IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 11th October 2008, 14:27
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

мерси, много се радвам за отговорите, защото бях напът да се отказвам, ако ще се тормозя.
Отговори с цитат
  #642  
Стар 11th October 2008, 14:45
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Ха!

Уж си garga_smela, пък ще се отказваш!
Само се погледни - смъкнала си 1/3 от килограмите и искаш вече да се отказваш... Ще наблегнеш на изварата, яйцата и киселото мляко и след 2 месеца си в трета фаза - няма да се отказваш!

Аз какво да кажа като имам още 30 кила да свалям, а в трета фаза ще съм 2 години! Въобще не си мисли да се отказваш!
Отговори с цитат
  #643  
Стар 11th October 2008, 15:07
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ох, само като чета и страх ме хваща но само така, че иначе ще си ходя шошава
а относно яйцата, скоро ще почна да кудкудякам
Отговори с цитат
  #644  
Стар 11th October 2008, 15:34
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте момичета!Имам един много важен въпрос,надявам се да можете да ми отговорите!Искам да откажа цигарите,тоест од днес се мъча да направя нещо по въпроса,кажете ми някоя от вас правила ли е нещо такова и ако да,как и се е отразило?защо имам воля да спазвам режима а нямам воля да откажа цигарите? Дали ще кача килограми докато съм на режима,дайте ми съвет,във вас ми е надеждата!
Отговори с цитат
  #645  
Стар 11th October 2008, 16:01
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Аз не мога да ти дам съвет за отказване, защото не искам да ги откажа, но мога да ти кажа, че за режима имаш воля, а за цигарите - не, защото имаш никотинова зависимост. Не е задължително да напълнееш ако ги откажеш, това с напълняването е малко мит, наистина можеш да се чудиш какво да правиш, но не е задължително да ядеш. Желая ти много успех и силна воля!
Отговори с цитат
  #646  
Стар 11th October 2008, 16:16
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Аз днес съм домашен арест и понеже нямам какво друго да правя - раздавам съвети наляво и надясно.

Напълняването обикновено идва от това, че непрекъснато ти се иска да слжиш нещо в уста (обикновено е цигарата) и повечето хора естествено почват да чоплят семки, смучат бонбонки, да похпват чипс, бисквитки и какви ли не залъгалки и естествено, че напълняват. При това ядене...
И аз съм пушачка, макар че в момента пуша доста по - малко отколкото преди и то само когато съм изнервена или преяла.
За около година успях да не пуша. Справих се с помоща на Tabex - Българско лекарство за преодоляване на никотиновата зависимост. Бих казала, че действа, защото докато го вземах само при мисълта да запаля и да вдишам дима ми ставаше гадно. Палех само по навик и ги гасях без дори да си дръпна.
Но в един прекрасен ден запалих от нерви и сега пак припалвам чат пат. И така...

Иначе решението ти да спреш цигарите е похвално и ти пожелавам успех. Това е много вреден и гаден навик и дрехите и косата така се вмирисват, зъбите пожълтяват - отврат. Ще взема и аз пак да ги спра...
Отговори с цитат
  #647  
Стар 11th October 2008, 17:58
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, аз отказах цигарите миналбата година, но не мисля, че от това напълнявам. дюкан хубаво си го е казал, че проблем с теглото имат хора, които обичат да се хранят и то не с каво и да е, а да си угаждат.С приятелки се шегуваме, че има хора, които ядат, за да живеят, а ние живеем, за да ядем. Много ми е трудно- началото беше многообещаващо при мен, но аз все "от утре" се стягам и накрая ще изпусна и малкото(, което постигнах. Като чета по колко време сте издържали на режима и направо се гордея с вас.
Отговори с цитат
  #648  
Стар 11th October 2008, 18:55
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nedaneda123
Здравейте, аз отказах цигарите миналбата година, но не мисля, че от това напълнявам. дюкан хубаво си го е казал, че проблем с теглото имат хора, които обичат да се хранят и то не с каво и да е, а да си угаждат.С приятелки се шегуваме, че има хора, които ядат, за да живеят, а ние живеем, за да ядем. Много ми е трудно- началото беше многообещаващо при мен, но аз все "от утре" се стягам и накрая ще изпусна и малкото(, което постигнах. Като чета по колко време сте издържали на режима и направо се гордея с вас.

ей Неденце!!!! да се стягаш че ...
/шегичка и все пак /трябва наистина много да се надъхаш и мотивираш защото идва един ОГРОМЕН низ от празници и какво ще правиш тогава?!? незнам дали ти пратих рецепти за режима , но имам много добри предложения за бъдни вечер например. аз каквато съм традиционалистка.... бях се притеснила но вече съм спокойна.
абе ще го пусна пак сайта за да може който иска да черпи идеи.

кликнете върху червения надпис

Рецепти за Режима Дюкан

Все пак четете внимателно - какви са цветовете за различните етапи и тук-таме срещнах някои нережимни продукти /зехтин например/ не приемайте че щом го има в тези рецепти може да се ползва ...малко. НЕМОЖЕ!!!
Стискам палци на всички да удържате фронта!!!
айде аз отлитам .....
Отговори с цитат
  #649  
Стар 11th October 2008, 19:17
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

ей, тирра накъде отлиташ към пловдив ли, хайде че те чакаме за срещата ако можеш да организираш и други ще се радвам да се видим.
момичета искате ли наистина да отслабнете, забравете кръшкането и си мислете какви хубавици ще станете след това и няма да ви тежи диетата, даже и не може да се нарече диета а хранителен режим и с малко повече желание дори ще се храните по разнообразно от тези дето не са на диета
Отговори с цитат
  #650  
Стар 11th October 2008, 20:04
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Здравейте,

Сега дойде моят ред да питам. Понеже ще пътувам, искам да се запася с някаква храна, която да е режимна, да не се разваля и да не изисква топлинна обработка за приготвяне. Единственото, което ми идва на акъла в момента са протеини (от тези, които пият културистите за маса).
Някой да е чел/чул дали са разрешени Дюкан или не?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:24.