IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th October 2008, 12:53
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране обем на косата

здравейте момичета
да ви питам, как придавате обем на косата си? аз попринцип използвам пяна и сешоар, но вчера сешоара ми се запали в ръцете и в момента нямам такъв и се чудя какво да направя с косата ми после, като се изкъпя ...имам преса в къщи и знам, че с приставката за "вафлички" става, а с приставката за изправяне ще стане ли? имам в предвид, хващам кичура с пресата от корена и дърпам на горе?
споделете как постигате обем, моля ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th October 2008, 12:03
blackxs blackxs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 2
По подразбиране ........

аз съм с права коса и също обема ми го няма на косата моята приятелка е фризиорка и ме научи на ммн трикчета
като се изкъпеш и ти е мокра косата още не я суши .. сама да ти изсъхне е най добре
сложи малко пяна за коса тази на тафт има една мъжка черна мн е силна в корените тогава изсуши и я натопираи в корените...сложи малко лак за коса и така ... не е нужно пресите вафличките
с топиране ефекта е мн по издържлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th October 2008, 23:44
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Обем може да постигнеш по различни начини в зависимост от това какъв и колко траен искаш да е ефектът. За по-раздвижен обем можеш да пробваш да си навиеш косата с някакви ролки или с хартийки още докато е влажна с малко пяна за коса, за да се фиксират по-добре. Като изсъхне косата, разресваш и можеш да завършиш прическата с малко лак за коса.

Иначе аз лично ползвам професионалните продукти за обем за коса на Лореал, мисля, че са много добри. :P
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th October 2008, 08:29
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

виж тази тема :
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=10312
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: обемнакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:52.