в същия дух.
На мен днес ми дойде МЦ и маи ще задържа малко със свалянето, но снощните резултати ме зарадваха. За 5 дни ударен период 4кг и по 3см от обиколкте...е не е ли страхотно!!!?

Say_it Въобще не се притеснявай! Хапвай си колкото поискаш от позволените храни. За млякото, изварата и яйцата нямаш никакви проблеми, а шунката (лека) даже е препоръчителна пред месото, защото съдържа доста по-малко мазнини. И както разбрах, макар, че не ти е проблем да се лишиш от другите храни има още доста вариации, които можеш да си хапваш с удоволствие без да се притесняваш.
Аз вчера си купих доста неща по диетата и вечерта си изпекох хлебче. Не е като белия хляб, но за случая става. Правя си и омлети с извара и кис. мляко, а днес дори си направих кремче за десерт. Така че варианти много, само желание да има....а виждам, че при вас не липсва.
Дерзайте!
Отговори с цитат
  #572  
Стар 4th October 2008, 08:03
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ!

Минавам само да споделя, че още едно кило предаде богу дух след като отново включих в менюто ленено семе.
Бях го спряла защото ми причиняваше колики. Може би ако не го употребявам всеки ден ще е по - добре. Вие имали ли сте подобен проблем?

Браво на теб Irkata - продължавай със същият ентусиазъм и ще постигнеш още по - добри резултати!

Зозе, как вървят нещата при теб? Не си се появявала скоро, нали не си се отказала?
Отговори с цитат
  #573  
Стар 4th October 2008, 09:42
say_it say_it не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Само да спомена нещо овесените трици разбирам ,че на много хора не им допадат(както и на мен)Има друг начин ..аз пия на ден по 1 зелен чай и да кажа,че няма никакви проблеми действа безотказно.Горе прочетох,че някой имаше подобен проблем Успехи на всичкиии :P btw 6ти ден съм на ударна фаза и май съм свалила 4 кг
Отговори с цитат
  #574  
Стар 4th October 2008, 10:47
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Здрасти мацки,
Аз отдавна не съм писала, но ви чета и следя редовно Аз съм в 3та фаза вече 3та седмица, но още не съм въвела нишестени, не изпитвам нужда просто. От Много хаотично я карам...понякога забравям да ям хляб или плод, или сирене, понякога правя 2 П седмично, но в крайна сметка съм още - 1 кг което не е никак лошо де...

leito при теб как върви?


Нещо не съм в настроение днес поради други причини и ми е тъпо, затва не ми се пише много, ама реших да напомня за съществуването си, ако някой все още ме помни...
Отговори с цитат
  #575  
Стар 4th October 2008, 15:03
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Дщканчици сладки, здравейте!

Исках да мине 1 седмица, откакто съм в 3 фаза, да натрупам впечатления и да ги споделя с вас.
По този повод се сещам да кажа на leito: аз вкарах всичките храни от раз (нямам твоята воля) и след първите нишестени започнах да качвам
Сега в края на седмицата съм с 2 кг повече , но ще се успокоя с думите на genomania и ще видя как ще се развият нещата... може би е нужно малко търпение от моя страна, за да свикне организма с ноеите храни
Antoinette, моля те наминавай, разбира се, че те помним, много се надявам и аз да имам твоя успех в 3 фаза
Пращам ти много за повече настроение

А, момичета, искам да ви питам: хлябът, сиренето и плодът ядат ли се, когато има гала вечеря, че не що не ми стана много ясно. Аз засега ги ям, но ако не трябва ще се поправя веднага...

milamila_77, irkata, niki3011, браво за резултатите!!!

kellybundy, точно моя случай си! И аз бях толкова кг и доста бавно стигнах до 51 (особено последните 2 кг), така че вървиш добре! Давай все така!

Много хубава и заслабваща събота на всички!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #576  
Стар 5th October 2008, 08:54
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Мацки добро утро от мен!Аз ви навестявам с едно въпросче.Нали си бях в бг и си купих най после трици ,но те са пшеничени имали някакво значение. Нямам никаква идея за тези трици.Нали ще съм новата стара дюканка(срамммммммм) .ДИВИНА мила ти забрави ли ме. ......Поздрави и целувки на всички отслабващи ...
Отговори с цитат
  #577  
Стар 5th October 2008, 09:16
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, прочетох новите неща и пак се надъхах, защото вчера ми беше първият ден ЧП+З и аз отново направих беля- ядох дори хляб. Все още не съм се мерила, но даже не смея да се кача на кантара.
IRKATA ти задаваш същите въпроси като мен в началото. И аз установих, че този режим действа много добре на целулита гледайки мои познати и това ме мотивира, защото съм опитвала безброй диети и ефекта е мизерен и краткотраен и безсмислен. Радвам се да го чуя и от теб, особено сега след като вчера се орезилих и мнооооооого ме е яд това ми помага да се стегна и да продължа напред.Успех на всички!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #578  
Стар 5th October 2008, 10:16
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

здравейте! Аз само да ви се похваля, че на режима съм от 15дни и вече съм свалила 5кг, а на тема обиколки съм възхитена. Успех на всички и много добри резултати
Отговори с цитат
  #579  
Стар 5th October 2008, 11:03
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Привет дами!!! !!!Аз май малко се успах днес,ама нищо-това ми е единствения почивен ден и трябва да си отдъхна малко.И ето , че пия кафе и ви пиша.След малко мисля да поиграя малко гимнастика,че не съм играла от поне 20дни ! !Дано поне от гимнастиката ми се раздвижат малко килцата и да решат вече да падат,че от доста време си варирам 65-66кг и няма мърдане надолу.Докога ще е така незнам.Вече взех да се отчайвам и да нямам кураж!Лоша работа!
Успех дами,след малко пак ще видя какво сте писа като изиграя гимнастиката де

Отговори с цитат
  #580  
Стар 5th October 2008, 11:09
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

А, момичета, искам да ви питам: хлябът, сиренето и плодът ядат ли се, когато има гала вечеря, че не що не ми стана много ясно. Аз засега ги ям, но ако не трябва ще се поправя веднага...
divina не се ядат само в протеиновите дни,в другите може и в трета фаза се тегли само след протеиновия ден,защ0то иначе ще се разочароваш
borti79 по добре е овесени,ти в коя държава си може и да знам как се казват в другия форум има моми4ета от доста страни
nedaneda123 стига с тези издънки,я да се стягаш,така до никъде няма да стигнеш

garga_smela поздравления,резултатът ти е направо светкавичен
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.